קורס סאפ

סאפ – טרנד חדש ולוהט בתחום הגלישה והספורט הימי. ענף שצומח במהירות ומביא אליו המוני אנשים שמעולם לא הייתה להם זיקה לים.
זהו ספורט קל ללימוד וכבר אחרי קורס סאפ ניתן להשתלב בקבוצות חתירה או להמשיך לחתור באופן עצמאי.

 


images (24)קורס סאפ במועדון הגלישה סאפאוואי בנוי מארבעה מפגשים. שניים מתוכם הם מפגשים  בהדרכה אישת וצמודה ועוד שני מפגשים נוספים, בהם התלמיד מתרגל תחת השגחה של מדריך.
קורס סאפ יביא את התלמיד למצב בו הוא ירכוש את הכלים הבסיסיים לחתירה נכונה, שיווי משקל נכון וטכניקה נכונה של חתירה ושיפור מהירות החתירה.
קורס סאפ מתאים לכל אדם מגיל 7 -70. כל מה שצריך לעשות הוא לקבוע שיעור ומשם נלווה אתכם ללימוד איכותי ומקצועי בהתאם ליכולת של כל תלמיד.

ההתקדמות תהיה בהתאם לקצב שאותו התלמיד ייתן בהתאם להתקדמות האישית שלו.
קורס סאפ במועדון סאפאוואי הוא תחת הדרכה של מדריכים בעלי ניסיון רב בהדרכה ורגישות לצרכיו של כל תלמיד. ישנם תלמידים המגיעים לקורס סאפ עם פחדים מהעבר, חלקם חוו חוויות לא נעימות עם הים, חלקם חוששים מאיבוד שליטה או מחוויה חדשה ולא מוכרת. המדריך ילווה אותך גם בתהליך הרגשי שתעבור ויעזור לך לנטרל פחדים ולהתגבר עליהם.
קורס סאפ מתקיים כל יום כולל שישי-שבת ובכל שעות היום, כמובן שיש להתחשב במצב הים.

 

images (3) (1)התלמיד קובע את השיעורים בהתאם לזמן שנוח לו ואנו נתאם מדריך לשיעור לפי הזמן שקבע התלמיד.
קורס סאפ מתקיים בחוף בננה ביץ' מכמורת. היתרון של חוף זה הוא שהחוף בנוי משתי לגונות טבעיות המוגנות עם סלעים, כך שגם בימים בהם הים לא רגוע הלגונות מוגנות יחסית ומאפשרות לימוד בתנאים יחסית סטריליים.
החוף מסודר, יש מקלחות ושירותים וישנה מסעדה שניתן לשבת ולהירגע לאחר השיעורים.
חשוב להצטרף לקורס סאפ ולא לנסות ללמוד לבד. קורס הסאפ יקצר לך את תהליך הלימוד וימנע ממך לרכוש הרגלים לא נכונים שיהיה קשה להיגמל מהם בהמשך.
קורס סאפ יתן גם הכנה בסיסית לאלו שיהיו מעוניינים לשלב גם גלישת גלים בסאפ בנוסף לחתירות.
עם סיום קורס הסאפ אנו מאפשרים לך להמשיך את הלימוד על ידי הצטרפות לקבוצות החתירה שלנו היוצאות מידי בוקר יחד לחתירה. לאחר שרכשת את הבסיס בקורס הסאפ החתירות יאפשרו לך תרגול תחת השגחה והמשך שיפור היכולות והכושר הגופני.

 

 

images (20) (2)אין צורך בניסיון קודם או בהכנה מוקדמת לפני הגיעך לקורס סאפ. הדרישה היחידה היא לדעת לשחות. אנו נספק לך את כל הציוד הנדרש במהלך קורס הסאפ. גם בקבוצות החתירה תוכל לקבל את הציוד מאיתנו ואין צורך לרכוש ציוד.

 

אנו ממליצים לך להצטרף מיד לקורס סאפ שיפתח בפנייך עולם חדש ומרתק. תחביב שיהפוך לחלק חשוב בחייך ויעזור לך לשמור על הכושר הגופני, לשפר אותו ויחד עם זאת לזכות בתמורה גדולה לנפש.

המפגש עם הים והטבע זהו מפגש מרגש ולאחר חתירה אנו מבטיחים לך שהמשך היום יהיה עם אנרגיות טובות וחיוך גדול.

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים