טיול סאפ לחו"ל

טיול סאפ לחו"ל בהחלט מאפשר חוויה אחרת מכל מה שאנחנו מכירים בארץ בטח בתחום הסאפ. אין דבר כיף יותר מאשר לצאת לטיול סאפ בחו"ל כשהאפשרויות הן אינסופיות!
הצוות של סאפאווי התחיל להוציא טיולים לחו"ל – או נכון יותר לומר טיול סאפ לחו"ל לפני כמה שנים כרעיון חדשני לשלב את האהבה שלכם לתחום הסאפ אם זה בחתירה או אם זה בניסיון ללמוד איך תופסים גלים עם סאפ ולחבר את כל זה עם מקום חדש ותרבות אחרת במקומות שרוב האנשים לא חשבו להגיע אליהם קודם כמו סרילנקה מרוקו אל סלוודור פרו ועוד…
ככה נוצר חיבור מדהים בין תחביב חדש ועולם חדש. שילוב של חוויה קטלנית.


טיול סאפ לחו"ל באופי של הדרכת גלישת גלים על סאפ ייקח אותנו לארצות וחופים בהם תנאי הגל והחוף מושלמים להדרכת סאפ בגלים לכל הרמות כי באותו אזור נוכל למצוא מגוון רחב של תנאי גל שיתאימו באותו יום לכל הרמות, מהגולש/ת הכי מתחיל/ה ועד לגולש/ת הכי מנוסה.
טיול סאפ לחו"ל מלווה בהדרכה צמודה של עמית ענבר והצוות של סאפאווי, יאפשר לכם ללמוד את תורת הגלישה בצורה מושלמת תוך שילוב של תנאי גלישה מושלמים יום אחרי יום. לרוב 10 ימים. במהלך ההדרכה של עמית במים יש צלם שמנציח כל גל שלכם . המטרה הראשונה של הצילום היא לשפר את ההדרכה שלנו תוך ניתוח קטעי וידאו של כל גולש בסוף היום ומימוש הערות מקצועיות יום למחרת ונשארת לכם גם מזכרת נדירה ברגעי אמת של גלישה להראות בבית שאתם חוזרים מטיול סאפ בחו"ל (תמונות ווידאו).
בטיול סאפ לחו"ל ללימוד גלישת גלים עם גלשן סאפ אנחנו עושים עד שלושה אימונים ביום, יום אחרי יום תלוי ביכולת הפיזית של האורחים וזה מאפשר השרשה של תנועת גוף לזיכרון שריר שלכם וזה נשאר אתכם אח"כ לכל החיים ממש כמו ללמוד לרכב על אופניים.
כמובן שיש כאלו שבמהלך הנסיעה בוחרים לעשות פחות הדרכה ויותר לנוח או לנסוע לראות מקום יפה ליד אזור המגורים שלנו וכאן הצוות של סאפאווי בטיול סאפ לחו"ל יודע לכוון אתכם לפינות הכי מיוחדות של אותו אזור ולהעשיר אתכם בעוד חוויות במהלך טיול סאפ לחו"ל.
במועדון סאפאווי התחלנו גם נישה של טיול סאפ לחו"ל שהוא למטרת חתירה ללא קשר לגלישת סאפ בגלים.
המקומות להם ניסע בטיול סאפ לחו"ל לחתירה אלו מקומות בהם הים רגוע ושטוח, מושלם לחתירה גם לאנשים שעדיין לא יודעים לחתור על סאפ ובמהלך טיול סאפ לחו"ל לחתירה נלמד אתכם את כל רזי החתירה .כמובן שמומלץ לעשות שיעור או שנים לפני הנסיעה שיהיה בסיס קטן של טכניקה…
דנה ענבר פיתחה במועדון סאפ אווי טיול סאפ לחו"ל לנשים בלבד
דנה הוציאה כבר מספר גדול של נשים לטיול סאפ לחו"ל לנשים בלבד ליעדים כמו כפר קטן וקסום בצפון יוון.

טיול סאפ לחו"ל עם דנה ענבר - חוויה לכל החיים

טיול סאפ לחו"ל עם דנה ענבר – חוויה לכל החיים

טיול סאפ לייון עם דנה ענבר - שלא ייגמר לעולם...

טיול סאפ לייון עם דנה ענבר – שלא ייגמר לעולם…

בטיול סאפ לחו"ל לנשים, דנה מביאה איתה תוכן עשיר לעולם הנשי ותמיד נוצרות חברויות חדשות של נשים שלא הכירו קודם ומגבש אותן לקבוצה נשית חזקה מאוד.

במהלך טיול סאפ לחו"ל לנשים דנה משלבת בכל מקום תוכן ייחודי למקום החל מסדנאות בישול של אוכל מקומי, סדנאות ריקוד ועוד. ואנחנו מאוד גאים להציג את הפורמט שאנחנו בסאפאווי הכי אוהבים וזה טיול סאפ לחו"ל למשפחות: אין דבר יפה יותר מלראות את ההורים עסוקים בהדרכת גלישה בזמן שהילדים של כל החברים בקבוצה הופכים לחברים ומפעילים את עצמם תוך השגחה של בייבי סיטר. כך ההורים והילדים חווים חוויה של ים ומקום חדש בחו"ל. במהלך טיול סאפ לחו"ל כולם לומדים לגלוש ומגלים עולם חדש שמשותף לכל המשפחה מה שתורם לחיזוק הקשר, מחבר בין כולם ומשאיר חוויה משפחתית מיוחדת במינה.

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים