חנות

חנות סאפ וציוד פאדל בורד

מוש בן ארי מתחדש בגלשן סאפ בחנות סאפאווי

מוש בן ארי מתחדש בגלשן סאפ בחנות סאפאווי

לכל גולש ישנם צרכים שונים בבואו לרכוש גלשן : מידה שונה , נפח שונה , שייפ שונה וכו' . אנו בחרנו להחזיק מגוון עצום של מידות סוגים וגדלים שונים של גלשנים בחנות.

בחנות סאפ אוואי ניתן למצוא גלשני סאפ חדשים וגלשני סאפ משומשים, וכן גלשני גלים למתחילים ולמתקדמים. בנוסף  לגלשנים ניתן למצוא בחנות מגוון נרחב  ואיכותי במיוחד של ציוד נלווה כגון:

משוטים :

מגוון משוטים מסוגים שונים  וחומרים  שונים,החל ממשוטים יחסית פשוטים העשויים מאלומיניום, משוטי פיברגלאס וכמובן משוטי קרבון ומשוטי קוולר .לכל המשוטים ניתן לבצע התאמה אישית לכל לקוח

ליש לסאפ:

לישים מיוחדים לסאפ- עבים  במיוחד ובאורכים שונים שיתאימו לכול סוגי הגלשנים ויבטיחו לכם שהגלשן ישאר תמיד איתכם.

תיק גלשן  סאפ:

תיקי גלשנים – כבר לא מעט גולשים טסים עם הגלשן לחו"ל לטיול גלישה. יש לעטוף את הגלשן בתיק נסיעות שיגן על הגלשן ושיהיה נוח יותר לנייד את הגלשן במעבר בין הטיסות ושדות התעופה שבדרך.

כובע גלישה:

העמידה על הגלשן בחודשי הקיץ בהחלט חושפת אותנו לשמש החזקה ,לכן חשוב להצטייד בכובע גלישה עם מגן צוואר טוב  וסגירה קדמית  , כך שגם  אם ניפול למים הכובע תמיד  יישאר  על הראש.

ביגוד גלישה :

 ניתן  למצוא אצלנו ליקרות ארוכות להגנה מפני השמש ,בחודשי המעבר אנו ממליצים על ביגוד חם יותר ולחודשי החורף ניתן להשיג חליפות גלישה , נעלי גלישה ,כפפות וכובעים של חברות המובילות בתחום .

סנפירים :

ברור לנו שאחד המרכיבים החשובים  של הגלשן הוא הסנפיר הסוג והצורה שלו. גלשן יכול לעבוד מאוד בינוני עם סנפיר נתון אבל בהחלפת סנפיר אחר הגלשן יגיב שונה בצורה יוצאת דופן לכן חשוב להתאים לכל גולש את הסנפיר לגלשן וזאת על פי סגנון הגלישה שאותו מחפש הגולש.

וכאמור – בחנות סאפאווי מגוון גלשנים חדשים ומשומשים – עשרות גלשנים חדשים וגם משומשים באורכים שונים

ובמחירים חסרי תחרות.

ציוד משלים ואביזרים לים:

בחנות גלישה סאפ אוואי תוכלו למצוא את האביזרים המשלימים לחוויה מושלמת לים לכל המשפחה – חדש בחנות צילייה קומפקטית שהיא פטנט ישראלי חדש – אוטנטיק

 אוטנטיק - צילייה קומפקטית לחוף הים עכשיו במלאי בחנות סאפ אוואי

 

כתובתנו: חוף בננה ביץ' מכמורת

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים