סדנת סאפ בים המלח

סדנת סאפ בים המלח

בבוקר שישי יצאנו נרגשים לקראת חוויה מיוחדת ושונה. קבוצת חותרי סאפ, 35 איש, נשים וגברים גם יחד, שהחליטו לצאת מהשגרה ולחתור במקום המיוחד הזה – ים המלח, המקום הכי נמוך בעולם, מקום שרק לנו יש!!!!

הגענו לחוף מינרל בצפון ים המלח חוף קסום ורגוע , סככות מכפות תמרים פרוסות לאורך החוף וכסאות לבנים שמשלימים לתמונה מהממת יחד עם צבעי הטורקיז והלבן שצצים מהמים.

לאחר התארגנות מהירה יצאנו לגלות את ים המלח. חתירה במים בצבעי טורקיז ירקרק, כל כך יפה, מסביב נוף ההרים הצחיחים עם גוון אדמדם שנותנים מסגרת מושלמת לתמונה. במהלך החתירה נחשפנו למפרצים מקסימים ומקורות גופרית, שם עצרנו לרגע ל "ספא" מרחנו בוץ ושטפנו במי מלח והרגשנו מאד בריאים.

בים המלח, החתירה בסאפ באופן אוטומטי הופכת להיות הרבה יותר מתונה ורגועה. האווירה והשקט במקום הזה מיד מזמינים את הגוף להיכנס לשלווה ולרוגע, מהר מאד כולם הורידו הילוך (כולל נמרוד משיח) וחתרו בשלווה תוך שהם נהנים ממה שהעיניים רואות, מידי פעם עוצרים צפים על המים או על הסאפ ונכנסים למצב מדיטטיבי , גוף ונפש בשקט מוחלט.

לקראת כניסת השבת חזרנו לחוף, ארזנו את חפצינו מהר ונסענו לכיוון עין קדם. לאחר ירידה קצרה בנוף ההררי, אסף חפץ הוביל אותנו לפינת חמד מדהימה, על החוף נפרסו בריכות גופרית עם מים רותחים, כולנו מיד נשכבנו בבריכות ונהנינו מחום עוטף של המים וקרירות מלטפת של אויר קר לפנים. השילוב של הקר והרותח היה פשוט מושלם, תוסיפו לזה כוסית יין מפנקת ואנחנו בגן עדן.

ואז זה קרה… אט אט עלה לו הירח בצבע צהוב כתום בוהק וגילה את עצמו מאחורי ההרים ירח מלא שמצייר קו צהוב על המים… לא יכולנו לבקש יותר! וואו זה היה מחזה כל כך מיוחד, כל החושים עבדו, חוויה אדירה וכיף אמיתי.

עם החשיכה טיפסנו חזרה למכוניות, לי קורזיץ אוחזת בידה בבום בוקס ומכניסה אותנו לקצב הליכה מגניב, כולנו מטפסים ושרים ומאושרים !!!!

הגענו למצוקי דרגות, שם קיבלנו חדרים ולאחר מקלחת חמה ונעימה הלכנו לארוחת שבת. ליליאן ואדי פינקו אותנו בארוחת שבת נהדרת ולפינאלה – ארגנו לנו אוהל זולה מגניב עם חבית בירה לכולם, בר המשקאות נפתח ומהר מאד מצאנו את עצמנו מבסוטים, מקשקשים, ברקע מוסיקה של נמרוד משיח ולי ורוני חוס על הדרבוקה.

למחרת בבוקר לאחר ג'חנון של שבת וארוחת בוקר מעולה ירדנו לחתירת פרידה מים המלח. עמית ענבר הוציא את החברה לחתירה ארוכה, פעילות אירובית מעצימה. סיימנו את הסדנה – יותר שלווים, יותר שקטים ומאוד מאושרים. פתוחים לקבל את 2013 עם ים של אנרגיות טובות!!!

תגובה אחת ל”סדנת סאפ בים המלח“

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים