סדנת סאפ במועדון סאפאווי מכמורת

סדנת סאפ במועדון סאפאווי במכמורת מתאימה לכל מי שכבר התנסה בחבילת הדרכה הכוללת חמישה שיעורי סאפ, זה מאפשר לנו לדעת שהוא כבר כשיר טכנית להצטרף לסדנת סאפ שלנו.

במועדון סאפאווי אפשר להירשם לסדנת סאפ חודשית של פעם בשבוע או פעמיים בשבוע בהתאם ללוח הזמנים שמתאים לכל אחד.

לרוב סדנת סאפ יוצאת לדרך ב7 בבוקר או ב8 וחצי בבוקר ובחודשי הקיץ גם בשעות השקיעה.

בכל ערב כל מי שנרשם לסדנת סאפ במועדון סאפאווי מקבל הודעת ווצאפ בקבוצה שהוא נרשם בא בהתאם לרמת הגלישה שלו ואז הוא מאשר את היום והשעה בה הוא מעוניין להגיע וביום למחרת מחכה לו גלשן סאפ שתואם את רמת החתירה שלו ואת הנתונים הפיזיים.

 לאחר התארגנות על הציוד יוצאים בסדנת סאפ לים לאימון בקבוצה כאשר כל יום יש מצב ים אחר שלא דומה לפעם האחרונה בה ביקרתם בים,  מה שמקנה למשתתפים אפשרות להכיר את הים לאט לאט ונותן לחותרים בסדנת סאפ ביטחון מלא בזמן החתירה, הסדנא תמיד תהיה מודרכת עם מדריך מנוסה ומקצועי של מועדון סאפאווי שמלווה ומוביל את הקבוצה שיוצאת לסדנת סאפ באותו יום.

סדנת סאפ במועדון סאפאווי מכמורת

סדנת סאפ במועדון סאפאווי מכמורת

במהלך סדנת סאפ ניתן לקבל נקודות הדרכה חשובות שמאפשרות חופש מקצועי מוחלט והבנת הים והסכנות שיש בו ואז ברגע שהביטחון עולה ויש כבר רמה טובה של "הבנת ים" ניתן לפרוש כנפיים ולהגיע לחנות של סאפאווי ולקבל יעוץ להתאמת גלשן נכון ומתאים לכל גולש בהתאם למימדיו, צרכיו ותקציבו כמובן. כל זאת נעשה אחרי הכרות ארוכה עם החותר במהלך הסדנאות סאפ שלנו בהם אותו גולש מתנסה במספר גלשנים שונים ובמידות שונות ואז היכולת שלנו להתאים את הגלשן הנכון לאותו אדם היא מוחלטת וזה בהחלט מונע הוצאה כספית מיותרת.

חשוב לציין שמי שיכול להצטרף לסדנת סאפ אלו חותרים שיש להם כבר התנסות קודמת על חתירה בגלשן ושהטכניקה שלהם מאפשרת חתירה בקבוצה מבלי לעכב את שאר החותרים.

לאלו שחוו התנסות מקדימה במועדון אחר אנחנו מעבירים קודם שיעור השגחה במטרה אחת שנוכל לאפיין את רמת החתירה שלהם , האם היא מתאימה לסדנת סאפ או האם יש צורך בהדרכה נוספת במטרה להביא את הלקוח לרמת חתירה שתאפשר לו לקחת חלק בסדנת חתירה על גלשן סאפ במועדון סאפאווי שלנו, בחוף מכמורת.

כבר אמרנו שהזמינות לסדנת סאפ במועדון סאפ אווי היא שבעה ימים בשבוע?

סדנת סאפ יוצאת גם זולה יותר מאשר סתם להגיע לחוף ולשכור גלשן וזה נובע מהחשיבות שאנו במועדון סאפאווי רואים בכל הקשור לבטיחות בים. רוב האנשים שנחשפים וחותרים או מתחילים לגלוש על סאפ לרוב הם עדיין לא אנשי ים ולא מודעים לסכנות המחכות להם בים והמטרה העיקרית שלנו בסדנאות סאפ זה להקנות ביטחון וידע ימי .

יתרון נוסף לוגסטי חשוב מאד הוא שבסדנת סאפ  מחכה לכם גלשן בחוף מבלי שיהיה את כל הסירבול של העמסת גלשן לפני ואחרי האימון ואז לחזור הביתה ולפרוק את הגלשן ורק אז לצאת לעבודה…

אין דבר יותר מפנק מאשר מקלחת חמה במועדון שלנו על החוף במכמורת לאחר סיום האימון. עושים מקלחת חמה מגיעים לקפה במסעדה שאצלנו בחוף בננה ביץ' מקשקשים קצת וממשיכים לעבודה. חשוב לזכור כי אחרי אימון סאפ איכותי כל היום נראה אחרת!

10391435_879843275359804_8046965057955966653_n

סדנת סאפ במועדון סאפאווי – חותרים במזח של בית ינאי

מה שאנחנו מאוד אוהבים לראות בסדנאות סאפ שאנחנו מעבירים כבר כמה שנים זה את הקהילה שנוצרה סביב סדנאות סאפ, הקהילה הזו הולכת וגדלה ונוצרות חברויות חדשות, אמיתיות ומאוד מיוחדות מכיוון  שלסדנאות סאפ מגיעים מגוון אנשים בגילאים שונים , גם גברים וגם נשים ובגלל שסדנת סאפ זה אימון בקבוצה נוצרים המון חיבורים אנושיים יפיים ואותנו זה מאוד משמח לראות חיבור בין אנשים שלהם מכנה משותף אחד לפחות – סדנת סאפ.

למי שמחפש פעילות פיזית קבועה בדומה לאימון ריצה שחייה או רכיבה על אופניים אז סדנת סאפ נותנת את כל אלו תוך כדי חוויה פיזית וגם נפשית בלב ים כאשר כל אחד מקבל את ההתמודדות שלו במהלך סדנת סאפ. במועדון סאפאווי סדנאות החתירה על סאפ מחולקות לכמה קבוצות:

יש את סדנת סאפ עם עמית ענבר שמעביר את האימונים למנוסים יותר ויש קבוצה על גלשני סאפ רייס, באימונים עם עמית ניתן לעשות אימונים משולבים של אינטרוולים ומשחק בדפקים.

ישנם אימוני נפח ארוכים למי שמעוניין לשפר את הסיבולת לב ריאה שלו בדומה להרבה אנשים שנכנסו לעולם הטריאתלון או שסתם רוצים לעשות שיפור פיזי מהותי.

יש סדנת סאפ עם דנה ענבר שמתאימה יותר לנשים או לחותרים שמחפשים מסגרת לאימון חתירה רגוע ונעים כאשר דנה משלבת את כל הידע הרחב שצברה במהלך השנים והלימודים שלה בוינגייט. לכן במועדון סאפאווי ניתן למצוא את כל מגוון מסלולי ההדרכה שמאפשר לכל אחד לבחור את הסגנון שלו לסדנת סאפ  ייחודית בהתאמה אישית.

לסדנת סאפ ניתן להגיע עם גלשן פרטי או לעשות שימוש בציוד איכותי של מועדון סאפאווי.

לפרטים נוספים והצטרפות לסדנת סאפ – דברו איתנו: 09-8666991

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים