מועדון סאפ סאפאווי

אחד היתרונות הבולטים של הסאפ הוא האפשרות להיות חלק מקהילה. אתה יכול לבחור לעסוק בספורט זה כאידווידאל ולצאת לחתור או לגלוש בזמנים ובשעות שנוחים לך , לצאת אל הים ולבלות זמן איכות עם עצמך. ישנם אלו המעדיפים לצאת לחתור בקבוצה ולשלב לספורט פן חברתי נחמד. מועדון סאפ סאפאוואי מקיים חתירות בימים ובשעות קבועות וניתן להצטרף אלינו לחתירות משותפות. החתירות מתנהלות במתכונת של אימון , כל אימון נבנה על פי תוכן מסוים שעליו אנו מעוניינים לעבוד.
במועדון סאפ סאפאווי ישנן קבוצות המתאימות למתחילים וקבוצות המתאימות למתקדמים . עם סיום קורס סאפ במועדון סאפ סאפאווי, משתלבים בוגרי הקורס בקבוצות המתחילות ולאחר תקופה מסויימת בה הצליחו להשתפר, יעברו הלאה לקבוצות המתקדמות , ששם האימונים יותר אינטנסיבים ובעלי נפח אימון גדול יותר.
מועדון סאפ סאפאוואי מקיים פעילויות תוכן נוספות במהלך השנה לחברי המועדון . אנו יוצאים לחתירות שקיעה, חתירות ירח מלא, בחגים אנו מארגנים טיולי משפחות לחברי מועדון סאפ סאפאווי.


בחורף אנו נוהגים לצאת לסופי שבוע של חתירות בים המלח. במהלך השנה מועדון סאפ סאפאווי יוצא למספר טיולים בחו"ל – חלקם טיולי גלישת גלים עם סאפ וחלקם טיולי חתירה על סאפ במקומות קסומים בעולם.
אנו משתדלים גם לקיים אירועי תרבות בערבים במועדון סאפ סאפאווי: הרצאות מעניינות, ערבי תאוריה, ערבי העשרה על תחזיות מזג אוויר ומצב הים ואיך לנתחם ועוד ועוד.

מועדון סאפ סאפאווי הפך להיות למשפחה אחת גדולה וכיף לראות אילו חברויות יפות נרקמות כאן בין אנשים . חברויות שכנראה לו היו נוצרות אלמלא המפגש במועדון סאפ סאפאווי. מידי שישי עם סיום החתירות כל חברי מועדון הסאפ נשארים לשתות קפה יחד ולפטפט ונפלא לראות את הקשר היפה שנוצר בין האנשים.
כל אחד מביא איתו משהו למועדון סאפ סאפאווי וכולם נהנים – אלונה לדוגמא מלמדת יוגה והמון חברים ממועדון סאפ מגיעים לשיעורי יוגה אצלה בערבים. ליאור מעצבת בגדים מיוחדים והבנות מגיעות למכירות ונהנות לרכוש בגדים ובמקביל לעזור לליאור לקדם את המותג שלה ועוד ועוד…
חיי קהילה יפים מתפתחים במועדון סאפ סאפאווי ואנו מזמינים אתכם להיות חלק מקהילה מיוחדת מאד, גם עושים כושר וגם נהנים וחווים את הים – כל יום בצורה שונה וחדשה.
לפרטים נוספים על הצטרפות למועדון סאפ סאפאווי – דברו איתנו: 09-8666991 או צרו קשר.

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים