סאפ בסרילנקה עם עמית ענבר – מכתב מגבי. שווה לקרוא

סאפ בסרילנקה עם עמית ענבר

31.1.14

עמית.

הצטרכתי קצת מרחק מהכל כדי לכתוב. לקח לי כמה ימים להירגע מהאינטנסיביות. בשורה תחתונה היה אדיר, פשוט אדיר, ואילמלא היה לי פרוייקט בעבודה, הייתי באה באפריל עם תמר בלי לעפעף פעמיים. אבל לצערי אאלץ לחכות לינואר הבא…

אני לא יודעת איך המסע עבר עליך, היו רגעים לא קלים. לתזמר את הכל במושלמות כזו ולסחוב את כל האחריות לבד על הכתפיים זה לא מובן מאליו. מקווה שהצלחנו לעזור אפילו בקצת.

הרבה חשבתי בימים האלה איך עבר עלי כל ענין הסאפ בגלים… אין מישהו שיודע יותר טוב ממך כמה זה קשה לי … הקושי הוא מכל מני סיבות, זה לא כ"כ משנה מה הן. שורה תחתונה אני מתיחסת לגלים בחשדנות, ובונה איתם יחסים לאט. אני יודעת שלפני חודש וחצי לא חלמתי בכלל שאהיה עם סאפ אפילו באזור שלהם. ואני מודה שבזכותך – לעולם יזכר האיזי רייט כמקום שלימדת אותי להתערבל … J ובזכותך, אפילו הצלחתי כמה מהם, מזל שיש סירטונים אחרת לא הייתי מאמינה.

סרילנקה ינואר 2014

ואתה – עם סבלנות גדולה, שלפעמים מתחתי אותה עד הקצה… (אבל תאמין לי.. לא בכוונה J ) הולך איתי לאט לאט בדרך הזו, ועל זה תודה גדולה.

2014 זו שנת הגלים. קטנים, אולי קצת יותר גדולים.. לא יודעת, אבל אני מקווה שאצליח לעשות שם משהו מהתחלה ועד הסוף. ובגלל שאני לפעמים כמעט מתייאשת – זה מאד עוזר לדעת שאתה חושב שאני יכולה ולא מתייאש ממני…

עמית, תודה ענקית על ה כ ל. תרשום אותי למסע בינואר 2015…

גבי

 לפרטים והרשמה לטיולי סאפ בארץ ובעולם

 דברו איתנו: 09-8666991 או צרו קשר 

תגובה אחת ל”סאפ בסרילנקה עם עמית ענבר – מכתב מגבי. שווה לקרוא“

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים