גלישת סאפ בהרצליה

קו החוף של הרצליה מציע עשרות מקומות לגלישת סאפ ברחבי החוף של הרצליה.

החל מגלישת גלים על גלשן סאפ בהרצליה ועד לחתירה רגועה או ספורטיבית על גלשן רייס בהרצליה.

קו החוף של הרצליה ברובו מוגן בשוברי גלים שמאפשרים תנאי גלים מאוד מיוחדים, בעיקר בימים בהם יש רוח חזקה וזה בהחלט מצרך נדיר, כיוון שרוב ימי הגלישה שלנו מלווים ברוח חזקה.
זאת אחת הסיבות שבגללן המון גולשי סאפ מכל הארץ מגיעים לגלוש סאפ בהרצליה, בעיקר בחודשי החורף, במהלכם יש רוחות דרומיות.
בתקופה זו של השנה, בחוף הנכים הדרומי (ממש בצמוד למזח שיוצא למים ליד קניון ארנה), ישנם התנאים המיוחדים לים מושלם לגלישת סאפ!
האפקט הזה נמשך כמעט עד למול סוכת המציל הצפונית ממש אל מול מלון דניאל.

 

 

images (18)כאשר הים רגוע עד מטר בעצם אפשר לצאת בכל מצב לחתירה או לגלישה על סאפ בהרצליה. כיוון שיש אפשרות לצאת לחתירה על גלשן סאפ מהמרינה של הרצליה למרות שמנהל המרינה לא אוהב את זה ובאופן רשמי גם לא מאשר, אבל בפועל יוצאים עשרות גולשי סאפ לים בחתירה על גלשן סאפ ממרינה הרצליה וזה בהחלט מאפשר יציאה לחתירה או לגלישת גלים עם סאפ בהרצליה כמעט בכל מצב נתון של גובה הגלים וזה בהחלט אפיון ייחודי לגלישת סאפ בהרצליה בניגוד לחופים אחרים בהם אין מרינה.

שהים רגוע החתירה על גלשן סאפ בהרצליה מרתקת כי יש קו חוף מעניין וזה בהחלט הופך את החוויה של החתירה על גלשן סאפ בהרצליה למיוחדת ושונה .על קו 8החוף יש לא מעט בתי קפה ומסעדות וזה קטע די מגניב לקחת קצת כסף לחתירה ולעשות עצירה כל כמה זמן לאיזה קפה או נשנוש ולהמשיך בחתירה על גלשן סאפ בהרצליה.

יתרון בולט לגלישת סאפ בהרצליה זה מיקום חנייה נוח, ממש קרוב לקו המים ולכן לא צריך לסחוב את הגלשן מהחנייה של הרכב ועד לקו המים.

 

 

images (20) (1)גם הרצליה משופעת באלפי גולשי גלים שבכל יום שיש גל רוצים את החלק שלהם מהגל וכמו בהרבה מקומות אחרים בארץ גולשי הגלים של הרצליה לא ממש אוהבים את גולשי הסאפ בהרצליה שמגיעים וממלאים להם את הפיקים. לכן הבקשה שלנו מקהילת גולשי הסאפ בהרצליה היא תנו ספייס לגולשי הגלים ותמצאו לכם פיק אחר, לי לא חסר כי יש המון שבירות של גלים בקו החוף של הרצליה. אנחנו מתכוונים להחזיר את פעילות ההדרכה שלנו בגלישת סאפ בהרצליה בזמן הקרוב וזה בהחלט יקרה במקום בו התחלנו את פעילות גלישת הסאפ בהרצליה.

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים