איך בוחרים סאפ ?

לכל מי שנכנס לתחום גלישת סאפ בשלב כזה או אחר מגיע הרגע בו רוצים את הגלשן סאפ האישי ואז מגלים עולם מלא תוכן ומלא מושגים ומידות והיכולת לקבל החלטה מקצועית איך בוחרים סאפ נראית לא אפשרית ולרוב לצערנו נעשות המון טעויות בבחירה של המידה הרצויה לאותו לקוח ובבחירת סאפ מתאים.

אז איך בוחרים סאפ ?

בגדול – הדרך הטובה והנכונה ביותר לבחור גלשן סאפ זה עם איש מקצוע שנמצא בתחום והכי נכון זה לבחור גלשן סאפ יחד עם המדריך או המדריכה שלימדו אתכם גלישת סאפ כי הצוות המקצועי ראה אתכם בפעולה לטוב ולרע ויודע בדיוק מה נכון עבורכם.

אצלנו במועדון סאפאווי, דנה ענבר ועמית ענבר המובילים את תחום הסאפ  מאז הגיע לארץ, מאוד מנוסים בתחום ולכן הם הגורם המקצועי עבורכם בשאלה איך בוחרים גלשן סאפ מתאים.

איך בוחרים סאפ ? חשוב להכיר את סוגי גלשני סאפ וההבדלים בינהם:

בעולם גלישת סאפ יש כמה משפחות גלשנים. יש גלשני סאפ שנקראים אולראונד שהם גלשני סאפ שמתאימים גם לחתירה וגם לתפיסת גלים לרוב זו הבחירה הראשונה של התלמיד שסיים קורס סאפ ועדין לא יודע איזה אפיק בעולם הסאפ יתאים לו יותר האם זה הסאפ בגלים או חתירה נטו. למי שבוחר גלשן סאפ אולראונד חשוב לדעת שלאורך זמן וככל שמתקדמים בטכניקה אז מורגשת פשרה בכל העולמות. בחתירה , הגלשן סאפ אולראונד יהיה איטי יחסית לגלשנים שמיועדים לחתירה ובגלים הגלשן סאפ אולראונד יהיה קצת מסורבל ופחות רדיקאלי ואז חוזרים לחנות ממנה הגלשן סאפ נרכש ומבצעים שדרוג והחלפה לגלשן סאפ ספציפי

יש משפחה של גלשני סאפ לגלים אלו גלשנים קצרים וצרים יותר ובעלי נפח קטן יותר וגם כאן יש מידות רבות גם ברוחב גם באורך הגלשן וגם בנפח ושרוצים לדעת איך לבחור את הגלשן סאפ לגלים חשוב להתנסות קודם על גלשן סאפ דומה ולראות שהגלשן מציף מספיק ושניתן לעמוד ולגלוש אתו בכל תנאי מצב הים במיוחד שיש רוח חזקה והים הופך להיות צ'ופי

איך יודעים איזה גלשן סאפ לבחור לגלים? זו בעצם השאלה הכי גדולה והכי קשה וכאן ללא ספק יש מקום להכוונה מקצועית כי לצערנו באינטרנט יש המון מידע ורובו ממש לא מקצועי ולא ממש מדויק לכן שוב יש חשיבות לסמוך על איש מקצוע, סאפאווי כבר אמרנו ? …

איך בוחרים גלשן סאפ רייס? זו כבר המשפחה הכי כבדה בתקציב כי גלשני סאפ רייס הם מאוד יקרים ויכולים להגיע גם לעלות של 13,000 ש"ח וזה סכום שמאוד כדאי לדייק J10629809_822951741048958_7895871279205563996_n

גלשני סאפ רייס הם מאוד מאוד ספציפיים. יש גלשני סאפ רייס לים שקט יש גלשני סאפ רייס שמתאמים לים גלי ויש גלשני סאפ רייס שמתאימים לכל תנאי הים וגם כאן יש סוג של פשרה.

בגלשני סאפ רייס יש מבחר עצום של מידות ואורך גלשן שונה בכול קטגוריה וגם הרוחב של הגלשן מגיע בהמון מגוון של מידות וזה בקשר ישיר לרמת החתירה והיציבות של החותר וכמובן לא  פחות חשוב הנתונים הפיזים של החותר לכן חשוב להתנסות בהרבה בגלשני סאפ בהם אתם מתענינים לפני רכישה.

איך בוחרים גלשן סאפ משומש ?לרוב גלשני סאפ הם גלשנים מאוד עמידים אבל כיום כאשר יש הרבה יצור של גלשני סאפ בסין שם ניתן לקבל מגוון רחב של איכות ולא תמיד האיכות היא בשיא חשוב לראות את הגלשן סאפ המשומש ולבחון את המצב שלו, נכון שלעין לא מקצועית הכול יראה בסדר אבל יש המון גלשנים שעברו שבירה לחצי או פציעה קשוחה אחרת ואחרי תיקון מקצועי קשה מאוד לראות את זה בעין ואז ניתן לרכוש גלשן משומש שעבר שבירה וזה רק ענין של זמן עד שהשבר יחזור למצב לא תקין  ואז אתם תקועים עם גלשן שעלה לא מעט כסף והוא לא בר שימוש לכן כשבוחרים גלשן סאפ משומש כדאי ומומלץ שזה יהיה  גלשן סאפ משומש דרך חנות או מקום שיש לו אבא ואימא ובמידת הצורך שיהיה עם מי לדבר מה שלא ניתן לעשות ברכישת גלשן סאפ משומש מאדם פרטי.

חשוב לבדוק שאזור בית הסנפיר לא עבר תיקון ואת זה די קל לראות כי במידה והיה תיקון באזור הסנפירים יהיה גוון שונה של צבע אחרי הצביעה של התיקון. גלשן שעבר תיקון באזור הסנפיר יהיה גלשן חולה בעתיד!

איך בוחרים גלשן סאפ משומש תקין ? חשוב לבדוק את אזור שסתום הלחץ של הגלשן, כיום רוב המותגים מספקים גלשני סאפ עם שסתום לחץ שהמטרה שלו להוציא לחץ מהגלשן בימים חמים במטרה למנוע נשימה של הגלשן שזה בעצם הפרדה של הציפוי הקשיח של הגלשן מהליבה של הגלשן ואז נוצר חלל ובמידה ולגלשן יש חור יש אפשרות של הרבה מים לחדור לגלשן ואז הגלשן הופך להיות חולה מאוד ועולה במשקל באופן קבוע עד למצב שהוא מתחיל להירקב בפנים בעיקר באזור הליבה שלו שמהווה את החוזקה של הגלשן.

איך בוחרים סאפ ? מה עוד צריך לדעת…

משוט לסאפ חשוב כל-כך!

כשבוחרים גלשן סאפ חשוב לבדוק את מצב האסטרודק של הגלשן סאפ ולראות שהוא מודבק באופן מלא ללא בועות אוויר או התחלה של התנתקות מהגלשן כי ברגע שתיכנסו עם גלשן סאפ למים האסטורדק  יתחיל להיפרד מהגלשן ואז נכנסים לסרט נוראי כי לא ניתן לחבר את האסטודק חזרה לגלשן וזה יכול להיגמר  בהוצאה כספית של מאות שקלים להחליף את כל האסטודק שהוא בעצם משטח העמידה על גלשן סאפ ( גלשן עמידה …)

לסיכום – כשרוצים לדעת איזה גלשן סאפ לבחור, חשוב להתייעץ ולהיעזר באיש מקצוע ובחנות מורשית.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהגיע לפגישת התאמה של גלשן סאפ חדש / גלשן סאפ משומש שיתאים בדיוק למידות ולצרכים שלכם. עמית ענבר או דנה ענבר ילוו אתכם בצורה מקצועית בהתאם למסגרת התקציב שלכם.

כיום העלות הממוצעת לגלשן סאפ משומש וטוב תעמוד החל מ- 3,000 ש"ח ועד 6,500 ש"ח לגלשני קרבון משומשים. גלשני סאפ חדשים יתחילו בחבילה של 5,000 ש"ח ועד 13,000 ₪ לגלשני רייס קרבון של מותגים מובילים

לתאום פגישה התקשרו 098666991 או צרו קשר: מועדון גלישה סאפאווי של עמית ענבר ודנה ענבר, חוף בננה ביץ' מכמורת.

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים