גלישת גלים לנשים

גלישת גלים לנשים

גלים גלים – גם לנשים. ובעצם, למה לא?

חלמת פעם לעשות משהו אחר לגמרי עבור עצמך? ולא…לא מדובר על עוד יום ספא עם החברה, כוס קפה או שופינג בקניון. אנחנו מדברים על משהו אחר לגמרי, ייחודי, ומעצים.

אנחנו פה בשביל לתת גם לך הזדמנות להיות לכמה רגעים באטמוספרה אחרת, לאפשר לך מקום שייתן לך, לשם שינוי, מסגרת של זמן לעצמך, שעה של מנוחה וחזרה לאיזון, וכל זאת בנוסף לחוויה של בריאות, עוצמה וחיבור לחלקים הכי טובים שבך-  נשמע כמו חלום רטוב? זה בדיוק זה!

כי לא תמיד צריך לשחות עם הזרם

עם גלשן אחד, מדריך ובעיקר הרבה גלים, אנחנו פה בשביל להעניק לך היכרות עם עולם הגלישה בקורס ייחודי המיועד לנשים בלבד. גלישת גלים לנשים היא טרנד חדש שלא כולן מכירות והאמת שחבל. למה? כי הוא מתאים לכל סוגי הנשים, כמעט בכל הגילאים, אפילו אין צורך בניסיון. הרי אנחנו מתורגלות לעשות את מה שהכי דחוף לנו לעשות, לשחות עם הזרם המוכר ולא תמיד לפנות את הזמן הנכון – לדברים הנכונים.

זה לא קשה בכלל – זה דווקא קל

בקורס אחד של מספר מפגשים ספורים, אשר מותאם במיוחד לנשים, ומועבר על ידי מדריכים מנוסים, משולבות טכניקות הכוללות חתירה ושחייה, עמידה ויציבה נכונה על הגלשן, היכרות עם סוגי הגלים, וכל זאת כמובן, תוך פיתוח יציבות, שימוש נכון בגלשן וציבה שתורמים לבריאותך וגם מאפשרים לך לקחת בחוויה מעצימה שבסופה תרגישי שאת מסוגלת לעמוד בכל אתגר ועל הדרך, גם ליצור חברויות חדשות.

תעלי איתנו על הגל? בואי להוכיח לעצמך שגם את יכולה ולקחת את הדברים הכי טובים שאפשר מהטבע שמסביבך. בואי להתחבר לעוצמה שבך. כי זה טבוע בך. 

רוצה להגשים חלום או אולי להתנסות בחוויה מסוג אחר? מועדון הגלישה SupWay של עמית ענבר, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. בית הספר לגלישה של עמית ענבר מעמיד לרשותך קורסים והדרכות אישיות, אם תרצי, שיעזרו לך לרכוש מיומנות חדשה ולהתנסות בחוויה שאין כמותה. לפרטים ולהרשמה, צרי קשר בטלפון 09-8666991

 

 

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים