סאפ משומש – ממה להיזהר לפני רכישת סאפ משומש

סאפ משומש – נקודות חשובות מהן אנחנו צריכים להיזהר לפני רכישת סאפ משומש

המון חותרים חדשים שנכנסים לעולם גלישת סאפ עומדים בפני כמה מסלולים:

מנוי במועדון גלישת sup  כמו במועדון supaway  במכמורת ,מנוי זה מאפשר שימוש בציוד המועדון  במהלך האימונים שעמית ענבר ודנה ענבר מוציאים כול ימות השבוע בכמה שעות שונות במהלך היום.

אופציה נוספת למנוי במועדון סאפ סאפאווי היא רכישת כרטיסה של 10 שעות חתירה אותן ניתן לחלק בהתאם לזמן שלכם נוח.

סאפ משומש - מומלץ לבדוק טוב לפני שקונים גלשן פגום

סאפ משומש – מומלץ לבדוק טוב לפני שקונים גלשן פגום

ללא ספק הדרך הטובה ביותר להתחיל להתקדם בעולם הסאפ זה לרכוש גלשן ראשון ,רוב האנשים חושבים לעצמם שאת גלשן סאפ הראשון עדיף לרכוש סאפ משומש ועליו להתגלח והגלשן השני יהיה כבר יותר מדויק במידות ואולי איתו כבר יהיה אפשר להתפנק בחדש

מה שבד"כ גולשי סאפ צעירים לא יודעים זה איך להתאים לעצמם את הגלשן הנכון מהיבט המידה(אורך,רוחב,נפח) ומעבר לזה הם לא יודעים כיצד לבחון סאפ משומש: את מצב הגלשן שאותו הם רוצים לרכוש וזה בהחלט יכול לבוא ליצור מצב של רכישת גלשן במצב לא תקין ללא ידיעת הקונה.

סאפ משומש – כמה נקודות חשובות מהן אנחנו צריכים להיזהר ברכישת סאפ משומש :

  • שהאסטורדק (משטח העמידה) יהיה במצב טוב ללא קרעים וללא הפרדה מהדבק המקורי(זה יכול להיות סרט רע מאוד)
  • לראות שאין תיקון שעבר מצד לצד הגלשן לרוב זה יסמן על שיברה מלאה של הגלשן ואז הוא בעצם כמעט במצב סופני שלו ולא שווה רכישה (לא כל סאפ משומש שווה ממש…)
  • לראות שאם יש תיקונים אז שהם לא סדוקים כי אחרת הם ימשיכו לספוג מים לתוך הגלשן סאפ מהאזור שכאילו תוקן
  • לבדוק שהתיקונים שנעשו בגלשן sup  נעשו בחומר המתאים (אפוקסי על אפוקסי)
  • לבדוק בגלשן סאפ משומש שבתי הסנפיר לא נפגעו בעבר (אם נפגעו יהיה סימן תיקון באזור הסנפיר)
  • בעיה חוזרת בבית סנפיר פגוע יכולה ליצור חדירת מיים גדולה לגלשן וזה בהחלט לא בריא לאריכות ימים של גלשן סאפ שלכם וזה גם יגרור הוצאות חוזרות לתיקון חוזר וזה בהחלט לא נחוץ
  • לבדוק שהעיצוב הגרפי של הגלשן זהה למקור ללא צביעה חדשה על הגלשן שלרוב מסתירה תיקון גדול שעשו לגלשן סאפ משומש.
  • חיסרון ברכישת גלשן ומשוט סאפ משומש זה בעיקר בבחירת המשוט, משוטים חדשים מגיעים במידה אחידה ואז במעמד הרכישה עושים חיתוך והתאמת גובה לכול חותר והגובה המתאים לו ולכן כשרוכשים משוט סאפ משומש קשה מאוד לפגוע בול בגובה המשוט.

ההמלצה שלנו ברכישת גלשן סאפ משומש / סאפ יד 2 היא לרכוש את הגלשן סאפ המשומש גם מחנות או ממקור מוכר ומסומך בתחום ובמידת הצורך יש לגלשן סאפ שנרכש אבא ואימא לכול בעיה שתצוץ בהמשך השימוש בגלשן לעומת רכישת גלשן סאפ משומש מאדם פרטי כי לאחר הרכישה אין יכולת לקבל שרות עבור אותו מוצר שנרכש.

 ויותר חשוב מיזה זו העבודה שבחנות גלשני סאפ משומשים וחדשים אחד המבחר יהיה גדול יותר ואז האפשרות לרכוש את הגלשן המתאים היא ב100% ללא צורך להתפשר על מידה שבערך מתאימה לצרכים של הרוכש כמו ברכישה מאדם פרטי שיש לו רק אופציה אחת.

סאפ משומש הוא לעיתים מעולה – אך חייבים לבדוק היטב את כל הנקודות שהוזכרו למעלה. בכל מקרה מומלץ להתחיל את ההיכרות עם עולם הגלישה עם קורס סאפ אצל גולשים מנוסים ומיומנים, חשוב במיוחד להכיר את כללי הבטיחות הגלישה בנוסף לטכניקה של גלישה על גלשן עמידה, או חתירה או גלישה בגלים על סאפ.

לכול שאלה או צורך, לפגישת יעוץ להתאמת גלשן סאפ משומש או גלשן סאפ חדש  – הכי חשוב גלשן סאפ משוט סאפ שמתאים לכם באמת, ניתן ליצור איתנו קשר ולתאם פגישה אישית עם עמית ענבר להתאמת גלשן -09-8666991 או באתר: https://www.supaway.com/

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים