טיול סאפ בקמר – SUP&SOUL 2013

CLUB MED KEMER 2013

חמישה ימים של טרוף מטורף !!!  26 בנות  SUP&SOUL שלקחו החלטה נכונה!  לקחת הפסקה קלה משגרת החיים ,לצאת לחופשה קצרה של ניתוק מוחלט ועושות רק מה שבא להן!

חתירה בסאפ בקמר - בנות SUP&SOUL

כמו שטיח יפה וצבעוני נרקמה לה קבוצה מגוונת של נשים שכל אישה רקמה את החוט הצבעוני האישי שלה והכניסה עוד אופי שונה ואחר לקבוצה. תוך חמישה ימים הפכנו לחבורה אחת ומלוכדת שקשה היה לפספס אותה בקלאב מד, חבורה צוהלת ומלאת שמחת חיים שלא מפספסת אף פעילות ספורט שהוצעה במקום. בערבים העלנו את מפלס המורל והשגעת במסיבות , הדי. ג'י לא עמד בקצב וצוות הבידור הבין שהבידור נמצא למעשה סביבנו .

לפעמים צריך לדעת ולהיות אמיץ להבין שאם ניתן זמן לעצמנו, נשאיר את המצפון בבית ונטען באנרגיות חדשות ומחודשות – כל סובבנו ואוהבנו רק יזכו!!! יוכלו לקבל אותנו חדשות עם יכולת להמשיך את שגרת החיים בחיוך. חשוב לדעת לעשות פסק זמן כדי לנקות את הנפש מאבק היום יום.

אין ספק שהחיבור של הבנות לסאפ הכניס להן פאן חדש לחיים, יופי, עניין וריגוש חדש שכולנו מחפשים כל הזמן. הסאפ הוא אחד מענפי הספורט שמצליח לשלב בתוכו גם כושר, גם משהו הוליסטי, המון לנפש וקטע חברתי מפרגן ואוהב. בקלאב מד הבנו כולנו שהחיבור והאהבה שלנו לסאפ העצים את האהבה של כולנו לחיים!

אנשים !!!! החיים יפים !!!!…… קלאב מד 2014 … ההרשמה נפתחת כבר…..

לחצו כאן לצפייה בכל התמונות בפייסבוק

2 תגובות ל”טיול סאפ בקמר – SUP&SOUL 2013“

  1. […] השבוע פורסמה בעיתון נשיונל ג'אוגרפיק, כתבה מקסימה של עינת אלקלעי, על טיול הסאפ של בנות SOUL&SUP  לקלאב מד בקמר. […]

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים