חנות גלישה

מועדון הגלישה שלנו, מהווה בית חם לחובבי הגלישה והים, הוא משמש מקום לקהילה ההולכת וגדלה של אוהבי הים הכחול, הגלים, הרוח והגלישה. שמנו לעצמנו מטרה שהמועדון יוכל לספק את כל הצרכים והרצונות של קהיליית הלקוחות שלנו: במקום ניתן ללמוד ולעבור קורסים בנושא גלישה, ניתן לקיים אירועים מרהיבים ומושקעים ובעיקר להנות מחוויה ייחודית בחוף היפה במדינה, מכמורת. למעשה יצרנו בשפה מקצועית:
של חוויות ים וגלישה.One stop shop
חלק בלתי נפרד מכך, הוא הרצון שלנו לספק לגולשים את המוצרים הטובים ביותר והמקצועיים ביותר שקיימים בשוק במחירים הוגנים ושפויים. זאת הסיבה שפתחנו חנות גלישה שנותנת פתרונות מלאים עבור ציבור לקוחותינו. אנו שמחים לספק פתרונות של 360 עבור הגולשים שלנו מקטן ועד גדול.
בחנות שלנו יש ציוד גלישה מגוון ואיכותי הכולל גלשני סאפ, גלשני גלים וכמובן אקססוריז אשר מתאימים לגולשים מתחילים ומתקדמים.

השוק מוצף היום בגלשנים ובציוד גלישה, המבחר העצום יכול לבלבל את הגולש המתחיל ולכן, חשוב מאד לפני קנייה או רכישה של גלשנים וציוד גלישה להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר יתאימו את המוצר בצורה האידאלית והמיטבית עבורכם. לא תמיד היקר ביותר זה המוצר שבהכרח עונה לצרכים שלכם ומוצר זול ולא איכותי עלול לפגוע באיכות הגלישה.

בואו לקבל מאיתנו ייעוץ מתאים, ולהיעזר בצוות המקצועי והמנוסה שלנו. נוכל לקבוע פגישה על מנת להתאים עבורכם את הגלשן המתאים ביותר מבחינת תקציב (גלשן חדש או משומש), מידות וצרכים וכמובן נדאג למצוא לכם את הציוד הנלווה הטוב ביותר עבורכם.
נתראה בחוף !!!!

דילוג לתוכן