קייטנת גלישה / חוג גלישה – עכשיו זה הזמן לגלוש!

האביב כבר כאן ותכף הקיץ , מתחיל להיות חמים ונעים וריח של ים באוויר…

זה הזמן לחשוב על ילדיכם ואולי השנה לחשוב לצרף אותו לחוג גלישת גלים או לקייטנת גלישה.

חוג גלישת גלים מחבר מספר אלמנטים שאנו רואים בהם מאד חשובים לילד ולבניית אישיותו :

ראשית חוג גלישת גלים מתקיים בים, בטבע , מרחב פתוח שמאפשר לילד לצאת סוף סוף ממקום סגור ולגמוע את הטבע במיטבו.

חוג גלישת גלים מאפשר לילד לרכוש את מיומנויות גלישת גלים באופן הדרגתי , שלב שלב תוך הקניית ביטחון לילד והסתגלות הדרגתית אל הים והתנאים המשתנים. חוג גלישת גלים יפתח בדרך זו את הביטחון העצמי של ילד , את הביטחון שלו במים ויחזק את היכולת שלו להתמודד עם מצבים משתנים וחדשים .

קייטנת גלישה עם עמית ענבר

קייטנת גלישה עם עמית ענבר

חוג גלישת גלים הוא חוג שבו הילד ימצא את עצמו סביב ילדים חדשים שלא הכיר, ילדים מגילאים שונים שהדבר שיחבר בינם יהיה  הרצון שלהם להיות גולשים . יתחיל להיווצר בינם שיח ותחום התעניינות משותף שיבנה לילד חברויות חדשות ושונות ממה שהכיר בבית הספר ועל ידי כך ירחיב  את מעגל החברים שלו ויהנה מהווי שונה ואחר ממה שהכיר עד כה.

חוג גלישה לילדים מתקיים פעם בשבוע לשתי קבוצות גילאים. קבוצה אחת מורכבת מילדים  בגילאי 6-12 וקבוצה שנייה בחוג גלישה מורכבת  מנערות בגילאי 12-17. חוג גלישת גלים מתקיים לאורך כל השנה בחודשי הקיץ ובחודשי החורף. בחורף הגולשים ילבשו חליפות גלישה ויגיעו  לחוף שם יחכו להם מדריכים מקצועיים, סובלניים וסופר אחראיים  שיובילו אותם בדרך יפה למטרה : לתת להם את כל הכלים שמשם יוכלו להמשיך לגלוש גם באופן עצמאי. כולל מתן מידע נרחב בנושא כיווני רוחות, זרמים, כיצד לזהות את המקום הנכון להיכנס לגלוש בו בכל יום נתון, חוקי ים והתנהגות הולמת בים סביב גולשים אחרים. ערכים וכבוד לגולשים מסביב. ועוד המון תכנים שיעשירו אותם הכל הנוגע להבנה וקריאה נכונה של הים  וקודים התנהגותיים הולמים במים.

קייטנת גלישה בחוף בית ינאי

קייטנת גלישה בחוף בית ינאי

בחוג גלישה ניתן דגש רציני גם בכל הקשור לשמירה על הים והסביבה . נושא איכות הסביבה יטופטף כל הזמן כי אנו רואים בחוג גלישה "במה" נכונה ומקום נכון לדבר על כך ממקום שיהיה חיבור לילדים לנושא והבנה עמוקה של חשיבותו.

חוג גלישה / קייטנת גלישה מתאים גם לגולשים מתחילים וגם לגולשים מתקדמים וגם לאלו שמעולם לא היה להם ניסיון בגלישה. אנו מחלקים את הילדים על פי הרמות ועובדים עם כל קבוצה על פי היכולות שלה.

קייטנת גלישה עם עמית ענבר בחוף בית ינאי

קייטנת גלישה עם עמית ענבר בחוף בית ינאי

המאמר נכתב אמנם בלשון זכר אך חשוב לציין שחוג גלישה מתאים מאד גם לבנות ואנו רואים עלייה גדולה מאד בכמות הגולשות במים בשנים האחרונות.

תנו לילדיכם את המתנה החשובה הזו שתפתח בפניו עולם חדש ומקסים .

נשמח לענות לשאלות נוספות  : 09-8666991

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים