קורסים » קורס סאפ

קורס סאפ מתאים לכולם!

ענף הסאפ ,הוא ספורט קל ומהיר ללימוד. במספר שיעורים בודדים במועדון סאפאווי במכמורת ניתן לקבל בסיס איתן להמשך החתירה והגלישה על סאפ.

קורסי סאפ בסאפאוואי מתקיימים במשך כל ימות השבוע, מהשעות המוקדמות של היום ועד לשקיעה.

הקורס בנוי מ 4 מפגשים מעשיים של שעה כל אחד. ניתן לתאם את שעות הלימוד בהתאמה אישית לכל אחד, בקורס אישי או בקבוצה.

קורס סאפ מתאים לכולם – נשים, גברים, ילדים, צעירים או מבוגרים…

במהלך הקורס SUP בסאפאוואי ניתן להתנסות בסוגים שונים של גלשני סאפ במידות שונות ומותגי סאפ שונים, כך שעם תום הקורס התלמיד יוכל לבחור עם הכוונה מקצועית שלנו, את גלשן הסאפ שהכי מתאים עבורו.

הצוות המקצועי של מועדון סאפאווי ובראשם עמית ענבר ודנה ענבר ילוו אתכם, ויתנו לכם את כל הכלים הנדרשים כדי שתצאו מקורס סאפ עם נסיון בחתירה או בגלשיה על סאפ.

מספר אפשרויות לקורס סאפ במועדון סאפאוואי במכמורת :

  • קורס סאפ מתחילים
  • קורס סאפ הכנה לגלישת גלים
  • קורס סאפ גלים בהדרכת עמית ענבר

ישנם המון אנשים שמעדיפים לוותר על קורס סאפ ולנסות ללא הדרכה. אנו ממליצים לקחת קורס ולקצר על ידי כך את תהליך הלמידה ולקבל בסיס טכני נכון , ולא להתקבע בתנועות  לא נכונות אשר אחר כך קשה יהיה להשתחרר מהן.

בסיס טכני נכון שיקבל התלמיד במהלך הקורס יקל עליו בהמשך לעבור הלאה גם לחתירה נכונה על גלשן רייס ועל גלשן סאפ גלים. כמו כל תחום בחיים , ניתן ללמוד לבד אך הדרך הבטוחה והמקצועית  היא לעבור הדרכה שתקל על המשך הדרך.

במהלך קורס הסאפ אנו מעבירים לתלמיד המון אינפורמציה חשובה לגבי הבנת הים והרוחות .בים ישנן סכנות גדולות שניתן יהיה למנוע עם הבנה נכונה וקריאה נכונה של מצב הים. צוות סאפאוואי  בבית הספר לגלישה במכמורת  הוא צוות הבנוי מאנשי ים בעלי ידע . צוות מקצועי בעל ניסיון רב שילווה אתכם בביטחה  ויכניס אתכם אל עולם הים בדרך רכה ונעימה .

 

 

לפרטים נוספים והרשמה לקורס סאפ – דברו איתנו: 09-8666991 או צרו קשר

 

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים