טיול גלישה לסרילנקה – אלונה והמשפחה מגשימים חלומות

הגעתי למועדון supaway בחוף בננה ביץ' מכמורת לפני שנה וחצי סקרנית אבל בעיקר חוששת ולאט לאט נדבקתי בחיידק… הים הפך להיות חלק מאוד משמעותי מחיי,
אבל להצטרף למסע גלישה , זה כבר משהו אחר.
בחורף האחרון כשקבוצה של חברים נסעה לטיול גלישה עם עמית רציתי מאד לנסוע, ניסיתי כמעט הכל, לנסוע אולי לבד, אולי עם גיא ,אולי בכל זאת עם הילדים, אבל הבנתי שזה לא הזמן בשבילי. החברים דיווחו מהשטח ואני כל כך רציתי להיות שם איתם…
אחרי מספר שבועות עמית ענבר פרסם טיול סאפ עם משפחות לסרילנקה, פתאום הכל התחבר , ליהיא חוגגת בת מצווה, הזדמנות מצוינת לנסוע רחוק – להרבה זמן (יחסית) ועם עוד משפחות וילדים ועוד לים… אף פעם לא הייתי בחופשת ים,בחופשה ארוכה וגם לא במזרח. המסע הזה היה מסע משמעותי עבורי מכל כך הרבה בחינות!
ארזנו 3 ילדים ,שני סאפים, מזוודות, לא מעט תיקים ויצאנו לדרך…
וזה היה כמו חלום!

טיול גלישה עם משפחות בסרילנקה
הזרימה והחיבור לקבוצה המקסימה קרו מיד, עוד בדרך ( הלא כל כך קצרה…) והכל בניצוחו של עמית. כולם כולל כולם התחברו, הילדים היותר קטנים, הנוער (תודה לכולכם על הכל) והמבוגרים, הסתובבנו כל היום עם חיוך נפלא ואנרגיה של חופש ואושר.
הגעתי לגן עדן, ים, משפחה, הרבה יוגה ( אפילו זכיתי להעביר שיעורי יוגה לילדים – חוויה מרגשת ונפלאה), אוכל מצויין וחברה נעימה ומקסימה, תענוג!
ומה בים?

IMG_3970 - עותק


IMG_3927
בדרך כלל אני חותרת, ומאד אוהבת לחתור, עושה את זה כמה שיותר , כמה שאפשר .
עוד לפני סרילנקה היה ברור שגיא הולך לגלוש והרבה! ואני בתוך תוכי חשבתי שגם אם אצליח לתפוס גל אחד אהיה מאושרת.
ב"גלים אמיתיים" בארץ אני תמיד מעדיפה להיות בחוף ולצלם, יודעת שבעיקר הפחד מעכב אותי, אבל מתקשה להתגבר.
ובסרילנקה? שם קפצתי למים. עמית ענבר באיזור, החופש עושה את העבודה ופתאום הדבר הזה מתחיל להיות אפשרי.
בימים הראשונים הגולשים המנוסים נסעו מוקדם לספוט, ארוחת בוקר ואז כולנו נוסעים ביחד לספוט אחר, של ה"מתחילים" (שהיה גבוה יותר מכל מה שניסיתי עד אז), עמית נכנס למים, ואני אחריו, הוא מסביר, משרה בטחון נותן הנחיות מדויקות .והנה אני כבר מתנהלת די לבד, גולשת ובעיקר מתמודדת עם חזרה פנימה לגלים, נחושה מתמיד, מי היה מאמין… עמית רואה הכל, מחזק, הילדים במים, גולשים גלים, בוגי, אושר. ובערב אחרי יום מלא בים, אוכל טוב, ואנשים מקסימים ,יש אפילו משוב על היום שהיה, הסברים ולמידה. ואם מישהו צריך תמיכה מכל סוג שהוא, יש מי שתומך, היינו אחד בשביל השני.
אחרי כמה ימים כאלה, עמית הודיע, מחר בבוקר כולם הולכים לספוט ה"מתקדמים" בבוקר. את הבוקר שאחרי כנראה שאזכור עוד הרבה שנים.
הגעתי ברגליים רועדות (ממש), ועמית בבטחון , מקצועיות ורגישות שאי אפשר לתאר הוביל אותי אל הגל, והנה אני תופסת את הגל הכי גדול שראיתי בחיי, …
באותו יום עמית עבד איתי די קשה בעיקר רגשית, ספוט מלא בגולשים , והוא שומר על כולם , ועוד מצליח לתת לי בדיוק מה שאני צריכה כדי לגלוש.
התחושה קשה לתיאור, להתגבר על פחד זה אחד הדברים החזקים והמדהימים שקיימים.
בימים שאחרי המשכתי ללכת, הפחד לא נעלם לגמריי כמובן ,אבל משהו התחיל לזוז קצת בפנים, והכל בקצב שלי עם הרבה סבלנות והכלה.
חתרתי הרבה בים מושלם ואפילו גלשתי .
והימים עוברים ,עם פתיחה מושלמת לבוקר (אין כמו חופשה שמשולבת בספורט), חוזרים לילדים אוכלים טוב, ושוב לים, וליהיא פתאום גולשת גלים ומשתפרת עוד ועוד, ואלמה גולשת ומתמודדת בגבורה עם הים המאתגר, ואפילו אייל הקטן נכנס למים ונהנה מכל רגע (אמנם לקח לו זמן אבל בסוף זה קרה), וגיא משתפר בטירוף – תענוג!
ואני, לי היה כל מה שהייתי צריכה, את המשפחה שלי, את הים שאני ככ אוהבת, ואנשים נפלאים סביבי, סרילנקה אחת נפלאה ואפילו גלים.
אז זה בעצם מכתב תודה…

לעמית תודה ענקית!!! על הביטחון שאתה נותן, המקצועיות הבלתי מתפשרת וכמובן על החברות. אתה גורם לי לפרוץ את הגבולות של עצמי כבר תקופה, ועל זה אין לי מספיק מילים להודות. אל תדאג יש עוד לא מעט גבולות לפרוץ, העבודה ממשיכה, (איזה כיף.)
לדנה האחת והיחידה, את הדבר היחיד שהיה חסר בטיול! בזכותך ממש השתנו לי החיים, פעם הבאה אין תירוצים!!!
לגיא והילדים שאפשרתם לי להגשים חלום, ועל הדרך הגשמתם בעצמכם.
לחברים המקסימים שזכיתי להכיר. ובעיקר למעיין האלופה , עברנו הרבה ביחד, זר לא יבין זאת…
אין כמו להגשים חלומות, לקחת פסק זמן באמצע החיים ולחוות חוויה אדירה.
תודה!
אלונה

מועדון סאפ סאפאווי מכמורת יוצא לטיול משפחות נוסף

בדצמבר 2014 – נשארו מקומות אחרונים! 

לפרטים והרשמה דברו איתנו:09-8666991 או צרו קשר 

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים