אחסנת גלשן סאפ

גלשני סאפ יכולים להגיע למידות גלשן גדולות ולא לכל אחד יש את האפשרות לאחסן את הגלשן בבית במיוחד כאשר מדובר על דירה קומה 5 בבניין ללא מעלית… ואז נוצרת מצוקה לוגיסטית גדולה איפה לאחסן את הגלשן. במיוחד לבעיה מהסוג הזה הקמנו במועדון סאפאווי במכמורת מועדון מפנק במיוחד לאחסנת גלשן סאפ. המועדון כולל מבנה אחסנה כאשר לכל חבר מועדון יש את תא לאחסנת גלשן סאפ והחלק הכי מגניב זה שלכל חבר מועדון יש מפתח אישי ולכן הוא לא תלוי בשעות הפעילות של המועדון ויכול להגיע בכל יום ושעה ולעשות שימוש בגלשן שלו בכל רגע נתון.
מעבר לאחסנת גלשן סאפ במועדון יש מקלחות חמות ותאי שירותים גם לגברים וגם לנשים מה שמאפשר הגעה למועדון בכל שעה אפילו באמצע יום עבודה לחתור או לגלוש על הגלשן סאפ ובמקום להיסחב עם הגלשן במשך כל היום על גג הרכב , הגלשן חוזר לתא האישי באחסנת סאפ במועדון ואחרי מקלחת בחזרה להמשך יום העבודה כאילו לא קרה כלום ואין שום סימנים שמסגירים את התענוג הנפלא של חתירה וגלישה באמצע יום העבודה.

פעילויות מועדון סאפאווי באכזיב

פעילויות מועדון סאפאווי באכזיב

אצלנו במועדון סאפאווי אנו רואים באופן ברור את כמות ימי הגלישה על גלשני סאפ אצל חברי מועדון שיש להם אפשרות לאחסן גלשן סאפ אצלנו במועדון לבין גולשי סאפ אחרים שאין להם אפשרות אחסנת גלשן סאפ בחוף וזה נובע מהעובדה הפשוטה שאין צורך במחשבה ארוכה האם להגיע ולחתור בכל רגע נתון והאם יש לי זמן לנסוע הביתה להעמיס את הגלשן ואז לנסוע לים כן או לא, גלשן סאפ מאוחסן אצלנו במועדון סאפאווי במכמורת ומה שנשאר זה פשוט להגיע!
גולשים שמשתמשים בשירות של אחסנת סאפ במועדון מגיעים כמעט כל יום ויש כאלו שמגיעים לפעמים גם פעמיים או שלוש ביום לחתור ולגלוש ואם זה אפילו לסשן קצר בלי לתת לנושא יותר מידי מחשבה. הקלות והנוחות באחסנת גלשן סאפ היא זו שמאפשרת לכל האנשים להמשיך ולהגיע מתי שיש להם רגע פנוי והם באזור של המועדון שלנו במכמורת.

כיום במועדון תאי האחסון כמעט מלאים ואמנם יש תור די ארוך לתפוס מקום פנוי לאחסנת סאפ אצלנו במועדון – אך אנחנו פועלים במרץ להגדיל ולייצר עבורכם אפשרות נוספת למקומות לאחסנת סאפ אצלנו במועדון סאפאווי במכמורת.
במועדון סאפאווי ניתן להזמין מקום לאחסנת סאפ, כאשר האחסנה היא על בסיס שנתי וזה ללא ספק פותר אתכם מכל הקשור להעמסת גלשן סאפ על הרכב ולא לדאוג יותר האם קשרו את הגלשן סאפ נכון וטוב על הגג ולא לחשוש יותר שהגלשן יעוף מהגג במהלך נסיעה והכי חשוב אחסנת גלשן סאפ במועדון סאפאווי במכמורת תביא אתכם לחתור ולגלוש על הגלשן סאפ שלכם ב100% יותר ימי גלישה מאשר שהגלשן שוכב אצלכם בבית

חשוב לזכור – ניתן לאחסן גלשן סאפ במועדון סאפאווי בכל מידות גלשני סאפ !

יש לנו עמדות לאחסנת גלשני רייס באורך של כמעט 4 מטר ויש לנו גם עמדות לאחסנת גלשן סאפ עד רוחב של 35 שזה בעצם הגלשן הכי רחב היום בשוק, כמו כן יש לנו מקום לאחסנת גלשן סאפ בעמידה וזה מתאים לשני גלשני סאפ עד גודל של 9 פיט.
אנחנו ממליצים לכל מי שחבר מועדון סאפאווי לאחסנת סאפ לקחת הביתה את המשוט ואת הליש במטרה שלא יהיה ערבוב בציוד כי יש במועדון המון ציוד דומה.
כמו כן לכל מי שמאחסן את הגלשן סאפ במועדון סאפוואי אנחנו ממליצים לסמן במרקר את המשוט ואת כל שאר הציוד וכך אנו מבטיחים שהציוד לא יתערבב בין הגלשנים שמאחסנים גלשן סאפ אצלנו מועדון סאפאווי.

פעילויות מועדון סאפאווי בכינרת

פעילויות מועדון סאפאווי בכינרת

מי שעושה אחסנת סאפ במועדון סאפאווי במכמורת זכאי לקבל 10% הנחה במסעדת בננה ביץ במכמורת בהצגת כרטיס מועדון סאפאווי בצמוד למועדון אחסנת סאפ שלנו בחוף מכמורת יש חנייה כך שאתם יוצאים לגלוש הרכב חונה מטרים ספורים מהעמדה שלכם לאחסנת סאפ מה שנותן נוחות מיטבית בהגעה לגלישה.
לקבלת פרטים נוספים על אחסנת גלשון סאפ צרו קשר ונשמח לעזור 09-8666991
מועדון סאפ ואחסנת סאפ – סאפאווי של עמית ענבר ודנה ענבר, חוף בננה ביץ', מכמורת.

תיראו איזה כיף להתחיל את הבוקר על סאפ במועדון סאפאווי במכמורת…

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים