פאדל בורד לעומק הים – נשים חותרות ונהנות

פאדל בורד לעומק הים – נשים חותרות ונהנות

כמה פעמים בחיים עצרנו וחשבנו לעצמנו , מה מבדיל אותנו מייצורי הפרא שלצידינו , שאנו יכולות איתם אבל לחלוטין לא בלעדיהם. מיליון פעמים אם לא מיליון ואחת ויותר מזה אמרנו לא אחת שאנחנו יותר, הרבה יותר טובות מהם בכל כך הרבה דברים, אז אחרי שנתנו לעצמנו כל כך הרבה מחמאות נתרגם את זה לגלישה על פאדל בורד (סאפ) בים.

לפאדל בורד, גלשן עמידה או סאפ בקיצור, יש כמה יתרונות בולטים לנשים בתחילת תהליך הלמידה כמו יצירת שיווי משקל ועדינות האפשרת לנו הנשים להתייצב על פאדל בורד. אז אחרי שעמדנו ולמדנו לחתור נדבר קצת על יתרונות החתירה בקבוצת סאפ נשית.

אימון נשים בקבוצה (ואיך אנחנו אוהבות קבוצה) מייצר דינמיקה של תקשורת נשית שמעבירה את האימון באווירה נעימה והכי נשית שאפשר. ההדרכה נעשית גם היא לרוב על ידי נשים אז יש מי שמבין אותנו ונותן הכוונה מאוד מדוייקת לצרכים שלנו כחותרות על פאדל בורד ולקצב האימון. כח נשי זה שם המשחק,(Girl Power) שמאז שהספייס גירלז התפרקו לא נותר לנו מי שיפיץ את הבשורה.

מועדון סאפאווי

מועדון סאפאווי

אז גם לנו יש את מגוון ה"גירלז" שלנו מה שמאפשר לכל אחת למצוא את עצמה מחוברת לפחות למישהי אחת, לקבוצה בכלל אבל בעיקר לפאדל בורד שלה… חברויות חדשות מעצימות את הקבוצה ונותנות לה דחיפה רצינית קדימה והדינמיקה שלה מרחיקה הרבה מעבר לחתירות עצמן.

אני קוראת לכן בנות שלא להתבלבל, מעבר לחברויות ולים אנחנו רוצות להיות חטובות וכמה שיותר מהר אם אפשר, אם כך הדבר אנחנו לגמרי בספורט הנכון. חתירה על פאדל בורד בצורה סדירה של שלוש פעמים בשבוע תורמת מאוד לשריפת שומנים מוגברת.

בזמן החתירה אנחנו עובדים עבודה איזומטרית כלומר עובדים על כל השרירים בצורה אחידה, מאפשרים לשריר לעבוד לאורך זמן מה שתורם לחיזוק וחיטוב. שרירי יציבה, בטן, כתפיים, ישבן וידיים לוקחים חלק פעיל בחתירה על פאדל בורד. עבודה על מרכז הגוף עוזר לבטן התחתונה לחזור למצב שטוח (מי אמר בטן שטוחה?) בעיקר אחרי הריונות. חברות!!! קיבלנו פה שניים בשקל, או פאדל בורד במחיר של סאפ אחד קטן…

ספק אם היינו קונות את הצעקה האחרונה בבגדי גלישה לולא היה לנו את הפאדל בורד שלנו, גלשן שלחלוטין מספק לנו הרגשה של גולשות בזמן לימוד קצר מאד יחסית.

פאדל בורד וזה הכי חשוב – מאפשר לנו לחתור לעומק הים וליהנות מכל מה שהוא מציע, לא בטוח אם היינו זוכות לתענוג הזה בלעדיו.

במועדון גלישה במכמורת – סאפאווי  תמצאו מגוון רחב של גלשני עמידה, קורס סאפ / קורס פאדל בורד למתחילים ומתחילות, קורס SUP למתקדמים ומתקדמות ומגוון גדול של הדרכת SUP המתאים לכל תנאי הים.

לפרטים נוספים – דברו איתנו: 09-8666991 או צרו קשר עם מועדון סאפ סאפאווי חוף מכמורת.

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים