סאפ בהולנד – ארז מזרחי ב- SUP-11-CITY TOUR

ככה זה כן תשובה.

זה התחיל בשיחת טלפון , רזניק מהבהב על הצג .

עניתי ,אחרי שני משפטים הבנתי שחיים הולך על משהו חדש ,משהו שהוא החליט לעשות אותו.

רגע אחרי שהוא גילה את הים ואת הסאפ, הוא החליט להשתתף בתחרות סיבולת שהיא בערך עשרה מספרים גדולה עליו מבחינה פיזית באותו זמן ..לנסות להסתער על מרתון חתירה .

הודעתי לו שאני בא איתו .מה שלא יהיה, אני בא.

SUP 11 CITY TOUR 4 תמונה2

צריך להבין ,אני מכיר את חיים כבר 35 שנה,טסנו ביחד על רכבת ההרים של החיים ,כל אחד והעליות והמורדות שלו ,אבל תמיד "החזקנו ידיים" אחד לשני.

אני מכיר את העקשנות שלו לא משנה איזה "קלף" חילקו לו החיים ,הוא ימנף אותו כדי לזנק מהתחתית לפסגה בזמן אפס ,יגיע לריכוז מאמץ ומיקוד שיתורגמו ברגע האמת להסתערות טוטאלית לעבר הפסגה .למה ? ככה.

כל החברה שמספרים לכם על "להפוך לימון ללימונדה" יכולים לבוא לעשות קורס מעשי אצל חיים האמינו לי ראיתי הכול במו עיני מאז ילדותינו. ואף על פי כן זה נשמע מטורף לכל מי שדיברנו איתו על זה ..

אבל חיים התחיל כבר להתאמן ,התחבר למאמנים וליועצים מקצועיים,וחותר על הסאפ את עצמו לדעת ואני הייתי ברקע ,שואל מידי פעם מה קורה,ומקבל ממנו עדכונים על דופק (צריך לעקוב) תזונה (תאכל הרבה) משוטים ודגמי גלשנים ועוד נושאים שנשמעים מאוד מעניינים אבל בכל זאת לא התחום שלי..

אבל חוזר ואומר לו -אני בא .

עברו ארבעה חודשים והטיסה הגיעה ,הרעיון עבר מספר גלגולים ,והמרתון של סופשבוע של חתירה למרחק של 75 קילומטרים כבר היה עובדה מוגמרת.

נפגשנו בשדה התעופה יחד עם שני חברים לדרך שחיים אסף בינתיים ,יובל ועמית .

הם יצאו כצוות , עמית ענבר חבר אליו בהיבט המקצועי ,יובל חבר לרזניק בשיגעון ואני חברתי אל שלושתם עם הלב הנשמה והמצלמה.

ותוך רגע כמעשה קסם החבורה התחברה, אני ביקשתי הנחיות וקיבלתי כיוונים מכל אחד מה עלי לעשות כדי לסייע להם ולהיות המנהלן של האופרציה הזו , בכל זאת צריכים לעבור כמה ערים בתוך יומיים.

את עניין הצילום למדתי תוך כדי תנועה, לקחתי איתי מצלמה שקניתי לפני שבועיים ויצאתי לשחק בלהיות עיתונאי .. ואולי לנסות לדובב את רזניק והחבורה לכמה מילים למצלמה.

גיליתי על הסאפ עוד  שני אנשים מופלאים:

יובל שדה – מעיין שופע של ידע ונתונים ,"שחיף" שלעולם לא היית מאמין שהוא מסוגל לחתור את הטירוף הזה , מדבר מעט ועושה המון. שילוב של יעילות נחישות וקסם אישי צח.

עמית ענבר ממועדון SUPAWAY – ספורטאי בחסד ,איש ים בנשמה , אדם בעל נפש בונה שידע לכוון את הכול כדי שיהיה פשוט וברור, מתרכז בעיקר ולא נותן לאף אחד להתבלבל.

לי היה חשוב לי לתעד ,לנסות להוציא משהו עקרוני מן המסע הזה שנחת עליי באמצע החיים .אז צלם גדול אני לא ,ואני גם לא מתכונן לקחת לקירשנבאום את המקום שלו בתחום הפקת סרטים ,אבל יצאו כמה דברים מעניינים אותם ננסה לערוך.

סאפ בהולנד

סאפ בהולנד

בינתיים דבר אחד אני כן רוצה לומר .

היה לי הכבוד לראות קבוצה של אנשים חזקים ו"סוליסטים" מתלכדת בתוך רגע ל4 ימים של ביצוע ,ארבעה ימים של אחווה,ארבעה ימים של חברות ותמיכה של בני אדם שהחליטו ללכת עם חיים במסע שלו כל אחד מהמקום שלו

וכולם אחד מסיבה אחת עיקרית -ככה!

ועוד דבר -שנה הבאה ב"ה ,אני בא.

ארז מזרחי

אל תפספסו את החויה של חיים רזניק שהגשים חלום על הסאפ וגילה את טעם החיים!

במועדון SUPAWAY מתכוננים להוציא קבוצה לאירוע בשנת 2015 ומתחילים

להתאמן כבר עכשיו! כל מי שמעוניין לאתגר את עצמו ולהצטרף מוזמן ליצור איתנו קשר

במועדון סאפ סאפאווי במכמורת: 09-8666991 או ליצור קשר 

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר הרשמי של הארוע –http://sup11citytour.com/

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים