קורס סאפ – הדבר הנכון לפני…

קורס סאפ – הדבר הנכון לפני סדנאות חתירה

ביום שהחלטתי ללמוד לחתור על סאפ ( גלשן עמידה) הגעתי לחוף בננה ביץ במכמורת לקורס סאפ, שם מתקיימות כל יום סדנאות חתירה על סאפ, קורס גלישת גלים על סאפ וקורס סאפ לכל הרמות והגילאים.

במועדון סאפ – סאפאווי פגשה אותי מדריכת קורס סאפ חביבה ולאחר הכרות קצרה ירדנו אל קו המים ועשיתי את הניסיון הראשון שלי בעמידה על הסאפ. לאחר כמה נפילות מצחיקות במיוחד הצלחתי לעמוד, איזה אושר. באותו רגע הרגשתי שכבשתי את העולם, הייתי מוכן כבר לחתור על הסאפ לעבר הפודיום ושם לקבל את המגיע לי.

במהלך חתירות ואימונים נוספים בקורס סאפ,  כשראיתי בים הפתוח קבוצת אנשים על סאפים צבעוניים בגדלים שונים חותרים לעבר קפריסין שאלתי את המדריכה לפשר העניין. אלו קבוצות חתירה על סאפ שיוצאות פעמיים בכל בוקר, לעיתים יש חתירות על גלשן עמידה בשקיעה. חתירות דופק גבוה וקבוצות שיעורי גלים על סאפ, עם עמית ענבר.  הנהנתי וחשבתי לעצמי שאצא לחתור לבד כי אני לא בן אדם של קבוצה וגם אם הייתי אז למה אני צריך את זה.


1512638_700601366617330_995494149_n

לימים, כשסיימתי קורס סאפ הרגשתי בטוח יותר ויותר על הסאפ , החלטתי לשכור סאפ ולנסות את מזלי בים הפתוח. בעודי חותר על הסאפ פגשתי את קבוצות החתירה של דנה ענבר. חבורה של חותרי וחותרות סאפ אמיצים ומאומצים, אבל מחויכים. כמו להקת דגים הם נראו, כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם. באותו הרגע גמלה בליבי ההחלטה שבפעם הבאה עם כל הפאסון שחשבתי שיש לי אני מצטרף אליהם. כבוגר קורס סאפ הרגשתי בטוח מספיק ביכולות שלי לחתור ואפילו קצת לגלוש על סאפ בגלים.

הצטרפתי לקבוצת ווטסאפ של מועדון סאפאווי, שבכל ערב מדווחת על שיהיה מחר. קבוצות חתירה של סאפ ייצאו בשעות האלו והאלו ומי שרוצה מוזמן להצטרף. לא עברה דקה והתמלאה לה הרשימה בחותרי סאפ שרק חיכו להודעה. הצטרפתי גם אני ולמחרת יצאנו לים רכובים על סאפ, במשך שעה חתרנו מי מהר יותר ומי פחות. חזרתי עייף אך בהחלט מאוד מרוצה.

על החוף עשתה לנו דנה ענבר מתיחות ושחרור שרירים, את גלשני הסאפ החזרנו למקומם שם הם חיכו לנו בקוצר רוח עד ליום למחרת. באותו הערב קיבלתי טקסט בקבוצה שדיווחה שבנוסף לחתירת סאפ בבוקר תתקיים גם חתירת סאפ לשקיעה. השקמתי קום ושוב חתרנו בצוותא במשך שעה ולתדהמתי מצאתי את עצמי שוב פוגש את חבריי לקבוצה בחתירת שקיעה שהיתה חוויה בלתי רגילה.

קבוצות חתירת הסאפ מונות נשים וגברים כאחד ונחמד לראות חברויות שנרקמות דרך הסאפ. כיף גדול לחתור על סאפ ביחד, לחלוק חוויות ורשמים וגם הערות בונות אחד עם השני. בימי שישי החתירות פתוחות גם לילדים ואני את ילדיי שלי הבאתי לחתור על סאפ וזו היתה חוויה של ביחד שונה מכל מה שהכרתי עד עכשיו.

איזה כיף שבאמצע החיים אתה פתאום מגלה משהו חדש כמו סאפ שמשנה לך את היום, השבוע ולא אגזים אם אומר שלאט לאט גם את החיים. מומלץ ביותר.

 

לפרטים נוספים והצטרפות לקורס סאפ או לסדנאות חתירה

דברו איתנו: 09-8666991

או צרו קשר

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים