סאפ בחורף: אם עד עכשיו חששתם – הגיע זמן הסאפ

סאפ בחורף – אם עד עכשיו חששתם מהקור  – יש לנו בשורות טובות – הגיע זמן הסאפ
ללא ספק גלישת סאפ בחורף היא אחד הדברים הכי מופלאים שיש כי הים הוא כל כך משתנה ושונה מהים בקיץ שחוזר על אותם צבעים ואותה תנועה במשך 3 חודשים מיוני עד ספטמבר.
בחורף הים חי ומאוד דינמי יש סערות עצומות ואז כמובן כל הקטע של גלישת סאפ בחורף הוא פחות מתאים אבל… כשהשקע חולף ואנחנו מקבלים את הרמה שמביאה איתה מזג אוויר מושלם הים הופך להיות ממש בצבעים של הקריבים לרוב מלווה ברוח מזרחית קפואה, אבל כולם שואלים: מה לא קר לכם לגלוש סאפ בחורף? אז זהו שממש לא קר לנו לגלוש סאפ בחורף!
הסיבה היא שהיום יש חליפות נאופרן מושלמות לגלישת סאפ בחורף. הן מחממות מאוד ועדיין מאוד גמישות וזה מאפשר לגולש או לגולשת סאפ בחורף ליהנות מתנאי גלישה מושלמים ללא שום תחושת קור, חליפת נאופרן לגלישת סאפ בחורף היא מצרך מושלם לכל מי שרוצה להמשיך לגלוש ולחתור על גלשן סאפ בחורף! ישנן כמה גזרות שונות של חליפות המתאימות לגלישת סאפ, יש חליפות ארוכות בידיים וגם ברגלים, ממש בדומה לחליפות גלישת גלים והן מתאימות בעיקר לגולשי סאפ בחורף שמחפשים בעיקר את הגלים,במקביל יש גם חליפות גלישה לחתירה על גלשן סאפ בחורף והן בנויות כבר משני חלקים. חלק תחתון ארוך ברגליים ובחלק העליון לונג-גון .
לימים "החמים יותר" בחורף זה בהחלט מספיק בשביל לחתור על גלשן סאפ בחורף.,לימים הקרים יותר ניתן להשלים חולצת טרמית ארוכה ו ושממש קר אפשר לשים את שני החלקים והגוף מקבל חימום מלא ושוב כאשר נהיה חם אחרי חתירה על גלשן סאפ בחורף אפשר לשנות חזרה מה שלא ניתן לשנות בחליפה ארוכה.
למרות הכל ולמרות חליפות הגלישה המחסום הפסיכולוגי של להיכנס לים בחורף הוא חזק לפעמים יותר מהכל בעיקר בקרב הגולשים להם זה חורף ראשון. המחסום הפסיכולוגי להירטב ולפעמים עצם המחשבה להיכנס לגלוש סאפ בחורף היא לא הגיונית…

    
ההמלצה שלנו לכל מי שרוצה לגלוש סאפ בחורף זה :

  • להתחדש בחליפת גלישה טובה על פי הדרישות של תחום גלישת הסאפ שלכם באם זה לגלים או לחתירה – מומלץ לבוא אלינו למועדון סאפאווי להתייעץ או להתקשר: 09-8666991
  • לקחת משקה חם לחוף בתרמוס לאחרי הגלישה
  • להכין בגדים יבשים לאחרי
  • אפשר גם כובע צמר…
  • רצוי שיהיו לכם שתי חליפות גלישה… כי לפעמים עושים סשיין גלישה אחד והחליפה נשארת רטובה ואז רוצים להיכנס שוב ואין דבר יותר קשה מאשר להיכנס לחליפה רטובה לכן כשיש שתי חליפות אין בכלל דילמה אם לגלוש סאפ בחורף ויותר מכך אם לגלוש פעמיים באותו יום…
  • דבר נוסף חשוב  לפני כניסה לגלישה או חתירה על סאפ בחורף – לבדוק את תחזית מזג האוויר ומשטר הרוחות. לא כמו בקיץ,מזג האוויר יכול להיות להשתנות באופן מאוד פתאומי ולקבל שינוי מהר מאוד בכיוון ועוצמת הרוח ובהתאם לכך גם במצב הים.

בפורום של סאפ אווי יש תחזית יומית המעדכנת את הגולשים על מצב הים והיא מעודכנת במיוחד בחודשי החורף לטובת גולשי סאפ שרוצים לחתור ולגלוש סאפ בחורף.
שיהיה לכולנו חורף חם, רטוב, מגניב והכי חשוב – על סאפ !

לפרטים נוספים, התאמת חליפת נאופרן, קורס גלישה על סאפ, קורס חתירה על סאפ או שיעור פרטי עם עמית ענבר

התקשרו 09-8666991 או צרו קשר

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים