טיול גלישה בפרו – גלישת גלים וסאפ בפרו

עמית ענבר החליט להגשים חלום ילדות ולהגיע לחופשת גלישה בפרו בחלק הצפוני של פרו אל כפר קטן בשם צ'יקאמה שם נמצא הגל הכי ארוך בעולם. השנה בחר עמית בפרו כיעד חדש ליציאה לחופשת גלישה או יותר נכון בצ'יקמה עם קבוצה מאורגנת של מועדון סאפאווי.

לפני 20 שנה עמית שמע מחבר ילדות שלו, גיא בן דוד על הכפר צ'יקאמה שבצפון פרו . סיפוריו של גיא על הגל הכי ארוך בעולם נחקקו בזיכרונו של עמית ולכן החליט השנה לבדוק את היעד ואת התאמתו לחופשת גלישה בצ'יקמה עם קבוצה מאורגנת.

עמית ענבר יצר קשר עם מלון מקומי בצ'יקאמה chicama surf resort שמעניק חוויה שלימה של חופשת גלישה בפרו ויחד עם שיתוף פעולה עם חברת התעופה KLM   ו chicama surf resort נבנתה חבילת גלישה בפרו בצורה מושלמת עם דגש על צ'יקאמה, החל מתהליך שילוח הציוד בשדה התעופה ועד לחזרה לארץ.

המלון chicama surf resort  בצ'יקאמה נבנה למען הגולשים ומתוך חשיבה עמוקה לצרכי חופשת גלישה בפרו במטרה להעניק לגולשים חופשת גלישה מושלמת, חופשת גלישה בפרו.

chicama surf resort  בנוי על הצוק מול פיק הגלישה בצ'יקאמה,  מה שמאפשר לאורחים לראות את הגל הארוך בעולם נשבר מולם במשך כל היום. מהרגע שהאור ראשון עולה הקסם הופך להיות מוחשי ו-חופשת גלישה בפרו מתחילה.

את החופשה נתחיל בשורות של גלים ארוכים המתחילים מדרום המפרץ בצ'יקאמה וממשיכים כשני קילומטרים. הגלים נמצאים מול chicama surf resort כל הזמן ולא מאפשרים לקחת רגע אחד של שקט. למי שממש רוצה לנוח עדיף להיכנס לחדר ולסגור את הוילון ולא לראות את הגלים, אחרת לא ניתן להרגע ולוותר על עוד סשן גלישה.

הדגש ב chicama surf resort הוא הנוחות עבור הגולש: חדרים נוחים ומעוצבים יפה, לכל חדר יש מרפסת אל הים.  האירוח בנוי על 3 ארוחות ביום. ארוחות משובחות הכוללות מאכלי ים, פירות וירקות טריים, תבשילים עשירים בטעם ובריאות. במלון יש מרכז התאוששות המאפשר לגולשים בצ'יקאמה להתאושש פיזית כל יום אחרי יום גלישה ארוך ואינטנסיבי ולאפשר לגוף להיות מוכן ליום הבא .חבילת הגלישה לפרו כוללת גם שירות סירה צמודה. אחד המרכיבים היחודיים בחבילת הגלישה של סאפאווי.

טיול גלישה בפרו - אפילו המרפסת במיקום מושלם...

טיול גלישה בפרו – אפילו המרפסת במיקום מושלם…

כפי שאמרנו מדובר בגל הארוך בעולם ואם תופסים אותו מההתחלה ועד סופו מדובר על חתירה או הליכה חזרה ברגל לפיק במשך 40 דקות, גם אם אתם בכושר שיא, ללא סירה אפשר לתפוס אולי חמישה גלים בסשן של שלוש שעות.  באמצעות ליווי סירה צמודה החברים בטיול שלנו לפרו הצליחו  לתפוס בממוצע 35 גלים בסשן אחד ללא צורך חתירה או הליכה חזרה ברגל לפיק הראשי. החזרה  מתבצעת על ידי סירה שמלווה אותנו ויכולה לקחת בכל סיבוב 10 גולשים יחד חזרה לפיק.

באמצעות שרות סירה במהלך חופשת גלישה בפרו של מועדון סאפאווי כל גולש גלים או גולש סאפ תופס כ-70 גלים ביום. אמרנו שזמן ממוצע של גל הוא דקה וחצי, לכן בממוצע כל גולש רוכב על הגלים נטו כשעה וחצי ביום. זהו נתון מדהים שלא ניתן למצוא בשום מקום בעולם חוץ מחופשת גלישה בפרו במסגרת טיולי מועדון סאפאווי.

בסוף כל סשן מחכה לקבוצה ג'קוזי חם על מרפסת chicama surf resort. מושלם להרפיה ושחרור השרירים הכואבים אחרי גלישת גלים בצ'יקאמה המשך תהליך ההתאוששות יהיה בסאונה רטובה או יבשה. ניתן לקנח בטיפול מסאז' ובשיעור מתיחות או יוגה. כך הגוף מסוגל להתמודד עם העומס הפיזי ללא בעיה.

מלון הגולשים chicama surf resort  הוא מלון קטן ועם הגעתנו המלון מיועד רק למשתתפים ב-חופשת גלישה בפרו של סאפאווי בתקופה זו וכך, הקבוצה נהנית ממלוא תשומת הלב והדאגה של אנשי צוות המלון.

במלון הגולשים בצ'יקאמה יש חדר לאחסון הציוד שלנו ,בוא ניתן לשמור את הגלשנים בבטחה. בתאום מראש ניתן לשכור במקום גלשני סאפ איכותיים וגם גלשני גלים. ניתן גם לקבל שירותי תיקון לציוד.

במהלך חופשת גלישה בפרו וגלישת גלים בכפר צ'יקאמה יש לקבוצה שלנו צלם צמוד שמתעד בוידאו כל סשן . עמית ענבר עובר כל ערב על קטעי הוידאו עם כל גולש סאפ וכל גולשי הגלים שבקבוצה דרך הצפייה המשותפת עמית נותן הערות טכניות וטיפים לשיפור. מטודיקת הדרכה זו משפרת פלאים את הגולש ומאפשרת לו לתקן טעויות שנצפו יחד בצילומים. בנוסף, כל גולש מקבל את הצילומים שצולמו כמזכרת נפלאה מטיול גלישה בפרו.

במהלך חופשת גלישה בפרו עמית מוציא את קבוצת הגולשים למספר טיולי גלישה באזור עד שעה וחצי נסיעה מכפר הגולשים של צ'יקאמה וזאת במטרה להרגיש קצת גלים אחרים שהם לא פחות טובים וזאת בהתאם לתחזית של אותו יום ובהתאם לתחזית רוח וגלים ולזמן גאות והשפל.

חשוב לזכור שמדובר על הגל הארוך בעולם והוא מושפע מאוד מכיוון הסוואל,  גובה הגלים, עוצמת רוח, כיוון רוח זמן גאות ושפל ועוד המון נתונים שהם מאוד חשובים למקסם את איכות הגל לשיאה.

לרשותנו עומדים 4 רכבים גדולים המאפשרים לשנע את כל הקבוצה לכל אתר גלישה בו  נבחר לבקר ולגלוש בו.

במהלך הנסיעות שלנו לחופים אחרים בקו החוף של צפון פרו אנחנו עוברים במקומות אותנטיים , להסתובב ברחוב ובשוק , לטעום  אוכל מקומי פשוט אבל איכותי של פרו ולחוות את העם הפרואני המקומי שהוא חם מאוד ואוהב ישראל.

לחצו לפרטים והרשמה על חופשת גלישה סאפ וגלים בפרו של מועדון סאפאווי או בטלפון ב-098666991

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים