דיאטת סאפ לחיטוב הגוף – שלוש פעמים בשבוע לפחות.

ארומה סאפ 2013

הרשו לי מילה אישית מתוך  הארבע מאוד האישיות הבאות. כחלק מהמין הנשי בפרט והמין האנושי בכלל , כל פעם שצמד המילים דיאטה, משקל, חיטוב הגוף  או שריפת שומנים מופיעים ביחד אני מודה שאני מרפרפת  במהירות כדי לדעת את המתכון הסודי והמהיר (ואם אפשר גם שזה יקרה בעודי יושבת מול הטלוויזיה) שיביא אותי אל האושר הנכסף.  טוב, זה היה כמובן מזמן מזמן כשעוד הייתי צעירה (בחודש שעבר) והאמנתי לכל מה שכתוב אבל עכשיו משהתבגרתי הבנתי שצריך להקפיד על תזונה נכונה, דיאטה, לדאוג לחיטוב הגוף,  ומה לעשות גם קצת פעילות ספורטיבית. אז אם כבר נגזר עלינו להזיז את עצמנו אז למה לא לעשות את זה הכי כיף שאפשר.

קבוצת חברים , בים, עומדים על גלשן סאפ וחותרים לאן שרק רוצים. שעת חתירה = פעילות אירובית כמו הליכה, ריצה או שחייה שתוך כדי אנחנו שומרים על דופק גבוה. בפעילות אירובית בעשרים דקות הראשונות נשרוף פחמימות , מעשרים דקות ומעלה נתחיל לשרוף שומנים ונעבור לשלב חיטוב הגוף.

ברוב הפעילויות האירוביות שנעשה יהיה לנו קשה להחזיק מעמד יותר מעשרים דקות וכאן, בגלישת סאפ יש לנו אפשרות בקלות יחסית לחתור שעה ויותר תוך כדי שאנחנו מחזקים ובונים שרירים בצורה הכי נכונה שלהם. כל השרירים נשארים ארוכים וחזקים ולא קצרים ומנופחים.

לא אתיימר להבין בתזונה, במחלקה הזו אולי תאלצו להיוועץ באיש מקצוע או פשוט להפחית בכמויות ולשמור על ארוחות מסודרות ומאוזנות וברגע שתעשו את זה וכבר תרגישו יותר קלילים וטוב עם עצמכם , שילוב עם ספורט יעשה את כל ההבדל. גם יזרז את תהליך ההרזיה וגם יחטב את כל מה שנשאר. חתירה על גלשן סאפ יכולה להתבצע באמת בכל עונות השנה בקיץ ובאביב כמובן ואפילו שקצת מתקרר תוכלו להתפנק באיזו חליפת גלישה ולא לוותר על הקסם של הים בחורף.

תרגישו שאתם כבר חותרים טוב ותרצו לקחת את זה צעד קדימה? גלישת גלים על גלשן סאפ זו אפשרות ריאלית גם בשבילכם. לא התאמצתם מספיק? רוצים להעלות עוד קצת דופק ולהעלות קצת אודם על הלחיים? תשתתפו בשיעורי כושר לחיטוב הגוף, דופק גבוה על גלשן הסאפ שלכם!

השמיים והמים הם הגבול. כל מה שתרצו אפשרי ולהגיע בכושר שיא וגוף חטוב לקיץ זה כבר לא חלום רחוק אלא מציאות הכי קרובה שאפשר. האפשרויות הן בלתי נגמרות והבחירה לשינוי היא רק שלכם.

אנחנו במועדון סאפאווי נעזור לכם להגיע לתוצאות הרצויות של חיטוב הגוף בדיאטת סאפ מהנה במיוחד, ההמלצה שלנו – גלישת סאפ שלוש פעמים בשבוע לפחות!

למידע אודות דיאטה לחצו כאן – "דיאטהקלאב" – דרך חיים לכל החיים: קבוצות תמיכה להרזיה,דיאטה ולהקניית הרגלי אכילה בריאים. 1-800-601-601‏ 24 שעות ביממה‏

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים