קבוצת חתירה

ענף הסאפ הוא ענף חדש יחסית בעולם הגלישה, אך בשונה מענפי גלישה האחרים כמו גלישת גלים, גלישת רוח, קייטסרפינג – הסאפ הוא ספורט מאד סוציאלי.

כשהחלטנו להתחיל את פעילות הסאפ במועדון סאפאוואי, החזון שעמד לנגד עינינו היה ליצור קהילה סביב עולם הסאפ שתאפשר לאנשים להיות שייכים לקהילה שיהיה להם מכנה משותף עימה, שנוכל לייצר המון פעילויות חברתיות ומשפחתיות סביב הסאפ וכך הקשר של האנשים לספורט יהיה לא רק לצורך שמירה על כושר, אלא עוד ערך חברתי שיוכלו להנות ממנו.

 


 

אחת הדרכים בהן בחרנו לייצר קהילה היא קבוצת החתירה. מידי בוקר יוצאת קבוצת חתירה ממועדון סאפאוואי במכמורת. קבוצת החתירה יוצאת לשעה של חתירה משותפת תוך הדרכה ואימון, בדומה לכל חוג אחר. לפתוח את הבוקר בפעילות ספורטיבית סביב חברים שכיף לשהות במחיצתם – יבטיח המשך יום חיובי ונעים.

בקבוצת החתירה יש פרגון ויש דרבון הדדי, אחד מושך את השני קדימה. זה מתחיל ערב קודם, אז אנו מפרסמים על יציאת הקבוצה לחתירה ואז זה מפעיל סוג של לחץ קבוצתי. אתה רואה שכל החברים שלך מתכוונים להגיע לחתירה בבוקר וזה מדרבן אותך להגיע גם.

בקבוצת החתירה, מעבר להדרכה והרצון שלנו לעזור לכם לפתח את הכושר הגופני, חשוב לנו להעשיר אתכם באינפורמציה חשובה על הים: קריאת הים דרך הבנה של כיווני הרוחות, זיהוי זרמים, סימנים מקדימים לשינוי במזג האויר וכו', כשהרצון הוא להביא אתכם למצב שתוכלו תמיד להיכנס לחתור בביטחה עם יכולת להכיר את תנאי הים ולזהות את הסכנות בזמן.sap_group

במועדון סאפאוואי קבוצת החתירה תהיה מותאמת לרמת החתירה שלכם. יש קבוצת חתירה למתחילים שסיימו את הקורס סאפ ומעוניינים להמשיך לחתור ולהשתפר. קבוצת חתירה למתקדמים לאלו שחתרו תקופה מסויימת, שיפרו את יכולת החתירה והטכניקה שלהם ורוצים להתקדם הלאה. ישנה קבוצת חתירה עם עמית ענבר לאלו שמעניינים ללמוד לתפוס גלים עם סאפ. בנוסף, ישנה קבוצת חתירה למתקדמים בגלישת גלים על סאפ. כך שתמיד תוכלו למצוא את מקומכם בקבוצה המתאימה לכם.

במועדון סאפאוואי תוכלו להצטרף גם לקבוצת חתירה על גלשני רייס שמותאמים לחתירה למרחקים. את קבוצת חתירה זו עמית ענבר מאמן אימונים אינטנסיבים עם נפח חתירה גדול. הקבוצה מתאימה לנשים וגברים בשלב מתקדם.

במועדון סאפאוואי ימי האימון הם קבועים וידועים מראש. כמובן שיהיו מותנים בתנאי מזג האויר. ערב קודם תקבלו הודעה לטלפון על הצפי למחר וכך תוכלו לתכנן את הבוקר שלכם מבעוד מועד.
אנו מקיימים אירועי חתירה מיוחדים לקבוצת החתירה שלנו –חתירה בים המלח, חתירה בכנרת, סופי שבוע למשפחות חברי המועדון, טיולים בארץ ובעולם המשלבים חתירה וגלישה על סאפ ועוד.
עם סיום החתירה בבוקר תוכלו להתקלח במועדון, לשבת לקפה עם חברי קבוצת החתירה ולהמשיך לעבודה אחרי בוקר מושלם.
להצטרפות והרשמה לקבוצת חתירה חייגו 09-8666991.

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים