טיול סאפ בסרילנקה – יוסי חוגג 40 עם כל המשפחה

בפעם הראשונה ששמעתי על הרעיון של נסיעה עם כל המשפחה לטיול גלישה בסרילנקה זה היה נראה לי הזוי. הטיסה הארוכה והמסובכת עם כל הציוד נראתה לי בלתי אפשרית עם ילדים קטנים. גם החופשה עצמה נשמע לי מבוזבזת. איך אני אגלוש כשכל המשפחה מחכה לי על החוף ? זה הרי יגביל אותי מאוד ואני רוצה רק כל היום לגלוש ולגלוש.

האמת, לא יודע אפילו מה שכנע אותי לנסות אבל בסופו של דבר מצאתי את עצמי ב-M הדרך בשבע בבוקר, ארוז ומוכן לצאת להרפתקה. הנסיעה, באמת לא קצרה ולא פשוטה אבל באופן די מדהים הילדים הם אלה שלוקחים את זה הכי בקלות. אפילו הטיסה חזרה לארץ שלקחה לא פחות מ-50 שעות כולל מטוס מקולקל, 2 מלונות שדה תעופה, לאונג' קטרי אחד והמון המון סבלנות לא הצליחו לשבור אותנו. כל החוויה, מהנסיעות, דרך השהיה הארוכה ביחד רק קירבה אותנו כמשפחה. הילדים פרחו ואנחנו ההורים קיבלנו חופשה נהדרת והמון זמן איכות.

יוסי בטיול סאפ בסרילנקה עם מועדון סאפ סאפאווי

 

והגלישה, אוי הגלישה. כל בוקר לקום לקונצרט המדהים ביותר שהטבע יכול לספק לך. גל ענק שמתנפץ בבום אדיר על החוף החולי הלבן שמול הוילה. תוך עשר דקות מתארגנים על הטוקטוק ויוצאים לספוט המושלם. פגשנו אנשים, אפילו חברים, שהיו באותו אזור שאנחנו גלשנו בו ופשוט לא ידעו לאן ללכת. אז הם נהנו משבירת חוף חזקה ומגלים יום יומיים. אבל אנחנו באנו עם מדריך צמוד. כזה שלא רק יודע להדריך אותך בים אלא קודם כל יודע לאן ללכת. עמית ענבר דאג להביא אותנו לנקודה הטובה ביותר שאפשר למצוא בדרום סרילנקה ואולי באוקיאנוס ההודי כולו. שבירת ריף בטוחה ורכה, שנשברת ימינה ושמאלה ונמשכת ונמשכת. בגל הראשון זה משהוא לא נתפס. זה ממשיך, וממשיך וממשיך. 40 שניות על גל אחד ! כמעט חיים שלמים עוברים עליך עד שאתה מתחיל שוב לחתור חזרה.

ורק אז אתה קולט כמה רחוק כולם נמצאים שם למעלה בפיק. תוך כמה דקות אתה שוב שם למעלה עם כולם מחפש לקבל שוב את   זריקת האדרנלין הטהורה הזו. ושוב, ושוב ושוב. יום אחרי יום. מושלם.

והילדים, הם בכלל עוד ישנים. והאשה, היא באה איתי וגולשת לידי. עמית שם אותה על גל, ועוד גל והנה מבחורה שמפחדת מגלים בגובה ברך היא פתאום מפרקת גלים של מטר וחצי וממשיכה לחייך. זה מחזה שפשוט קשה לתאר. חוזרים אחרי זה לוילה, אוכלים ארוחת בוקר נהדרת ומפנקת וקדימה, יוצאים לספוט הבא. הפעם עם כל המשפחה. הילדות עם הבוגי וגלשני גלים ואנחנו קצת נחים וקצת גולשים. פתאום הילדה שלי שפוחדת בכלל מדגים עומדת בלי בעיות על גלשן גלים. גולשת ! שוב עמית, הפעם מתרוצץ במים הרדודים עם כל הקטנטנים והנשים ומעמיד את כולן אחת אחרי השניה על הגלשן. על זה אפילו לא חלמתי, לא האמנתי שזה אפשרי.

יוסי והבנות בטיול סאפ בסרילנקה עם מועדון סאפ סאפאווי

והכל מאורגן ומתוקתק. מהרגע שיוצאים לדרך ליד הבית ועד שחוזרים כולם בחתיכה אחת, עמית ענבר מארגן הכל. הוילה, האוכל, הטוקטוקים הגלשנים. נראה לי שהוא אפילו דאג לארגן את הגלים. אנחנו רק מבלים ונהנים. סביבנו חבורה נהדרת של נופשים שמבלה איתנו ולכולנו אין אף דאגה בעולם. הילדים מתקבצים בחבורה ובקושי מרגישים אותם והמבוגרים שותים בירות מול החוף המדהים עד שהשמש נעלמת וכבר אין כוח לעמוד.

תודה רבה לעמית ענבר ומועדון Supaway על האומץ הנדיר והחוצפה של להוציא משלחת כזו לצד השני של העולם. לא יכולתי לבקש מתנה טובה מזו ליומולדת 40 שלי. היה מושלם !

 יוסי

 

מועדון סאפ סאפאווי מכמורת יוצא לטיול משפחות נוסף

בדצמבר 2014 – נשארו מקומות אחרונים! 

לפרטים והרשמה דברו איתנו:09-8666991 או צרו קשר  

 

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים