סאפ טוב לבריאות – זה בדוק!

האם גם אתם מרגישים את התהליך ותחושות השינוי העובר על גופנו סביבות גיל 40?
קל יותר לעלות במשקל והרבה יותר קשה לרדת במשקל . בעבר הכל היה מתוח ויפה ועכשיו מתחיל רפיון .כמה קמטים חדשים, שערות שיבה . כל אלו יכולים להתקבל באהבה או בדאגה.
חתירה על גלשן סאפ תעזור לנו לקבל את השינויים באהבה סובלנות והבנה.! לא מעט חותרים וחותרות על גלשן סאפ באזור גיל 40 מציינים את השיפור בכל הכתוב מעלה! זה מתחיל בראש ! אצל כולם בעיקר אצל אלו שמעולם לא גלשו ופתאום מוצאים עצמם גולשים על גלשן סאפ בגיל 40 חותרים תופסים גלים ובעצם מגשימים חלום ילדות שמעולם לא מומש ,,,לגלוש!

סאפ טוב לבריאות
הסאפ מאפשר לאנשים לעבור תהליך נפשי ופיזי שמאד מדוייק לגיל ה 40 . זהו גיל שרובנו כבר נמצאים במסלול חיים מסודר. משפחה , ילדים שמתחילים כבר לגדול ולאפשר לנו להתאוורר טיפה, יש לנו קצת יותר זמן פנוי לעצמנו והסאפ נכנס למשבצת המתאימה של עניין חדש בחיים, ריגוש חדש ופיתוח של תחביב חדש. פתאום יש עניין חדש , יש חברה חדשה שמכירים כתוצאה מהכניסה לעולם הסאפ. הגוף מרגיש צעיר יותר כתוצאה מכניסה למשטר אימונים המביא גם תוצאות טובות. חלק נכבד מהגולשים על גלשן סאפ בסביבות גיל 40 מציינים שיפור גדול בתוצאות בדיקות הדם , לחץ הדם, ותחושה חזקה של חיות צעירה וחדשה.

10518850_872851202725678_242392573381240481_o
מדהים אותנו לראות את התמורה שחלה בחיי אנשים שהתחילו לחתור ולגלוש סאפ בגיל 40 הכי יפה לראות את התפנית והשינוי גם הפיזי וגם מנטלי שהחברים עוברים והיפה הוא שאצל כולם התהליך חיובי והתוצאות הן מאוד ברורות .גולשים וגולשות באזור גיל ה40 שנכנסו לעולם הסאפ אשר נפתח בפניהם עולם מלא בריאות טבע חברויות חדשות שפה חדשה לבוש חדש ופתאום הם מוצאים עצמם נרשמים גם למסע גלישה למזרח הרחוק דבר שלפני שחתרו וגלשו על גלשן סאפ בגיל 40 הם אפילו לא חלמו לעשות.
אין ספק שיש לדבר משמעות גם משפחתית פתאום הגולש או הגולשת בני 40 שהתחילו לחתור ולגלוש על גלשן סאפ משנים תחום עניין והים הופך להיות גן המשחקים שלהם וכל דקה פנויה מופנית לסביבה חדשה , הם מביאים את משפחתם יותר לסביבת הים , וברוב המקרים גם בני המשפחה נכנסים אחריהם אל הסאפ ואז יש מחנה משוף ותחביב משותף לכולם.

לפרטים והזמנת שיעור נסיון – דברו איתנו 09-8666991 או צרו קשר

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים