קייטנת גלישה – ילדים, הקיץ הזה אתם גולשים!

קייטנת גלישה – ילדים, הקיץ הזה אתם גולשים!

שלום לכולם. עבר די זמן מהפעם האחרונה שכתבתי אליכם. מה שרציתי להגיד לכם הפעם קשור איך לא? למזיקים הקטנים שחיים אצלי בבית ושלא הייתי רוצה שיחיו בשום מקום אחר. שלושת ילדיי היקרים. אז מה בעצם אני רוצה להגיד? אני רוצה להזכיר לכולם שהקיץ עוד מעט בפתח ואתו החופש הגדול.  אבא, אני אבוא אתך כל יום לעבודה . נכון אבא? המילים נאמרו בקול צפצפני של ילד בן ארבע. לא נראה לי ילד שלי, אני מנסה לצאת מזה הכי נכון שאפשר. חוץ מזה יש לך עדיין גן ואתה אוהב ללכת לגן , נכון? לא! אני לא! טוב. נסדר את זה אחר כך. ומה אנחנו נעשה נשמעים קולות גדוד שכוללים שני ילדים בני שמונה מתקרבים בצעדי ענק. אנחנו רוצים משהו מגניב אבא. לא רוצים עוד פעם קייטנה מעצבנת שנתייבש שעה בתור ללונה פארק ואז כבר יגיע הזמן ללכת. אז בתור למה אתם רוצים להתייבש מתוקים שלי? אני מנסה להצחיק ולא מצליח. תוך כדי שאני מנסה להשיב לעצמי ארשת פנים פחות נעלבת, נכנסת אשתי עם פלייר של קייטנת גלישה. מה אתם אומרים? אשתי שואלת את המזיקים, רוצים קייטנת גלישה? ברור. הם עונים. אתה רואה אבא?! זה מגניב!!!

קייטנת גלישה עם עמית ענבר

זה באמת נראה מגניב אני חייב להודות. קייטנת גלישה של סאפאווי supaway  בית ספר לגלישה של עמית ענבר. אני הרי חותר איתם, אני מאחסן את גלשן הסאפ שלי בחוף בננה ביץ במכמורת, איך אני לא יצאתי הבחור המגניב שהציע את רעיון קייטנת גלישה לקיץ?  אחרי שאספתי את הכבוד שלי מהרצפה התחלתי לספר לילדים על קייטנת גלישה של סאפאווי supaway בית הספר לגלישה של עמית ענבר.

קייטנת גלישה בסאפאווי בית ינאי

 בקייטנת גלישה אתם מגיעים בבוקר לחוף בית ינאי פוגשים שם מדריכים מקצועיים, סופר נחמדים ומלאי סבלנות, כמה סבלנות יש להם לחבר'ה האלה. המדריכים בקייטנת גלישה של מועדון סאפאוויsupaway  בית הספר לגלישה של עמית ענבר ילוו אתכם לאורך כל היום, ידאגו למרוח לכם קרם הגנה, אבא, אתה יודע שיש לי כבר ג'ינג'ים על הפנים בזכותך , אני צריכה קרם הגנה כל שנייה, בסדר, אמרתי, לא בכל הזדמנות את צריכה להזכיר לי שאני נתתי לך את הג'ינג'ים,  המדריכים בקייטנת גלישה יזכירו לכם בכל הפסקה למרוח קרם הגנה, לשתות מים וידאגו שתאכלו ארוחת בוקר קלה ומזינה. כשתיכנסו למים המדריכים של סאפאווי supaway מועדון הגלישה של עמית ענבר ילוו אתכם בכל רגע במים ויעשו הכל כדי שאתם תצאו גולשי גלים בסוף אותו שבוע. יהיה לכם כל כך כיף אתם לא תאמינו כמה. רגע אמא , נוכל להיות יותר משבוע אחד? תוכלי לרשום אותנו לקייטנת גלישה של עמית ענבר  לשבועיים , או יותר? למה אמא? איפה אבא? אני שואל את עצמי, הרי אני הגולש בבית, אני זה שמבין. טוב, לא ממש גולש אבל אני בדרך. בטח, עונה אשתי. אם תרצו יותר משבוע אשמח לרשום אתכם לעוד מחזורים.

Supaway, supaway,supaway  מגניב יותר! הם , המזיקים הקטנים מתחילים לשיר בכל הבית. …

אז המנון יש לנו. כל מה שנותר לנו זה להתקשר לסאפאווי בית הספר לגלישה של עמית ענבר ולהירשם לקייטנת גלישה הקיץ – שיהיה לכולנו קיץ בטוח קריר ושמח!

יונתן

קייטנת גלישה / מחנה גלישה בבית הספר של עמית ענבר סאפאווי יתקיים בחודשים

יולי-אוגוסט 2014 בחוף בית ינאי. בקייטנת גלישה תלמדו לגלוש ותיהנו מ:

  • צוות מדריכים מקצועי ומנוסה בעבודה עם ילדים
  • ציוד חדיש המותאם לגולש המתחיל
  • הדרכה בקבוצות קטנות
  • יחס אישי וחם
  • ארוחת בוקר
  • ביטוח

לפרטים והרשמה לקייטנת גלישה – דברו איתנו 09-8666991 או צרו קשר

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים