קורס גלישת רוח או כמה שיעורי גלישת רוח צריך?

האדם הממוצע יכול לגלוש רוח בצורה איטית מאוד כבר אחרי שיעור אחד בהנחה שההדרכה מתבצעת על ציוד שמיועד להדרכת גלישת רוח.

ציוד לגלישת רוח – למה הכוונה?

גלשן רחב ובעל נפח רב שיאפשר ציפה טובה ויציבות ,המערך צריך להיות קל מאוד להרמה קלה מהמים ללא מאמץ לגב התחתון, והכי חשוב שתנאי ההדרכה יהיו כמה שיותר טובים וזה אומר ים שקט ורוח עד 10 קשרים.

אלו התנאים המתקיימים בחוף מכמורת במועדון הגלישה סאפאווי . בחוף ישנה לגונה טבעית שיוצרת בריכה טבעית ומושלמת להדרכת גלישת רוח ולקיום קורס גלישת רוח. את הקורס מעביר עמית ענבר – האלוף האולימפי שלנו בגלישת רוח או צוות מדריכים מקצועי ומיומן שעבר הכשרה ארוכת טווח על-ידי עמית ענבר.

קורס גלישת רוח – יתרונות ייחודיים במועדון סאפאווי

כבר בשיעור הראשון בקורס גלישת רוח במועדון סאפאווי נכנסים למים לתרגול מעשי .השאיפה שלנו היא כבר במהלך השיעור הראשון בקורס גלישת רוח להגיע להסבר על טכניקת סיבוב מול הרוח ובמורד הרוח מה שיאפשר לתלמיד שעובר קורס גלישת רוח חופש פעולה בלגונה בה אנו מעבירים את ההדרכה בגלישת רוח.

במועדון סאפאווי אנחנו מנסים ליצור קרבה בין המדריך לתלמיד בכל משך ההדרכה ולכן המדריך בעת הצורך ילווה את התלמיד בחתירה  על גלשן סאפ  ועל כך המדריך יכול להישאר קרוב לתלמיד.  במצבים בהם התלמיד מתקשה לחזור לנקודת ההתחלה בגלישת רוח, המדריך יעבור מגלשן הסאפ לגלשן הרוח ויחזיר את הציוד גלישת רוח לנקודת ההתחלה והתלמיד יחתור על גלשן סאפ ויחזור לנקודת ההתחלה ללא מאמץ וללא בזבוז זמן מיותר.

קורס גלישת רוח – המלצות

ההמלצה שלנו להדרכת גלישת רוח בצורה נכונה היא לבצע את השיעורים יחסית ברצף ולא לקיים הפסקות ארוכות בין שיעור לשיעור ואז זיכרון השריר רושם את תנועות הגלישה וזה נחקק בזיכרון שריר לנצח ממש כמו רכיבה על אופניים .

כדי ללמוד גלישת רוח כבסיס יש להגיע לחוף לדעת לזהות כיוון רוח, להרכיב את הציוד נכון ,להיכנס למים ולגלוש לנקודה, לעשות סיבוב ולחזור לאותה נקודה. האדם הממוצע יצטרך עד 3 שיעורים של שעה וחצי. אך זה מאד אינדבידואלי  ליכולות של כל אחד.

קורס גלישת רוח מומלץ תמיד לעשות עם מדריך/ה מיומנים ומנוסים מכיוון שבמהלך קורס גלישת רוח נלמדים גם חוקי הים ותנאי הרוח אשר ידיעתם הכרחית וחשובה.

לפרטים על קורס גלישת רוח או התנות בשיעור גלישה על גלשן רוח – אנא צרו קשר

או דברו איתנו: 09-8666991

קורס גלישת רוח עם עמית ענבר

קורס גלישת רוח עם עמית ענבר

 

קורס גלישת רוח עם עמית ענבר

לפני שתופסים גלים מומלץ לעשות קורס גלישת רוח מקצועי

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים