סאפ בחורף, סאפ בחורף… החוויה של יונתן במועדון סאפאווי

סאפ בחורף, סאפ בחורף, סאפ בחורף – החוויה של יונתן

איזה קור בחוץ. לא! זה פשוט לא הגיוני ואני מדבר אליכם מתוך מיטה חמה שנמצאת בתוך בית חם, אבל העלים זזים שם מחוץ לחלון כאילו רוקדים איזה ריקוד מטורף. מה זה הקטע הזה עם החורף? כולם אומרים ברכה, בסדר ברכה אבל מה עם הקור. ומה עם האוכל שבא עם הקור. קראתי אתמול  כתבה שאכן אוכלים יותר בחורף ואכן יש אוכל מחמם. אני לא יודע מה אתכם אבל אני אוכל הכל והרבה, מחמם זה לא ויותר מזה,זה אחרי זה גורם לי להתחרט על כל רגע שצעדתי בצעדיי ענק למקרר וחזרה ומילאתי את בטני בכל טוב.

וספורט? מה עם הספורט? בקיץ התחלתי לחתור על גלשן עמידה ונהניתי כמו משוגע, כמו ילד קטן שהרגע גילה שיש שוקולד בעולם. אבל מהרגע שהחורף נחת עליי אני לא חותר לא על סאפ ולא על שום דבר אחר. זה מה שסיפרתי לחברה מהמשרד , אותה אחת שגררה אותי לחוף יום אחד ועשתה לי היכרות עם גלשן עמידה – הסאפ. תגיד, אתה השתגעת? לאיזה ממדים אתה בדיוק רוצה להגיע כשיגיע האביב? מחר בבוקר אתה מתייצב בחוף עם הסאפ וחליפת גלישה וחוזרים לעניינים.

1560730_718386378172162_613113990_n

מחר חותרים על סאפ.  כמעט נעתקה נשמתי. אני השתגעתי? את מודעת לזה שעכשיו חורף, נכון? כן. אני מודעת. אמרת בטון אסרטיבי האישה בצווארון גולף. אבל אין לזה כל קשר לזה שאתה לא חותר כבר על סאפ. אפשר לחתור  על סאפ גם בחורף ויותר מזה. בחורף הרבה פעמים הים יותר רגוע ומזמין חותרי סאפ, אז מחר, אתה אני והסאפ נפגשים ואנחנו נחזיר אותך לחתירת סאפ גם בחורף.

טוב. אני מודה שהגברת לא השאירה לי הרבה ברירות ולמחרת קמתי בבוקר חורפי. הכנתי לעצמי תרמוס עם משקה גם וגם קצת פירות יבשים לאנרגיה. כובע גרב וחליפת גלישה ויצאתי לכיוון החוף. במועדון סאפאווי בחוף מכמורת, באזור של אחסון הגלשנים בשעה שמונה בבוקר היא כבר חיכתה לי. הוצאתי את הסאפ שלי וירדנו לכיוון החוף.

היה כזה כיף. אמיתי. הרבה יותר ממה שחשבתי. כן, נכון, בהתחלה היה לי קצת קר אבל ככל שחתרנו וזה דרבן אותי לעמוד על הסאפ ולחתור מהר. סאפ בחורף, סאפ בחורף, כל הזמן שיננתי לעצמי כשאני בעצמי לא מאמין שאני נמצא במים , בחורף, על הסאפ.  חזרתי הביתה, עשיתי מקלחת חמה והתחלתי את היום. אחרת לגמרי.

מאותו יום אני משתדל להיות כל יום בחורף על הסאפ. מאחל גם לכם לחתור על סאפ בכלל וגם בחורף, גם אם זה נראה מהמיטה קצת בלתי אפשרי. תעשו את המאמץ ולא תתחרטו. סאפ בחורף. לא מה שחשבתם!!!

יונתן

לפרטים נוספים, התאמת חליפת נאופרן, קורס גלישה על סאפ, קורס חתירה על סאפ או שיעור פרטי עם עמית ענבר או עם דנה ענבר – התקשרו 09-8666991 או צרו קשר

מועדון סאפ  ׀ חנות sup ׀ קורס sup

עמית ודנה ענבר מחכים לכם במועדון גלישה SUPAWAY  

מכמורת, חוף הבננה ביץ'

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים