סאפ למכירה / סאפ יד 2 / סאפ חדש / סאפ להשכרה – הכל אצלנו בסאפאווי

סאפ למכירה / סאפ יד 2 / סאפ משומש / סאפ חדש / סאפ להשכרה

כל האפשרויות אצלנו במועדון סאפאווי במכמורת

אם לפני כמה שנים הייתם יורדים לחוף ורואים אנשים עומדים על גלשנים גדולים וחותרים והייתם שואלים את עצמכם , מה זה הדבר הזה? היום יש להניח שאתם כבר יודעים שזהו הסאפ. הסאפ שידוע גם בכינויו פאדל בורד כבר נמצא בכל מקום. באיזה חוף שלא תהיו תמיד תראו לפחות גולש אחד שעומד על סאפ. חותר או גולש גלים. הסאפ שנכנס חזק מאוד לאופנה מעצם היותו גלשן ידידותי מאוד למשתמש ואומר שמכל ענפי הספורט הימי, הסאפ יעניק לכם מהר מאוד אפשרות לעמוד עליו וליהנות ממנו בכל צורה. חתירה איטית או קצבית למען עליית דופק או גלישת גלים.

 אני יוצא מנקודת הנחה שכבר התקשרתם 09-8666991 וקבעתם שיעור אצלנו במועדון סאפאווי במכמורת, ואחרי  שנפלתם כמה פעמים הצלחתם לעמוד על גלשן סאפ וחתרתם להנאתכם בתחושת הצלחה מסחררת ולכמה רגעים הרגשתם על גג העולם. ומה עכשיו?

מגוון גלשני בהתאמה אישית אצלנו במועדון סאפ אווי במכמורת

מגוון גלשני בהתאמה אישית אצלנו במועדון סאפ אווי במכמורת

כל פעם שתרצו לחתור תשכרו סאפ? זו אפשרות אחת. אבל אפשרות אחרת ויותר זמינה ולימים גם זולה, היא אפשרות הקנייה. ישנה אפשרות לקנות סאפ משומש / סאפ יד 2  אם מסיבה כזו או אחרת אינכם מעוניינים להוציא כסף על גלשן סאפ חדש.

כמובן יש את האפשרות לקנות סאפ חדש מהשקית עם ריח של חדש. בכל מקרה באיזו אפשרות קנייה של סאפ שתבחרו, תוכלו להגיע לחוף בננה ביץ שבמכמורת ששם ממוקמת חנות הגלישה של עמית ענבר ומגוון הסאפ שמוצע שם הוא רחב מאוד.

כל אחד יוכל למצוא לעצמו את שמתאים לו. עמית ענבר יתפור למידתכם גלשן סאפ שתוכלו ליהנות ממנו הנאה מלאה ולהפיק ממנו את מלוא היכולת שלכם כחותרי סאפ או כגולשי גלים על סאפ. מלבד סאפ תוכלו למצוא בחנות חליפות גלישה ומשוטים מפנקים שיעניקו לחתירה שלכם הנאה מושלמת.

הרבה פעמים אתם ננעלים על סוג גלשן סאפ מסיבות שונות כמו שראיתם אצל חבר או פשוט מותג שנפשכם חפצה בו משום מה. לפעמים גלשן סאפ שיש לחבר הוא לאו דווקא הסאפ שאתם צריכים, לכן כשאתם מגיעים לחנות כדאי לכם להגיע עם ראש פתוח מוכנים לשמוע סקירה על כל מה שיש ולתת למקצוענים להציע לכם את הסאפ שבאמת מתאים לכם.

חנות הסאפ פתוחה שישה ימים בשבוע בכל עונות השנה כך שגם אם אתם חובבי קיץ אתם מוזמנים להכין את עצמכם לקיץ ולהתחדש בסאפ לקראת עונת הרחצה.

סאפ למכירה  לא חייב להיות משהו מאוד יקר ובלתי ניתן להשגה אז פשוט תבואו ותתרשמו. שיהיה בהצלחה ותתחדשו.

אצלנו במועדון סאפאווי תוכלו להירשם לקורס סאפ / סדנאות סאפ / קורס גלישת סאפ בגלים ועוד מגוון פעילויות שישפרו לכם את איכות החיים.

וכמובן – אצלנו תוכלו גם לאחסן את הסאפ שלכם כדי שלא תאלצו לסחוב אותו ולחפש לו מקום לאחסון…

לפרטים נוספים על סאפ למכירה / סאפ משומש / סאפ יד 2 – דברו איתנו 09-8666991

או צרו קשר

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים