טיול סאפ בסרילנקה – טיול גלישה למשפחות – מועדון סאפאווי

טיול סאפ בסרילנקה – טיול גלישה למשפחות במועדון סאפאווי אפריל 2014 

הרעיון להוציא קבוצה שכוללת ילדים והורים שחולמים על חופשת גלישה משותפת קיבלתי בנסיעה האחרונה שלנו לטיול גלישה על סאפ בסרילנקה בחודש ינואר שם היתה איתנו משפת גילת ושם ראיתי איך הכל מתחבר והתחביב של ההורים מדביק גם את הילדים. כמובן שלאורך השנים יצא לי לצאת עם המשפחה שלי לחופשות גלישה יחד אבל לחבר כמה משפחות נשמע לי כמו רעיון מעולה וכך יצאנו לדרך והעלנו פרסום על נסיעה נוספת לסרילנקה.

שמחתי לראות את הביקוש לנושא וזה חיזק אותי שזה הולך לעבוד. סגרנו את ההרשמה על 23 איש כי עדיין חשוב לי מאוד לתת תשומת לב מקצועית לכל אחד ואחת בקבוצה.

את הקבוצה חילקנו ל 2 בתים שממוקמים על החוף המדהים של דרום סרילנקה במרחק 200 מטר בין בית לבית וזה שמר על חיבור מושלם בין כולם בכל זמן נתון.

בית אחד שימש כמרכז לכולם לכל נושא האוכל אחסנת ציוד והלוגיסטיקה של כולם ובית אחד שימש רק ללינה.

יצאנו לדרך וכבר בנסיעה באוטובוס לכיוון הגבול נוצר חיבור מדהים בין הילדים שהלך והתחזק בכל יום במהלך חופשת הגלישה שלנו בסרילנקה.

טיול סאפ משפחות לסרילנקה עם עמית ענבר

טיול סאפ משפחות לסרילנקה עם עמית ענבר

טיול סאפ משפחות לסרילנקה עם עמית ענבר

טיול סאפ משפחות לסרילנקה עם עמית ענבר

טווח הגילאים של הילדים עמד בין 5-15 והיה פשוט מדהים ומרגש כאחד לראות את הקבוצה מתחברת ומתגבשת ללא ריבים וללא מחלוקות ובזרימה ועזרה הדדית בין כולם

החלק הכי מגניב עבור ההורים זה החיבור של הילדים וחוסר הצורך של הילדים לתשומת לב מלאה של ההורים בכל זמן נתון והילדים פשוט העסיקו עצמם אם זה בקבוצה אחת גדולה או בקבוצות קטנות ביניהם, זה אפשר להורים שקט יחסי והמון זמן פנוי לתרגול גלישה שכלל לפעמים עד 3 שיעורים ביום, יצאנו לטיול גלישה אז צריך לנצל כל גל על סאפ…

כמובן שגם הילדים בילו את רוב שעות היום במים בנסיונות לגלוש ובהצלחה מלאה לכולם! גם הורים שהגיעו לטיול גלישת סאפ בסרילנקה, אנשים שלא גלשו מעולם מצאו עצמם צועקים מרוב אושר בתפיסה של הגל הראשון שלהם בחיים וכאלו עוד היו המון במהלך הנסיעה.

כל בוקר התחיל בזריחה בהעמסת ציוד ובחיפוש אחר הספוט המושלם לגלישה. אחרי שעתים חזרה הביתה שם חיכתה לנו ארוחה מפנקת מאוד מאוד שצוות הטבחים של הבית שקד והכין לנו כל בוקר. אחרי עיכול זריז יוצאים לעוד שיעור גלישה ושוב חזרה הביתה לארוחת צהרים מקומית מפנקת .מנוחה קצרה ושוב יוצאים לעוד שיעור גלישה עד הערב, כאשר חוזרים כולם כבר מתחילים להיראות עייפים אך מאושרים מיום של של סאפ בגלים של סרילנקה – חלום שהתגשם!

ארוחת ערב מקומית של כולם יחד קצת אלכוהול למצב רוח מרומם, הילדים נרדמים או אם נדייק אז המינוח יהיה: נופלים כבר ב 20:30 ולא היה עם לדבר, מה שמשאיר להורים ערב שקט ופנוי ובזמן הזה ניצלנו לעבור על כל קטעי הוידאו של הגולשים מאותו יום להדרכה רגועה מול המחשב שם כל תלמיד קיבל פידבק על הגלישה שלו והיכולת לראות עצמך גולש על סאפ בהחלט עוזרת להבין מה אני מסביר ולשפר כבר בבוקר למחרת .זה בהחלט היה אחד המרכיבים הגדולים להתקדמות העצומה שכולם עברו כאן במהלך 10 ימי גלישה מרוכזים בטיול גלישת סאפ של מועדון סאפאווי לסרילנקה 2014!

כמובן שבין לבין יצאנו לטיולים קצרים באזור כאשר כלי התחבורה שלנו זה טוקטוק מקומי שזה כבר חוויה בפני עצמה..

הים היה איתנו לאורך כל הנסיעה וקיבלנו גלים כל יום!! לפעמים היה צורך לעבור כמה חופים שונים להתאים את הגל לרמת הקבוצה שעשתה את ההדרכה מרמת מתחילים ועד מתקדמים של ממש.

לקבוצה הגיעו גם כמה ילדים שהם גולשי גלים וגם הם מצאו את הגלים שטובים להם והראו התקדמות עצומה כשהם מקבלים טיפים ממני בזמן שאני עושה קאמבק מטורף לגלשן גלים שלי וזה אחרי 10 שנים שלא גלשתי גלים עקב בעיה בריאותית בצוואר שכנראה שהגלשן החדש שלי מצליח להרדים – אבל בכל מקרה אני לא מתכנן לוותר על הסאפ!

באחד הימים לקחתי את קבוצה לאגם לחתירה רגועה לקבל קצת תמונה על הנוף והתרבות המקומית. כשהילדים חתרו על הגלשנים בביטחון ההורים היו על סירה מלווה ועשינו החלפה באמצע הדרך מה שנתן אפשרות לכולם לקבל את החוויה של חתירה באגם ומעבר ליד איים מדהימים שלכל אי יש את הייחוד שלו, אי הקינמון אי המקדש ועוד אטרקציות מקומיות.

הייתה איתנו טל, שהיא רופאה מדהימה נתנה שרותי בריאות לכל כאב או מצוקה פיזית שעלתה והיו כאלו בעיקר בגלל שימוש יתר בגוף כי גלשנו באמת הרבה מאוד וזה עזר לכולם גם להיות רגועים בכל הקשור לפציעה שלא נדע וגם מי שכבר היה צריך טפול קטן קיבל אותו בענק והיה יכול להמשיך וליהנות מטיול גלישה בסרי לנקה מבלי להפסיד אפילו יום גלישה אחד!

טיול סאפ בסרילנקה, ילדים בלי ההורים ? אז כן, יש דבר כזה אצלנו במועדון סאפאווי במכמורת. לטיול יצאו גם 3 ילדים ללא ליווי הורה ולי זו היתה הפעם הראשונה לחוות את זה.הגעגועים שלהם עלו בגלים חזקים ולרגע היה נראה שמתחיל משבר אבל המעטפת של שאר הילדים וההורים של הילדים האחרים עזרה לילדים ללא ההורים לעבור את הנסיעה בקלות רגשית יחסית למרות שנזלו כמה דמעות געגוע אבל כל הכבוד לילדים האלו ככה לצאת לבד מהבית לטיול גלישת סאפ בסרילנקה ל 13 יום והם בגיל 13 14 בלבד

אני שמח שהצלחתי לשפר את יכולת הגלישה של כל אחד ואחת בנסיעה הזו ולהכיר טוב יותר כל אחד ברמה האישית

לי טיול גלישת SUP משפחות לסרילנקה היה מבחן סבלנות מאוד מיוחד ואני מאוד מקווה שעברתי אותו בהצלחה (מעניין מה יש להם להגיד על זה 🙂

הבת שלי מיה ליוותה אותי בטיול הזה יחד עם שיילי שהיא כמו הבת שלי שאותה  אני מכיר מגיל אפס.

מיה לקחה על עצמה את כל הקשור לצילום ותיעוד טיול גלישת הסאפ לסרילנקה וכל בוקר בזריחה קמה כמו שעון, עמדה על החוף שעות ארוכות עם מצלמה ותיעדה את הכל וזה בהחלט עזר לקדם את כולם ברמה המקצועית.

מיה ושיילי לקחו על עצמן גם לעזור לכל הילדים הקטנים והפכו להיות בייביסיטר צמוד להורים האחרים מה שאפשר להורים לצאת ולגלוש יחד כאשר הם רגועים שיש מי שדואג לילדים

יוסי עזר המון בכל הקשור למדיה וכל יום ערך לפחות סרט אחד ועבדנו יחד שעות ארוכות על איסוף תמונות ווידאו שהמשפחה בבית תוכל לראות ולהרגיש את החוויה שלנו מטיול גלישת הסאפ בסרילנקה.

היה יפה לראות גם הורה שהגיע עם ילד אחד לטיול גלישת הסאפ בסרילנקה אינטימי אחד על אחד וזה עבד מעולה גם לברק ואורי וגם לטל עם רן וטוני.

טיול גלישה בסרילנקה עם מועדון סאפאווי מכמורת

טיול גלישה בסרילנקה עם מועדון סאפאווי מכמורת

לסיכום אפשר בהחלט לומר שהיה מוצלח מאוד ואנחנו כבר סגרנו על עוד שתי קבוצות שייצאו לטיול גלישת סאפ בסרילנקה, האחת ב3-14 לדצמבר 2014 ועוד אחת בפסח 2015

אז מי שרוצה לחוות חוויה מיוחדת עם הילד או הילדה שלו או בכלל עם כל המשפחה מוזמן ליצור קשר, יש לעמית ענבר וצוות מועדון סאפאווי במכמורת המון נסיון בארגון והדרכה של

טיולי סאפ בעולם ובמיוחד – טיול סאפ בסרילנקה!

לפרטים והרשמה-098666991

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים