מדוע קל יותר ללמוד גלישת גלים על גלשן סאפ?

מדוע קל יותר ללמוד גלישת גלים עם גלשן סאפ מאשר גלישת גלים עם גלשן גלים רגיל

השוני הגדול בין גלשן סאפ לבין גלשן גלים הוא שכאשר אתה עומד על גלשן הסאפ, אפשר לתפוס  את הגל כבר במצב עמידת גלישה עם הפנים לגל וברגל ציר במיקום המושלם לגלשן, וכל זה בדיוק בחלק הכי קריטי של הגל. בגלישת גלים עם גלשן גלים תהליך תפיסת הגל מתחיל במצב חתירה מאומצת עם הידיים במצב שכיבה על הגלשן ואז בשלב הקריטי של שבירת הגל צריך לעבור ממצב שכיבה על הגלשן למצב עמידת גלישה. זה השלב בו רוב האנשים מתקשים מאוד, במיוחד מעל לגיל 15 זה הופך להיות קשה יותר ויותר ולכן ההמלצה שלנו היא קודם לקבל בסיס של גלישת גלים באמצעות גלשן סאפ. באמצעותו תצברו המון שעות גלישה בים בלמידת הים והטכניקה הנכונה לתפיסת גל. וכן רכיבה באמצעות הגלשן על הגל, ואז המעבר לגלישת גלים עם גלשן גלים קלאסי הופך להיות קל יותר ויהיה צורך לשפר רק  את נושא החתירה בשכיבה.

עדן גרציאני תופסת גלים

כניסה קלה ומהירה לתחום גלישת גלים

בשנים האחרונות אנו רואים שיותר ויותר גברים ונשים מתחילים את היכרותם עם עולם גלישת הגלים, דרך גלשן הסאפ, חותרים וגולשים ומקבלים בסיס נכון ורק לאחר מכן מתחילים ללמוד גלישת גלים עם גלשן גלים והדרך להצלחה הרבה יותר קצרה ובטוחה.

ההמלצה שלנו לכם חברים – נצלו את גלשן הסאפ לקבלת בסיס נכון לכל מה שקשור לגלישת גלים, הכרה והבנה של הים ואז בצעו את המעבר לגלשן גלים. כל הבסיס שקיבלתם בסאפ מופנם אינסטינקטיבית ויבוא לידי ביטוי בזמן גלישה על גלשן גלים. כך יפתח בפניכם עוד עולם שהוא כולו טוב !

גלישה נעימה ובטוחה !

עמית ענבר

חולם ללמוד לגלוש?

הצטרף לשיעורי הגלישה המתאימים עבורך מתוך הקורסים וההכשרות שלנו:

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים