קורס גלישת רוח – תחייה מחדש

בשנות ה -80  זכה ענף גלישת הרוח  בשיא הפופולריות.  ומשם התחילה דעיכה מתונה אבל מאוד ארוכה בתחום גלישת הרוח דבר שהוביל כמעט להכחדה של גלישת הרוח בארץ ובעולם.

הסיבות העיקרית לכך הן עליה חדה בעלות הציוד של גלשני הרוח ומצד שני מיעוט גדול בכמות ימי הגלישה בהם הגולש הממוצע יכול לגלוש . הגלשנים הפכו להיות מאוד מקצועיים ודורשים תנאי רוח מאוד חזקים בכדי להצליח להנות , מעט ימים בהם תנאי הגלישה אופטימליים וציוד  יקר מאד שלא בשימוש כמעט , משמע תסכול בקרב הגולשים הקיימים וירידה משמעותית בכניסתם של גולשים חדשים לענף.

העלייה בכמות גולשי הרוח  נובעת כיום בעיקר משיפור עצום בציוד והיכולת של אותו ציוד לשרת את הגולש בעוצמות רוח שונות, ללא צורך ברכישה של ציודים רבים לטווחי רוח שונים. היום אותו ציוד יכול לכסות טווחי רוח גדולים.

בשנתיים האחרונות אנחנו שמחים לראות מגמה חדשה של ילדים ובני נוער חדשים שנכנסים לגלישת רוח ובעיקר בתחום הפרי סטייל. שם יש אפשרות נהדרת לגלוש על גלשנים שיכולים לעלות לפנלניג (ריחוף על המים) כבר ב -15 קשר ובאותו ציוד הם יכולים לגלוש גם עד 30 קשר ללא צורך ברכישה של ציוד נוסף.

קורס גלישת רוח עם עמית ענבר

קורס גלישת רוח עם עמית ענבר

דבר נוסף שמושך את הנוער היום זה כמות תרגילים מטורפת בגלשני רוח בפריסטייל  והציוד של היום מאפשר פלניג גם ברוח חלשה ודווקא הגלשנים של היום מתאימים יותר לים שטוח ולא צריך לחפש גלי ענק שלא מוצאים כמעט בארץ השילוב הזה. בהחלט מגדיל את כמות גולשי הרוח בגילאים הצעירים ובטווח גילאים הבוגרים יותר בגלישת רוח נמצא ציוד ה"אולאראונד" גלשני רוח עם נפח גדול וסנפיר גדול מה שמאפשר גם לגלוש רוח כבד יחסית לעלות לגלישת רוח בפלניג כבר בעוצמת רוח של 12 קשר ועד 30 קשר עם אותו ציוד.

חופשות  גלישת רוח  בחו"ל הפכו להיות מאד פופולריות בשנים האחרונות. היום ניתן למצוא בהרבה מקומות בעולם  מועדוני גלישה  שבהם ניתן לשכור ציוד גלישת רוח חדיש בעלות סבירה מאוד.כך שאין צורך לקחת ציוד .במייל אחד ניתן להזמין חבילה הכוללת טיסות, השכרת ציוד איכותי וחדיש ולינה .

כל המרכיבים האלו בהחלט יוצרים טרנד חדש של חזרה לגלישת רוח בכל טווח הגילאים ובעיקר בגילאים הצעירים מה שנותן לנו דור חדש ומבטיח בתחום גלישת הרוח.

קורס גלישת רוח עם עמית ענבר יעיף אתכם לגבהים ויספק לכם ריגושים חדשים!

 גלישת רוח עם ציוד של נייש

לפרטים והצטרפות לקורס גלישת רוח עם עמית ענבר במועדון סאפאווי– דברו איתנו

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים