סאפ לכולם – ים של חוויות

SUP TP ALL

יום שבת ואתם שוב מוצאים את עצמכם בפקקים עמוסים בצידנית, ילדים, מנגל ומה לא?! דרומה? צפונה? עוד פעם חורשה? עוד פעם נפנופים ? אולי הפעם משהו שונה? תעשו לעצמכם טובה וסעו לכיוון הים. כשתגיעו תראו שם, רחוק חבורת אנשים שנראים כאילו הם הולכים על המים בעזרת מקל. אז לא, זה לא ישו וחבריו. הם חותרים על סאפ. מבולבלים? אז בואו נעשה לכם קצת סדר בבלגן.

אם רק עכשיו נחתתם על הכדור שלנו ועדיין לא שמעתם על  sup / stand up paddle / סאפ / פאדל בורד, נספר לכם שסאפ זה הדבר הכי חם שיש ולכולם. לא חשוב הגובה הגיל או כל דבר אחר שמאפיין אתכם. סאפ כל אחד יכול. זו ההזדמנות שלכם להרגיש כמו גולשים אמיתיים עם קצוות שיער שרופים וגלשן מתחת ליד, מחליקים על המים ונהנים מכל הדברים הטובים שלים יש להציע. בזמן שאתם נהנים לא תאמינו אבל אתם גם עושים ספורט. שורפים קלוריות ושומן ודואגים לחיטוב הגוף.

סאפ הוא גלשן עמידה גדול שמאפשר בקלות יחסית לעמוד עליו ולהתחיל לחתור. לבד או ביחד לאט או מהר. כל אחד יכול והכל אפשרי. חתירות בוקר הן שגרת יומם של אנשים רבים בחוף מכמורת שנפגשים כל בוקר וחותרים ביחד במשך שעה שבעה ימים בשבוע. כל אחד על סאפ משלו. תפסתם את העניין הזה ואתם מוכנים לשיעור גלים על סאפ. אם עד היום חשבתם שגלישת גלים זה רק לחברה הצעירים אז באנו לחדש לכם. במועדון גלישה סאפאווי שלנו יש קבוצת חותרים בשכבות גיל מתבגר שחותרים כאילו אין מחר! לאחר שרבים מהם עברו קורס סאפ בהדרכתו האדיבה והקשוחה יש לציין של עמית, האנשים האלה רוכבים על הגלים מתי שרק אפשרי ולא מאמינים בעצמם איפה הם היו לא מזמן ואיפה הם היום.

סאפ בכל תחרות ובכל מקום! החותרים המכורים מנצלים את ההזדמנות להירשם ולהתחרות ומגלים בעצמם צדדים שמעולם לא נחשפו אליהם כמו האהבה לים ולספורט ועצם היותם תחרותיים. את כל החברים בעולם הם מנסים למשוך לים כדי שיהיו שותף לחוויה שלהם על הסאפ.

כל אחד יכול וזה אומר אתם והילדים כמובן. מה יותר כיף מזמן איכות עם הילדים. תוכלו לחתור עם הילדים על הסאפ, ילדים צעירים מאוד יכולים לשבת בחרטום כאילו היו איזה רב חובל שנותן פקודות לצוות שלו (שזה אתם אם לא הבנתם) ולגדולים יותר כבר יש סאפ משלהם כשתחושת העצמאות היא השלטת. תוך כדי חתירה אתם מוצאים את עצמכם תחרותיים מתמיד, מתחרים בדור הצעיר ועל הדרך גם מעלים קצת דופק ומפעילים את הגוף. אז יש יותר טוב מזה? כולם זוכים לפעילות גופנית ולחיטוב הגוף ועוד ביחד?!

אם יש משהו אחד שתזכרו מהכתוב זה שבאמת סאפ זמין לכולם וכל אחד יכול לעשות את מה שתמיד חשב שלא אפשרי. קורס סאפ קצר ותקבלו ים של חוויות!

 

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים