מועדון סאפ סאפאווי ואחסנת גלשן סאפ

מועדון סאפ סאפאווי במכמורת מספק שרותי אחסנה לגלשני סאפ בכל המידות.

היתרון הגדול של מועדון סאפ סאפאווי במכמורת הוא שניתן לקבל מפתח אישי למועדון. כל חבר מועדון בכל זמן נתון ללא קשר לשעות הפתיחה של מועדון הסאפ במכמורת, יכול לרדת לגלוש או להגיע לגלשן סאפ הפרטי שלו ולחתור או לתפוס גלים או לבלות עם המשפחה.

במועדון סאפ סאפאווי יש שירותים ומקלחות. תאים נפרדים לנשים וגברים. במועדון הסאפ יש מקלחות חמות וזה בהחלט משדרג את כל חווית החתירה על גלשן סאפ בחורף. אין כמו לצאת מהמים הקרים אחרי חתירה מעולה על גלשן סאפ ,להכניס את הגלשן לעמדה במועדון הסאפ בקלות רבה ובבגדי הגלישה ישר להיכנס למקלחת חמה ולהפשיר את הגוף. תענוג.

במועדון הסאפ של סאפאווי במכמורת ניתן לאחסן גלשני סאפ בכל המידות .יש לנו במועדון סאפ עמדות ארוכות לאחסנת גלשני סאפ race גדולים עד 18 פיט וגם גלשני סאפ רגילים וקצרים להם יש לנו סטנדים מיוחדים במועדון הסאפ שלנו במכמורת.

במועדון הסאפ יש אפשרות לשטוף את גלשן הסאפ ואת כל הציוד המקצועי הנלווה לאחר סיום השימוש וזה בהחלט שומר על הציוד לאורך זמן.

קורס סאפ במועדון סאפאווי מכמורת

קבוצות חתירה וגלישת סאפ

למרות שבכל תא במועדון הסאפ יש מקום לאחסנת המשוט אנחנו ממליצים לכל חברי מועדון הסאפ שלנו לקחת את המשוט והליש הביתה ולמנוע מצב של בלבול ושימוש בציוד של חברים.

עוד יתרון גדול באחסנת גלשן סאפ במועדון sup זה שאין יותר תירוצים ומחסומים פסיכולוגיים של "אני צריך להעמיס את הסאפ על האוטו",  "אני לא באזור" או "אין לי כוח" או "אין לי מספיק זמן…" בקיצור – לא חסרות דוגמאות למה לא, אבל, ברגע שהגלשן מאוחסן במועדון סאפ שצמוד לחוף, אפשר להגיע לחתור בכל חלון זמן שיש במהלך היום אפילו באמצע או בדרך הביתה מהעבודה.

אפשר לראות הבדל עצום בכמות שעות הים שיש לחברי מועדון הסאפ ולעומתם גולשים המאחסנים את הגלשן בבית.

הגולשים שהם חברים במועדון סאפ סאפאווי במכמורת מגיעים לים כמעט בכל יום בשעות שונות לפי לוח הזמן שלהם.ולעומתם גולשים המאחסנים את גלשן סאפ בבית מגיעים לרוב רק רק בסופ"ש או בחגים.

הצטרפות למועדון סאפ תורמת לשיפור באיכות החיים ולהתקדמות מהירה מאד ברמת הגלישה על גלשן סאפ.

מועדון סאפ סאפאווי מאפשר לכם הגולשים, בנוסף לשירותי אחסון גלשני סאפ מכל הסוגים והגדלים, גם ליהנות מקורס סאפ מקצועי, סדנאות חתירה לנשים, טיולי גלישת סאפ בעולם, חנות ציוד סאפ מאובזרת עם מיטב הגלשנים והציוד המתקדם והחדש בעולם.

במועדון סאפ סאפאווי במכמורת – המקצועיות מעל הכל!

עמית ענבר ודנה ענבר מובילים את תחום גלישת הסאפ בארץ.

לפרטים והצטרפות למועדון סאפ סאפאווי מכמורת, התקשרו:

09-8666991 או צרו קשר

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים