סאפ מתאים לכל גיל
במועדון סאפ אווי הדרכות וקורסים לכל גיל

1425651_677244272286373_138964023_n

גלישת סאפ – אחד הנתונים הכי מרשימים לגבי עולם הסאפ הוא שבאמת כל אחד וכל אחת יכולים להצליח ויותר מכך הגיל לא משנה!  זה בהחלט תורם לעקומת הגדילה של עולם הסאפ וקהילת גולשי הסאפ בארץ ובעולם.

גבר או אישה, כולם יכולים לחתור על גלשן סאפ , (פאדל בורד) גיל ההתחלה יכול להיות כמה שיותר מוקדם אפילו בגיל 4, אנחנו כמובן ממליצים שהילד יעלה על גלשן סאפ כמה שיותר מהר תוך כדי הקפדה על בטיחות ולבוש כולל אביזרי ציפה במידה ואין עדין לו יכולת שחייה.

גלישת סאפ עד איזה גיל ? הגיל המקסימלי לחתירה – אין לנו תשובה אמיתית, אבל מה שכן בחוף בית ינאי יש גולש סאפ אחד (לפחות) שהוא מעל לגיל 78 הוא לא סתם חותר להנאתו אלא שוחט את הגלים כאילו אין מחר!

מה שיפה בגלישת סאפ זה שמהרגע שעולים על הגלשן לא משנה באיזה גיל אתם,עקומת הלמידה היא מיידית וזה בהחלט גורם מפתח להתמכרות של אנשים בצורה כזו מוחלטת ובזמן כזה קצר.

היום בארץ ניתן לראות כבר חוגי גלישת סאפ המותאמים לשכבות גיל ומין – וכמו שכבר הבנתם – לגיל אין באמת משמעות.

במועדון סאפאווי שלנו במכמורת יש קבוצת חותרות שהן כולן בגילאים 12-14, הקבוצה הזו בחודשי הקיץ מגיעה לפחות לאימון אחד בשבוע על גלשן סאפ ומה שיפה לראות זה שבאותו זמן, במקביל ישנן קבוצות חתירה על סאפ של נשים כאשר שם ניתן למצוא חלק מהאמהות של אותן בנות ונערות. מה שיפה זה שכל אחד מוצא את מקומו בעולם גלישת הסאפ וכמובן שבעולם הגברים יש את אותן דוגמאות לנערים וילדים שנמשכים יותר ויותר לעולם גלישת הגלים על גלשן סאפ כאשר באותו הזמן האבא שגם הוא בעולם הסאפ עושה או אימוני גלים או אימוני חתירה בסדנת סאפ במועדון סאפאווי במכמורת. בקיצור – לגיל אין משמעות, אפשר לגלוש על סאפ בכל גיל וגם מומלץ!

אנחנו מזמינים אתכם – הורים וילדים לחוויה משפחתית אמיתית ומיוחדת של ספורט והנאה על גלשן סאפ!

לפרטים נוספים – דברו איתנו  09-8666991 או צרו קשר

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים