סאפ פילאטיס

סאפ פילאטיס

כשסאפ וחוג פילאטיס נפגשים בחוף הים

כיום, ישנם טרנדים של סוגי ספורט שונים אשר הולכים ותופסים תאוצה. אנשים מבינים שבשביל להיות בכושר, לא חייבים לסבול, ושכל אחד יכול למצוא את הסגנון המועדף עליו, כזה שיאפשר לו מעבר ליתרונות הברורים הבריאותיים, גם לחוות תחושה של כיף והנאה.

גלישה בים היא טרנד שכבר מזמן הפך לפופולארי בארצנו. השילוב של גלישה במים צוננים ומרעננים מביא אתו לא מעט הזדמנויות, מחד למפגש חברי מלא אדרנלין ומצד שני, פעילות שהיא לחלופין, מרגיעה ומאזנת. מעבר לכך, זוהי חוויה שגם מאפשרת לגולש להתמודד ולרכוש מגוון רחב של מיומנויות פיזיות ואף קוגניטיביות שונות ( לאחרונה היא אפילו הוכחה כמשפרת מיומנויות למידה!).

ואם כבר אנחנו "גולשים"- על הסאפ כבר יצא לכם לשמוע? גלישת הסאפ היא ספורט ימי ממוקד יותר, שבדומה לגלישה הקלאסית, הוא נעשה בעמידה והחותר עושה זאת באמצעות משוט. מבנה הגלשן גדול יותר ויוצר יציבות ובכך הוא מאפשר לכל אדם, מקטן עד גדול, להתנסות בו ולתרגל.

 פילאטיס גם על המים-כי איזון זה הכול בחיים

הסאפ, בין שלל יתרונותיו, עובד הרבה על יצירת קואורדינציה , יציבות, שליטה, עמידה נכונה ואיזון. נשמע מוכר? בוודאי. כשמורידים את החלק הרטוב שבזה מקבלים, מה שנראה כמו שיעור לדוגמא במסגרת אימון פילאטיס. סגנון זה של כושר, נוצר על מנת לעבוד על מיומנויות מאוד דומות ולכן, זה רק היה עניין של זמן עד ששניים אלו יפגשו.

לאחרונה הבינו מהר מאוד שלא צריך או או. סאפ פילאטיס הוא כיום טרנד חדש שלא משאיר מקום לבחירה. סאפ פילאטיס מאפשר לתת הזדמנות לחוויה רטובה בים של גלישה, בשילוב תרגילים מעולם הפילאטיס, דבר שמעצים את החוויה.

אז מוכנים לדבר הבא? בטח!

רוצים להתנסות בגלישה וגם בפילאטיס? מחפשים כתובת מקצועית שמציעה לכם את השילוב המושלם בין שתי הפעילויות הנהדרות האלו? מועדון הגלישה SupWay של עמית ענבר, הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה. במקום מגוון של קורסים והדרכות, שבחלקן אישיות, שמהם ניתן לבחור. לפרטים ולהרשמה, צרו קשר בטלפון 09-8666991

 

 

 

 

 

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים