סאפ מתנפח- פריט חובה בכל ג'יפ.

 סאפ מתנפח- חובה בכל ג'יפ? אז קודם כל חובה שיהיה ג'יפ. לא? אז בואו נתקן את העוול שנגרם לנו פה, בעלי המכוניות הפרטיות. סאפ מתנפח- חובה לכל חובבי הטיולים.

infaltable-sup-shibumi-fiji

אז הנה לכם סיפור אמיתי.

אנחנו משפחה שאוהבת לטייל בחיק הטבע. תגדיר חיק טבע אתם אומרים. טוב. חובבת יציאה מהבית בסוף שבוע על כל משפחתי וילדיי כי אחרת נשתגע. מוכר? יפה.

אז חיק טבע זה כל מה שרחוק מספיק מהבית שייקרא טיול וכל מה שלא רחוק מדי בשביל שניתקע בפקקים. בקיצור. סאפ מתנפח זה משהו ששמעתי עליו מהיום הראשון שהתחלתי לחתור על סאפ. תקנה סאפ מתנפח אמר לי חבר כשחשבנו ליסוע צפונה לחתור בכינרת. מה זה עכשיו סאפ מתנפח? שאלתי. סאפ. אבל מתנפח. מה? מתנפח כמו מזרון? עוד משהו לנפח שהילדים יוכלו לשכב ולהיסחף איתו? ממש לא! אמר החבר, סאפ מתנפח הוא סאפ לכל דבר שעליו אתה עומד וחותר כמו על סאפ רגיל והוא לא תופס לך מקום על הגג ולא צריך לסחוב אותו את כל  876 המדרגות עד לקומה השישית בבניין כי הוא לא נכנס למעלית. באמת? נשמע טוב.

בקיצור. קניתי, סאפ מתנפח. לקחתי הביתה ושבוע אחר כך נסענו צפונה, אישתי, ילדיי והסאפ המתנפח. השקעתי גם בקומפרסור חשמלי כך שגם את המצופים, המזרון והגלגל שתמיד היו לוקחים לי את שארית נשימותיי, ניפחתי באמצעותו.

סאפ מתנפח קונים אצל עמית ענבר

סאפ מתנפח קונים אצל עמית ענבר

סאפ מתנפח הוא להיט חברים. גם למי שאין בית פרטי ולצידו מחסן מפנק. למי שגר בבית משותף ולו שכנים שלא מרשים לו להשתמש במקלט כמחסן או למי שכמוני, מתלהב מחתירות על סאפ בכל מקור מים שמאפשר. מאז שקניתי את הסאפ המתנפח אני כל כך מתלהב שזה הדבר הראשון שאני שם באוטו ונוטה לשכוח דברים אחרים.

כשנסענו לאילת שאלה אותי אשתי שתחיה אם לקחתי הכל, לקחתי הכל אמרתי בביטחון בטח שלקחתי הכל, מה את בודקת אותי שוב ושוב אני לא ילד קטן. אז זהו שקצת אני כן, את הסאפ המתנפח לקחתי ונתתי לו מקום של כבוד בתא המטען, רק שאת האוהל שכחתי להכניס. הגענו לאילת , משפחתי היקרה והסאפ המתנפח שהוצא בשנייה הראשונה שהתמקמנו והחגיגה היתה גדולה.

ניפחנו אותו ואת שאר צעצועי המים של הילדים והראש שלי שכבר היה מנופח משעות הנסיעה עד לאילת. החושך התחיל לרדת ואשתי היקרה ביקשה ממני להוציא את האוהל ולהתחיל לארגן את הילדים ללילה ואז איך לומר חשכו עיניי. אני לא מוצא את האוהל אני אומר לה, מה לא מוצא את האוהל הרי אמרת ששמת את הכל באוטו לא? שאלתי אותך אלף פעם. נכון. הייתי בטוח ששמתי אמרתי בנימה מתנצלת. אבל את הצעצוע שלך החדש, הסאפ המתנפח שלך, אותו לא שכחת, אז אתה והסאפ המתנפח שלך תישנו באוטו ואני והילדים הולכים לבית מלון.

וכך היה. סאפ מתנפח או לא סאפ מתנפח, לא עוזבים חבר בשעת צרה, נכנסנו שנינו מנופחים לאוטו וכך עבר עלינו הלילה הראשון מול הרי אדום. למחרת נסעתי לחנות וקניתי לנו אוהל שיהיה מספיק גדול כדי להכיל את כולנו וכשאני אומר כולנו אני מתכוון גם לסאפ מתנפח, כמובן. בחיי יונתן, מאז שקנית את סאפ מתנפח אי אפשר לדבר איתך על שום דבר חוץ מזה, אתה דואג לו יותר משאתה דואג לי ולילדים…

איך אני אוהב את אשתי. גם שהיא קצת כועסת היא בדרך כלל צודקת.

אז מה רציתי להגיד. בקיצור. אם אתם כמוני אוהבים לתור את הארץ וגם לחתור על סאפ, קנו לכם סאפ מתנפח וקניתם לכם גם הזדמנות לחתור קצת אל מחוץ לטווח הרעש גם כשאתם עם האנשים שאתם הכי אוהבים.

ועוד המלצה קטנה – את דרכי על סאפ התחלתי עם קורס סאפ במועדון סאפאווי במכמורת – מועדון גלישת סאפ עם הח'ברה הכי מקצועיים שפגשתי בתחום ובראשם עמית ענבר ודנה ענבר –  מומלץ במיוחד.

וכשאתם הולכים לקנות סאפ מתנפח אצל עמית ענבר – תגידו שיונתן שלח אתכם.

לפרטים והזמנת קורס סאפ, סאפ מתנפח ועוד – דברו איתנו

09-8666991

או צרו קשר

מועדון סאפ – סאפאווי מכמורת

 

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים