שיקום פציעות בעזרת גלישה על SUP - SUPAWAY
שיקום פציעות בעזרת SUP

לצערנו הרבה אנשים נפצעים במהלך החיים ובעיקר פציעות הקשורות לפעילות פיזית, בעבר הגישה הרווחת הייתה מנוחה בזמן ולאחר פציעה. כיום כול הקשור לשיקום פציעות מאוד התקדם וההמלצה הרווחת היא תנועה לצורך שיקום.

במרכזי השיקום פציעות ופיזיוטרפיה יש שימוש רב  בעבודה תנועתית לשיקום והמון מבוסס על עבודה עם משקל הגוף על כלים המאפשרים עבודה איזומטרית בשילוב של עבודה על שיווי משקל.

מחקרים רבים מראים היום כי שימוש באותן תנועות על גלשן סאפ  במקביל לטיפול על  פטרייה מכיוון שהגלשן צף על מים, ברגע שיש עמידה על גלשן ישנה התנדנדות של המים מה שגורם  לעבודה על שיווי משקל  ואימוץ רצועות ,גידים ומפרקים של פלג גוף תחתון ועליון כאחד.

היום על ידי עבודה מסודרת ובניית  תוכנית שיקום ניתן לעבוד על גלשן הסאפ בצורה מאוד מבוקרת ונעימה לגוף ,עובדה שמייצבת ומחזקת את האזור הפגוע. יש הזרמת דם יותר ויותר לאזור הפגוע, ושילוב  עם תנועה של אותו אזור. ללא ספק פעולות אלו עוזרות ותורמות לשיקום פציעה.

תגובה אחת ל”שיקום פציעות בעזרת SUP“

  1. אורן הגיב:

    אחלה מאמר
    אני בהחלט מסכים בנוגע לתחושה של שיפור במצב הרגל שלי לאחר פציעה קשה בגיד אכילס מהרגע שהתחלתי לחתור הכאבים יורדים ואני מרגיש שהשרירים באזור מתחזקים מאוד

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים