עמית ענבר על גלשן סאפ קרבון פרו וויב פנטיק 8.0

עמית ענבר על גלשן סאפ קרבון פרו וויב של פנטיק 8.0 2014– התרשמות אישית

כמה ימים לפני הנסיעה של מועדון הגלישה שלנו – סאפאווי ממכמורת, לטיול גלישה על סאפ בסרילנקה קיבלתי גלשן חדש שכבר זמן רב אני רוצה לבדוק.

במהלך הנסיעה יצא לי לבחון אותו במספר סגנונות של גלים מגל של מטר וחצי ועד גל של 40 ס״מ.

נתחיל מזה שהגלשן חתיך הורס! יש לגלשן פרו וויב קרבון לוק סקסי וברגע שמחזיקים אותו מגלים כמה הגלשן קליל – למרות שמדובר בגלשן סאפ!

פאנטיק קרבון 8 מודל 2014 בטיול סאפ לסרילנקה

פאנטיק קרבון 8 מודל 2014
בטיול סאפ לסרילנקה

גלשן סאפ פרו וויב קרבון של פנטיק מגיע כמו שאר גלשני הסאפ של המותג עם ידית אחיזה משודרגת לאחיזה נוחה בכמה זוויות אחזקה וזה בהחלט תורם לכל תהליך ההליכה עם הגלשן מהרכב למים וזה מאוד חשוב לבנות או לבני נוער שקשה להם לסחוב גלשן סאפ רגיל

הגלשן פרו וויב קרבון של פנטיק מגיע עם אסטרודק ברמה מאוד גבוהה ונותן אחיזה מושלמת לכף הרגל בזמן הגלישה והחתירה על הגלשן

כמו כל דגמי גלשני סאפ של פנטיק 2014 גם הגלשן פרו וויב קרבון מגיע עם חיבור למערך של גלשן רוח ואת זה לצערי עדין לא יצא לי לנסות אבל אני מחכה בסבלנות להזדמנות הראשונה ועבורי זה יהיה חזרה לעולם הכי מוכר לי בעולם, גלישת רוח אבל על זה אני בטח ארחיב בהמשך – עכשיו נתמקד בגלישת סאפ.

גלשן פרו וויב קרבון של פנטיק מגיע עם סנפירים של טראסטר( 3 סנפירים) למרות שהגלשן יכול לעבוד גם עם סט סנפירים קוואד( 4 סנפירים) אישית, אני מעדיף את האופציה של קוואד ולכן במהלך הנסיעה שלנו לסרילנקה יצא לי לשחק המון עם הסט אפ של הסנפירים וכאן בעצם הגיעה הבשורה הגדולה עבורי!

הגלשן פנטיק פרו ויב קרבון מגיע עם כיסוי מיוחד לבית סנפיר שלא עושים בו שימוש וזה טורם המון לזרימה חלקה וטובה יותר במים. בית סנפיר מכוסה בגלשן סאפ מונע חיכוך יתר עם המים ומעלה את המהירות הסופית של הגלשן דבר שלא הרבה מותגים בעולם מספקים אם בכלל.

בים נמוך על הגלשן הרכבתי 2 סנפירים קיימים בגודל 5 אינץ מקוריים של גלשן סאפ פנטיק פרו וויב קרבון 8 ועוד 2 סנפירים 3.5 אינץ' וזאת במטרה שאוכל לקבל תחושה יותר של גלשן קטן בדומה לסקייטבורד וזה עבד מעולה! אפשר להחליק את הגלשן באופן מאוד משוחרר ועדין לקבל אחיזה טובה שצריך על הגל

בים גבוה יותר הרכבתי 4 סנפירים בגודל 5 אינץ' וזה כבר נתן אחיזה מושלמת ויכולת ביצוע מאוד רדיקלית

לפני הנסיעה יצאתי עם הסאפ בחוף המועדון שלנו, סאפאווי במכמורת, בים של 20 ס״מ וגם שם הגלשן עבד טוב אבל הוא בהחלט מעדיף ים חזק יותר וגדול יותר שם הוא באמת מגיע לידי ביטוי.

הגלשן סאפ פנטיק פרו וויב מכיל 92 ליטר נפח ולמשקל שלי 80 קילו זה בהחלט מספיק והתחושה על הגלשן היא מאוד יציבה ביחס לנפח שלו.

רוחב הגלשן 28 וקצת לכן הגלשן ממש מרגיש יציב כאשר רוב הרוחב של גלשן סאפ פנטיק פרו וויב נמצא מהמרכז, והחלק הקדמי והאחורי של הגלשן ממש דק וצר מה שעוזר לקבל תמרון מקסימלי מצד אחד, מצד שני יציבות מלאה במעבר גלים וחתירה גם בים צ׳ופי.

פאנטיק קרבון 8 מודל 2014 בטיול מועדון סאפאווי לסרילנקה

פאנטיק קרבון 8 מודל 2014 בטיול מועדון סאפאווי לסרילנקה

 טיול מועדון סאפאווי לסרילנקה

בניסיון של הגלשן סאפ פנטיק פרו ויב אצל חלק מהתלמידים שלי או הח'ברה שבאו לטיול גלישת סאפ בסרילנקה, רובם גולשים מתחילים – היה מדהים לראות את הקלות בה הגולשים המתחילים יחסית עמדו על הגלשן והצליחו לתפוס גלים על הסאפ!

הגלשן בנוי בטכנולוגיה מאוד מתקדמת ושיטת עבודה עם קרבון שייחודית רק לגלשני סאפ של פנטיק אשר מיוצר בתאילנד בקבורה שזה המפעל הגדול והאיכותי בעולם לבניית גלשני סאפ גלשני רוח וגלשני קייט, פועל יוצא מכך הוא שמתקבל גלשן קל מאוד, קשיח מאוד וחזק מאוד יחסית לגלשן סאפ שבנוי מקרבון.

הגלשן סאפ פנטיק קרבון עבד מדהים גם ביום חלק וגלאסי שזה לא חוכמה אבל מאוד הפתיע אותי לראות איך הוא הגיב בים של רוח 12 קשר. גלשן סאפ פשוט היה יציב מאוד, חד מאוד ואיפשר לעבור מקטעים קשים בגל ללא בעיה וללא תחושה של ירידה במהירות וזה בהחלט מאפשר לעבור כמה מקטעים שונים בגל רוח מה שקשה מאוד לקבל בגלשני סאפ אחרים הנמצאים בשוק כרגע.

שהגל עלה הרגשתי מאוד מחובר לגלשן עם אחיזה טובה בגלשן סאפ שעוזרת לביצועים חזקים מאד. הדבר תרם לי רבות גם בניסיונות האייר שלי ,שאותם הצלחתי לא רע בכלל וזו הייתה התקדמות גדולה עבורי!

לסיכומו של יום…. גלשן סאפ מומלץ מאוד לגולשים מתקדמים שמחפשים גלשן סאפ ללא פשרות. מדובר בגלשן לא זול אבל שווה לאלו שהתשוקה בוערת בהם ומחפשים שלמות וביצועים בגלישה!

אתם מוזמנים אלינו למועדון גלישת סאפ – סאפאווי במכמורת, לייעוץ, הדרכה והתאמה של גלשן סאפ על-ידי טובי הגולשים בארץ! עמית ענבר ודנה ענבר מובילים את תחום גלישת הסאפ בארץ. במועדון סאפאווי תוכלו ליהנות גם מקורס סאפ, אחסון סאפ, סדנאות חתירה וגלישה יומיומיות, טיולי גלישת סאפ בארץ ובעולם, חנות ציוד סאפ מאובזרת ועוד.

דברו איתנו: 09-8666991 או צרו קשר באתר

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים