חתירת סליחות – על סאפ כמובן…

כבר מסוף החופש הגדול אנחנו חושבים על התקופה הזו ומחכים לה. ראש השנה בפתח , התחדשות, משפחה, ארוחה משפחתית, חופשה משפחתית – ותכף חתירת סליחות – על הסאפ כמובן.

יום כיפור, יום מיוחד, שקט, כל אחד לעצמו עושה דין וחשבון, המכוניות חונות ליד הבית  ואנחנו מתפנים למחשבות. אבל לא תמיד הכל רומנטי ולאלה שבינינו שיש ילדים אתם מכירים את הדיל. לפני השקט יש הרבה סערה, להספיק להספיק  מהר מהר, קניות, אוכל, הרבה אוכל שלא יחסר. פה זה כמובן לא נגמר, לילדים זהו חג האופניים אז האם זכרנו לקחת את האופניים לשפצור אחרון כמו שהילדים ביקשו?! אז זהו שלא ! אז בין לבין יש לנו גם גלגלים, פנסים, מחזירי אור וקסדות שיש להניח שלא יסכימו לחבוש.

אז איפה השקט ולהתחבר שהזכרנו למעלה? כאן נכנס מועדון supaway  שמארגן לכם רגע לפני , חתירת סליחות, חתירת זריחה מיוחדת מאוד שכוללת יציאה לחתירה עם אור ראשון בליווי דנה ועמית ואנשי רוח כאלה ואחרים שייצקו לחתירה תוכן חגיגי. החתירה תתנהל בשקט כשכל אחד יחתור בינו לבין עצמו עם כל מה שעובר לנו בראש, כל מה שישב לנו כל השנה על סלע בלב ורוצים הזדמנות להשליך. אז בואו, כי דבר כזה עדיין לא חוויתם, הזדמנות חד פעמית  ללבוש חג בלב ים, להתחבר ליום כיפור מכיוון אחר. חתירת סליחות.

 

מועדון הגלישה סאפאווי של עמית ודנה ענבר עובר כל השנה אירועי

חתירה יחודיים וחווייתיים על סאפ בארץ ובעולם.

צרו קשר לפרטים נוספים: 09-8666991

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים