תחרות גלישת סאפ

אחת הדרכים המרכזיות לקדם ענף ספורט היא קיום תחרויות.

זו הסיבה שאצלנו במועדון סאפאווי לקחנו מאוד ברצינות את כל תחום הפקת תחרות גלישת סאפ ומזה 5 שנים שאנחנו מפיקים תחרויות גלישת סאפ במסגרות שונות.

 

במסגרת תחרויות גלישת סאפ ישנם מספר סוגים שונים של תחרויות.

יש אפשרות להפיק תחרות גלישת סאפ למרחק – זוהי תחרות גלישת הסאפ המקובלת ביותר נכון להיום והיא פונה לקהל הכי רחב.
בתחרות גלישת סאפ זו המתחרים חותרים למרחק, כאשר מסלול תחרות גלישת הסאפ מסומן על ידי מספר מצופים אותם צריכים להקיף כל הנרשמים לתחרות גלישת הסאפ.
החותר שמסיים את המסלול ראשון הוא בעצם הזוכה באותה תחרות גלישת סאפ.

בתחרויות גלישת סאפ בחתירה ישנן מספר גדול של קטגוריות לפי סוגי הגלשנים ומידותיהם וזאת במטרה לאפשר תחרות גלישת סאפ שווה, ללא קשר לסוג הגלשן שהגולש בוחר להירשם איתו לתחרות גלישת הסאפ.
עובדה זו תורמת לכך שללא קשר לסוג גלשן הסאפ החותר הוא זה שקובע את הזמן שלוקח לסיים את החתירה בתחרות גלישת הסאפ ושאותו חותר מתחרה מול כולם אבל קודם כל מתחרה מול החותרים שנמצאים בקטגוריה שלו.

 

images (2)עולם אחר של תחרות גלישת סאפ הוא תחרות גלישת סאפ בגלים. לתחרות גלישת סאפ בגלים יש אופי אחר לחלוטין מאשר לתחרות גלישת סאפ בחתירה על מסלול ותחרות גלישת סאפ בגלים תלויה הרבה יותר

במצב הים ובמצב הגלים. מסיבה זו קשה מאוד לקבוע תאריך מראש לתחרות גלישת סאפ בגלים וצריך לתת תקופת המתנה לתנאים נכונים לקיום תחרות גלישת סאפ בגלים.
מעבר לזה כל נושא השיפוט הוא מאוד דומה לתחרות גלישת גלים, כאשר יש חבר שופטים אשר מעניק ניקוד על בסיס התרשמות לכל גולש שמתחרה במקצה תחרות גלישת הסאפ בגלים.
בסוף המקצה, הגולש אשר לו הניקוד הטוב ביותר זוכה במקצה גלישת סאפ בגלים ועובר למקצה הבא וכך זה ממשיך עד למקצה הגמר בתחרות סאפ בגלים.

 

אצלנו במועדון סאפאווי אנחנו תמיד מנסים לשלב גם הפקת תחרויות גלישת סאפ למרחק וגם תחרויות גלישת סאפ בגלים כי עולם גלישת הסאפ בנוי באופן מלא משני עולמות גלישה אלו.

images (6) images (7)

 

 

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים