גלשן סאפ משומש או חדש ?

את גלישת סאפ הבאנו לחופי ישראל בשנת 2008. מאז יש גידול עצום בכמות גלשני סאפ שמגיעים לישראל כל שנה והיצע של גלשני סאפ משומשים בהחלט טוב בישראל .ניתן למצוא גלשן סאפ משומש בכל מידה ובכל דגם של מותגי גלשני סאפ שונים מיובאים לישראל.

אם בעבר ניתן היה לרכוש רק גלשן סאפ חדש בעלות יחסית גבוהה כיום גולש סאפ מתחיל יכול להנות מהתאמת גלשן סאפ ראשון כמשומש לפי התקציב שברשותו.כמות גלשני הסאפ השומשים היא גדולה היות וההתקדמות והשיפור מהירים ואז הגולש רוצה להתקדם עם גלשן סאפ מתאים יותר למצב הגלישה החדש שלו ומחליף את הגלשן שלו בגלשן אחר. כך ההיצע של הגלשני סאפ המשומשים גדל.

גלשן סאפ משומש טוב יעלה סביב 3500 ₪. חשוב לציין שניתן למצוא גלשן סאפ משומש גם בפחות ובטח גם ביותר כסף לכן עשינו לכם ממוצע סביר.

גלשן סאפ משומש בנוי מקרבון  בשנתון חדיש ושל מותג מוביל יעלה גם 7000 ₪.

גלשן סאפ משומש או חדש? שווה להתייעץ עם המקצוענים של סאפאווי

גלשן סאפ משומש או חדש? שווה להתייעץ עם המקצוענים של סאפאווי

עקומת ההתקדמות של גולש הסאפ היא מהירה מאד יחסית ,רוב הגולשים החדשים מחפשים גלשן שיתאים גם לחתירה וגם לגלישת גלים  והכי חשוב שיהיה נוח.  רוב האנשים מתחילים לחתור על סאפ ורק לאחר תקופה מסויימת מגלים את היופי שבתפיסת גלים עם סאפ. בנקודה זו יבינו כי למעשה יש צורך בשני גלשני סאפ. האחדלמטרת חתירה והשני למטרת גלישה ואז יוכלו להנות  משני העולמות בצורה מושלמת וללא פשרה.

מה כדאי לבדוק שמחפשים לרכוש גלשן סאפ משומש?

כדאי לבדוק את דפנות הגלשן שלרוב נפגעות במהלך המגע של כף המשוט עם דופן הגלשן.גלשן סאפ משומש ללא מגיני דופן בהחלט יכול להיפגע ולא מומלץ ללכת על אפשרות כזו.

לצערנו כיום מסתובבים בישראל גלשני סאפ משומשים שנשברו בעבר לחצי ועברו תיקון מקצועי שעין לא מקצועית  לא תבחין בזה אבל השבר באמצע הגלשן יחזור ממש מהר ואז הרכישה הזו למרות שלא הייתה יקרה הופכת להיות מבוזבזת סתם. לכן מומלץ לרכוש גלשן סאפ משומש מבית עסק שיוכל לזהות את הבעיה מיד ולא ימכור לכם גלשן כזה.

חשוב מאוד לבדוק את גוף גלשן הסאפ המשומש ולראות האם התיקונים  סגורים לחלוטין ואין כניסת מים לגלשן.

גלשן סאפ משומש שתוקן בעבר הוא לא בהכרח פסול למכירה. אם התיקון נעשה על ידי איש מקצועי הגלשן יכול להמשיך לשרת אתכם  ותהנו ממחיר טוב יותר בעת רכישת גלשן סאפ משומש.

דבר נוסף שמומלץ לבדוק כשמחפשים גלשן סאפ משומש הוא : בית הסנפיר.  בתי הסנפיר מאוד רגישים ולא מעט פעמים קורה שכשיש מגע עם החול או סלע יווצר  שבר באזור בית הסנפיר וזו נקודה מאוד חלשה של הגלשן ויש לה יכולת ספיגת מים מאוד גדולה עובדה שממש לא בריאה לגלשן סאפ משומש או חדש.

גלשן סאפ משומש עם סדקים באזור בית הסנפיר שהם יש כניסה של מים לא יהיה טוב לרכישה!

10957725_923032197707578_1690428839474485266_n

לפרטים נוספים והתאמת גלשן סאפ משומש או חדש בדיוק לפי הצרכים שלכם דברו עם עמית ענבר וצוות מועדון גלישת סאפ סאפאווי במכמורת!

התקשרו: 09-8666991 או צרו קשר 

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים