סאפ והחתירה לטריאתלון

סאפ - החתירה לטריאתלון

אחד הדברים היפים בחיים זה לראות עולמות שונים מתחברים לעולם אחד או שיש להם את היכולת להשפיע אחד על האחר. זה ללא ספק מה שהולך לקרות בין עולם גלישת סאפ לבין ספורטאים שקמים בבוקר ונושמים טריאתלון.

אחד הדברים הכי חשובים בגלישת  supזה היכולת של העמידה והחתירה על גלשן סאפ המשפרת  את כול הקשור לשרירי הליבה של הגוף ובאופן מאוד נינוח ואיכותי, אחד האזורים הכי חשובים בגוף האדם ובעיקר אם אתה תריאטלוניסט אלו הם  שרירי הליבה! כול היציבה שלנו מגיעה מהאזור הזה של הגוף ולספורטאים שעושים נפח אימון גדול כמו הכנה לטריאתלון חשופים לפציעות רבות עקב שימוש יתר באזור מסוים בגוף. חתירה על גלשן סאפ יכולה להוות כיחידת אימון לכול דבר בתוכנית האימון בדרך לטריאתלון, מאימון נפח ארוך בדופק גבוה או עד אימון אינטרוואלים עצים בדופק שיא כאשר זה מגיע כיחידת אימון שמחליפה כתישה של עוד אימון ריצה או אופניים או שחייה בים.

 

מעבר לזה היכולת לסיים אימון שחייה ומיד להמשיך לאימון חתירה על סאפ מאפשרת לבנות אימון נפח אחד ארוך של כמה שעות טובות ברצף. בהחלט דבר שנכון לקיים בחלק מסוים בעונת ההכנה לקראת תחרות מטרה שהוצבה מראש.

 

חשוב כבר עכשיו לציין כי החתירה על גלשן סאפ ממכרת, ראו הוזהרתם, ההנאה מובטחת.

 

זה ללא ספק רק עניין של זמן עד ששני העולמות האלו יפגשו לדבר אחד גדול, החומר האנושי שעוסק בענפי ספורט אלו, טריאתלון וגלישת סאפ, מאד דומה ובחלקו כבר היום עוסק במקביל באימונים לטריאתלון ובחתירה או גלישה על סאפ.

 

ניתן לראות כבר היום בעולם לא מעט ספורטאים בענפים שונים שהופכים את החתירה וגלישת סאפ לאחד ממרכבי האימון שלהם במהלך העונה ובתוקפת הפגרה שלהם.

 

היופי הגדול ביותר בתחום כמו טריאתלון זו היכולת לשבור שיגרה שלאורך זמן הופכת להיות לא קלה והגיוון (סאפ כבר אמרנו…) שאפשר להכניס בתוכנית האימון שלך. חלון זמן שבו אתה עושה אימון אחר ולא שגרתי כבר נותן כוח להמשיך עוד ולשבור שגרה ולהטעין מצברים לקראת האימונים הבאים, וחשוב לא פחות,  אימון אחר בהחלט טורם להורדת עומס מקבוצות שרירים שעוסקות באותה פעילות לארוך זמן.

מה שנשאר לנו זה להזמין את כול מי שעוסק בתחום הטריאתלון לבוא לשיעור התנסות בסאפ – אתם לא תתאכזבו זה בטוח!

לחלום.להאמין.להשיג. קבוצת A1ltermans היא קבוצה מקצועית שמטרתה לפתח את הספורט העממי, המקצועי והתחרותי בארץ בטריאתלון. פרטי יצירת קשר:  050-7009000  http://altermans.co.il/

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים