סאפ אני והילדים בסאפאווי – מועדון סאפ במכמורת

היום אשמח לדבר על סאפ כעוד אפשרות מצוינת לקירוב לבבות בינינו לבין ילדינו. מה לא ניסינו? כמעט הכל והם עדיין מרגישים מקופחים. בפעם שעברה כתבתי פה על סאפ מתנפח ואיזה כיף זה שאפשר גם לקחת את הסאפ לכל מקום שמהר מאוד נעשה החבר הכי טוב שלי ובעצם לא לוותר על בילוי משפחתי. גם לעסוק בתחביב הכי משמעותי של חיי הסאפ וגם להרגיש שאני לא מזניח את המשפחה שכל השבת אני בים לבדי. אז ככה. בפעם שעברה שכתבתי כאן כתבתי על האפשרות שיש לנו עם הסאפ להתרחק מרעש ההמון הזועם (משפחתי היקרה) ולקחת לעצמי זמן לבד. אבל בעודי חותר שם לבד על הסאפ ניהנה מהשקט, אני מישיר מבט אל החוף ורואה את ילדיי עומדים על החוף כאשה המחכה לבעלה שיחזור מהפלגה ארוכה, מחכים שאחזור. כשחתרתי על הסאפ והגענו לחוף, ילדיי שחו לכיוון הסאפ נתלו עליו כאילו חייהם תלויים בזה וסרבו להרפות, אחרי כמה דקות שאני על הסאפ מנסה לנהל משא ומתן שהיה מועד לכישלון מההתחלה , החלטתי לסובב את הסאפ  שעליו שניים מילדיי ולחתור אל פנים הים. אותו רעש שהיה קודם נפסק, הילדים התיישבו על הסאפ כמלחים קטנים, מנווטים אותי ימינה ושמאלה, נהנים מכל רגע שהם על הסאפ ושהמים מלטפים את גופם הקטן. רגעי אושר צרופים אלה היו. אני אומר לכם שאני לא מבין איך שמרתי את הסאפ עד עכשיו רק לעצמי ?! כן, זה בהחלט כיף לבד. הכי כיף לבד אבל גם הכי כיף עם הילדים.

מועדון סאפ במכמורת

מועדון סאפ במכמורת

אז איך זה עובד? בבוקר מוקדם אנחנו מתגנבים מהבית, הסאפ ואני ויורדים לים, חותרים על הסאפ או תופסים אתו גלים ואז אשתי היקרה מגיעה עם ילדיי והחגיגה מתחילה. מניחים על הסאפ קצת לחם כדי להשביע את הדגים וקצת להשביע אותנו, מים ויצאנו. חותרים על הסאפ כמה שרק רוצים, חתירה על הסאפ בים רגוע מאפשרת עצירות נעימות, קפיצות למים, דיבורים וצחוקים בלי סוף ולפעמים אפילו שקט. גם הילדים מתמסרים לרעש המים שנשברים על הסאפ ועל המשוט ונהנים ממה שיש לים הגדול להציע. איזה תענוג. גילוי נאות . משפחתי תמיד חלמה שתהיה באמתחתנו יאכטה מפנקת שנוכל לשוט בה סביב העולם . אבל מה לעשות? יאכטה לא תהיה לנו כנראה, בשלב הזה קניתי לנו סאפ שמהווה תחליף נפלא ליאכטה מפוארת. ובינינו , אם יום אחד תהיה יאכטה אז לא נצטרך סאפ כדי שנוכל מדי פעם לרדת ולחתור? נצטרך.

אז סאפ כבר יש לנו .

אף פעם לא הגדרתי את עצמי כאיש של ים. את הים גיליתי עם הסאפ רק לפני חודשים מספר ואת האפשרות שלי לחבר את התחביב שלי עם האהובים שלי זה משהו שגיליתי ממש לאחרונה ואיזה כיף זה. איזה כיף שכיף.

יונתן

סאפ במועדון סאפאווי מכמורת

קייטנת גלישה / מחנה גלישה בבית הספר של עמית ענבר סאפאווי יתקיים בחודשים

יולי-אוגוסט 2014 בחוף בית ינאי. בקייטנת גלישה תלמדו לגלוש ותיהנו מ:

צוות מדריכים מקצועי ומנוסה בעבודה עם ילדים
ציוד חדיש המותאם לגולש המתחיל
הדרכה בקבוצות קטנות
יחס אישי וחם
ארוחת בוקר
ביטוח
לפרטים והרשמה לקייטנת גלישה או לקורס סאפ – דברו איתנו 09-8666991 או צרו קשר

 

 

 

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים