קייטנת גלישה של עמית ענבר – חוויה לחיים!

קייטנת גלישה
כל קיץ אנחנו מזיעים כדי למצוא איזה פתרון יצירתי לחופש הגדול מדי של ילדינו מבית הספר. מה לא ניסינו? הכל!!! או כמעט הכל. את הקייטנה שלוקחת את כל המשפחה לחודשיים לטיול מסביב לעולם עדיין לא ניסינו. אה אין אחת כזאת? אז ניסינו הכל.
מה בעצם אנחנו רוצים. מקום בטוח, נעים, שמישהו יראה אותם וישמור עליהם ושיהיה להם הכי טוב וכיף שאפשר. אז החלטנו לתת לקייטנת הגלישה של עמית ענבר סיכוי ואיזה כיף שעשינו את זה.
בחוף בית ינאי בין גלים לדיונות מתקיימת לה כל קיץ קייטנת גלישה מצויינת. קייטנת בוטיק של עמית ענבר. לא תמצאו שם המוני ילדים מפלסים את דרכם בין ההמון לקצת תשומת לב ולא צעקות במגפון.

קייטנת גלישה עם עמית ענבר בחוף בית ינאי

קייטנת גלישה עם עמית ענבר בחוף בית ינאי

קייטנת הגלישה של עמית ענבר היא קייטנה קטנה ומאוד איכותית. הקייטנה היא לא עוד בייביסיטר לילדים אלא מקום שבאמת בא ללמד את הילדים על הים. גלישה בוודאי אבל גם את כל המסביב. זרמים ורוחות מערבולות ואיך כל זה נוצר. איך לאהוב את הים, לכבד אותו ולהבין אותו. לא פחות חשוב הוא החוף עצמו. בקייטנת גלישה של עמית ענבר ישימו דגש גם על נקיון החוף. הבית שלכם נקי? אין סיבה שהחוף לא יהיה.
בקייטנת גלישה של עמית ענבר תכירו צוות מדריכים צעיר נמרץ מנוסה וסבלני מאוד.
אל תתפלאו אם אחרי יומיים הילד יגיע הביתה עם מושגים של גלישה שלא מביישים גולש מנוסה. כל שבוע נפתח מחזור חדש של קייטנת גלישה. יכולים לבוא לשבוע אחד ויכולים למספר שבועות ואז אתם יוצרים רצף לימודי לילדים.

תעשו לילדים שלכם טובה ותתקשרו 098666991. או צרו קשר 

קייטנת גלישה של עמית ענבר – חוויה לכל החיים!

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים