גלישת SUP בים המלח פברואר 2013

סופ"ש גלישת SUP בים המלח

בוקר שישי יצאנו שוב לים המלח לקבל את השבת בשקט וברוגע כאשר במרכז הארץ יש סערה קפואה ורוחות חזקות בתקווה שבים המלח נקבל קצת שמש קיץ וים שמן כפי שאנחנו רגילים. ים המלח דווקא לא היה רגוע – נשבה לה רוח ופניו נראו לא כמו שאנו רגילים. אך שום דבר לא הרתיע את חבורת חותרי הסאפ שיצאה לחתור למרות התנאים. חתרנו בין משב למשב כאשר עמית ודנה ענבר מנווטים את החבורה בים מכת רוח למכת רוח למצב ישיבה בכדי למנוע היסחפות מהירה, טיילנו לנו במפרצים המדהימים, עצרנו לנו למריחת בוץ לטיפוח העור והיופי וצחקנו מלא.

כן חבורה מקסימה שהייתה פתוחה לספוג את החוויה גם כשהתנאים לא היו קלים היה מדהים לראות את יעל מתרוממת עם הגלשן שלה באוויר מי מכת רוח ונופלת חזרה למים, האמת נפלו למים כ5 חותרים והיה מדהים לראות שזה לא היה נורא בכלל כי יצאנו מאורגנים אם הרבה מים מתוקים בדיוק למצבים כאלו ועם סירת אבטחה למצב חרום. לקראת ערב עברנו לספא הטבעי של ים המלח, בריכות  גופרית חמות וטבעיות לאורך החוף שמי שלא מכיר טוב את האזור לעולם לא ימצא אותן, שוכבים לנו בבריכות החמות (40 מעלות) מתענגים על תחושת החמימות בגוף המתמזגת עם הרוח הקרירה שמווסתת את החום, הילה היקרה דאגה להרגיע עם טיפולי וואטצו, שני בקבוקי יין והרבה וודקה חוסלו במהרה והצחוקייה בשיאה.

עם רדת הערב חזרנו לחדרים (רק מושיקו ואריק יצאו למסע אל הלא נודע ולקח להם כמעט שעה לחזור), ואחרי מקלחת חמה ומפנקת התקבצנו לארוחת שבת מפנקת ומלאה. בוריס פתח בר משקאות איכותיים, ודאג לפנק בוודקה משובחת ואיכותית, ברטי מזג ודאג לרווית כולנו, עידו הצטרף עם החיוך התמידי, וכך המשכנו לישיבה באוהל עם תוכנית אומנותית בכיכובן של ליאור, ברטי, יעלי והגיטרה, ובאופן מפתיע הגיעה חבורת גיטריסטים הזויים שזרמו עם השירה והשתייה והערב הפך לחגיגה מצחיקה עם פלפולים של אריק ועוזי אותנו כמובן מרגש כול פעם מחדש לראות את החיבור בין האנשים שמעולם לא נפגשו וכך במהלך יום אחד נוצרת חברויות של שנים.

תודה לכולם על שבאו וזרמו. לבנות המתוקות: מירב הדרי, מירב בר, דנית, דוריס ,טוני, הילה, ענת מסיקה, נורית ,דפנה, יעל ,ליאור אלה וטלי. לבנים היקרים : רן, טל ,עמוס, עוזי, ברטי, בוריס ,אריק ועידו.

תודה למושיקו שצילם ותיעד במקצועיות כל רגע, תודה למיכלי שנתנה יד בכל מה שצריך.

מקווים לראותכם גם בשיגעונות הבאים שלנו, ולמלא את החיים בשמחה ורגעים יפים !

המסע הבא שלנו לגלישת פדאל בורד בים המלח ה15 למרץ 2013

לפרטים והרשמה למסע הבא צרו קשר או התקשרו: 09-8666991

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים