קבוצת חתירה על סאפ

את הרעיון של קבוצת חתירה התחלנו בסאפאווי לפני שש או שבע שנים שהמטרה היתה לתת לכל האנשים שעברו אצלנו הדרכה, מעטפת מקצועית נוספת גם לאחר סיום הקורס מכמה סיבות. קודם כל ביטחון, כי רוב הלקוחות שמגיעים להדרכת סאפ הם לא אנשי ים ומעבר ללמוד על הגלשן מאוד חשוב לנו בסאפאווי להעניק להם כמה שיותר הכוונה לבטיחות בים הכוללת הכרה עם כיווני רוחות, זרמים וכל מידע שאנחנו רואים כהכרחי.

קבוצת החתירה  כוללת כרטיסייה של 10 אימונים אותם הלקוח יכול לממש בקצב שלו וניתן לממש אותם בימים קבועים של אימונים שיוצאים במסגרת קבוצת חתירה של מועדון סאפאווי.

מעבר לנושא הבטיחות והכרת הים שאנו מעניקים בקבוצת חתירה יש את הפן החברתי שבהחלט תורם לדינמיקה של הקבוצה כי זה מעניין ודוחף יותר לחתור בקבוצה שמכתיבה קצב על פי הנחיית המדריך וזה מדרבן יותר לחתור בקצב מהיר יותר כאשר יש מחויבות של קבוצת חתירה מאשר לצאת לים ולחתור על גלשן סאפ לבד.

קבוצת חתירה על סאפ

קבוצת חתירה על סאפ

ישנן שלוש רמות של קבוצת חתירה. קבוצת חתירה למסיימי קורס סאפ ראשון, שם הקצב יהיה איטי יותר ויאפשר לכולם בקבוצת חתירה להיות באותו קצב מבלי לחשוש שהם מעקבים את שאר החותרים . ולאט לאט עולים לקבוצת חתירה בקצב מהיר יותר. מי שמעוניין להפוך את החתירה על גלשן סאפ למרכיב כושר עיקרי, יש לנו בסאפאווי קבוצת חתירה של עמית ענבר על גלשני סאפ רייס שם האימונים בקבוצת חתירה הופכים להיות מאוד עצימים ומאוד פיזיים וכוללים גם אימוני נפח שזה אימון חתירה על  גלשן סאפ למרחקים ארוכים עד 50 ק"מ ובקצב מונטוני וממשיך לאימוני קבוצת חתירה שבהם אנחנו עושים אימון אנארובי בשינוי מקצבים ומגוון רחב של תרגילי חתירה שמעלים את הדופק למקסימום.

בעקבות חתירה במועדון סאפאווי ניתן לקבל ציוד מלא וכל זה בעלות מאוד נמוכה (נמוכה יותר משכירת גלשן לאותו נפח שעות בלי הדרכה) במטרה לעודד כמה שיותר בוגרי קורס סאפ להיכנס לקבוצת חתירה ובמטרה להקנות להם כמה שיותר כלים להמשיך הלאה בעולם הגלישה והחתירה על גלשן סאפ בצורה בטוחה נכונה וחברית יותר.

במועדון סאפאווי יש לנו גם פורמט של קבוצת חתירה הכוללת אימוני גלישת סאפ בגלים בהדרכת עמית ענבר. במועדון סאפ – סאפאווי מספר גדול של גולשי סאפ שרוצים לגלות את עולם גלישת הגלים על גלשן סאפ .אנחנו מחלקים אותם לפי רמות גלישה ובהתאם לזה הם משובצים כל אחד בקבוצת חתירה שונה.

קבוצת חתירה על סאפ - ריגוש מתמשך

קבוצת חתירה על סאפ – ריגוש מתמשך

כל ערב לפי התחזית עמית ענבר או דנה ענבר מוציאים הודעה בקבוצת ווטסאפ של כל קבוצת חתירה רלוונטית לתנאי הגל שיש למחרת ואז נפגשים בבוקר בשעה ובמיקום שנקבע מראש. גם כאן בקבוצת חתירה על סאפ בגלים יש אימון קבוצתי שמאוד עוזר לגולשים גם מההיבט הכלכלי שמוזיל מאוד את ההדרכה של עמית וגם את החוויה של "ביחד" בקבוצת חתירה בגלים.

ימי הפעילות של קבוצת חתירה במועדון סאפאווי הם:

  • שני, רביעי, שישי ושבת – הקבוצות של דנה ענבר
  • ראשון, שלישי, חמישי, שישי ושבת – הקבוצות של עמית ענבר*

שעות פעילות קבוצת חתירה על סאפ:

אימון ראשון: 07:00 בבוקר

אימון נוסף בשעה 08:30 . בעונת הקייץ לעיתים יש גם אימון ערב לקבוצת חתירה.

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת חתירה על סאפ, תרוויחו כושר, אימונים חווייתיים ומרגשים, חיבור לטבע ולסביבה ולאנשים!

לפרטים על קבוצת חתירה – התקשרו 098666991 או צרו קשר

*ימי פעילות של קבוצת חתירה על סאפ עם עמית ענבר בגלים תלוי במצב הים והגלים והודעה על כך נמסרת לקבוצת חתירה ערב קודם.

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים