אירועי חוף

חוף מכמורת נחשב לאחד החופים היפים ביותר בישראל, זהו חוף גדול המשתרע לאורך למעלה מ-600 מטר. זהו חוף שקט מאד, כמעט מנותק מהציוויליזציה, החול נקי מאד, יש בו מפרץ קטן ובתוך המים שוכנים סלעי כורכר גדולים שניתקו מהמצוק ואפילו אי קטנטן. המים כחולים, צלולים ושקטים וניתן לראות בהם את עושרו של הים. רבים באים אליו על מנת לצלול ולשנרקל. השקיעות והזריחות מדהימות ואין רבים שלא חוזרים שוב ושוב לחוף זה לאחר שטעמו פעם אחת מיופיו הבתולי.

את החוף המופלא הזה העניק לנו הטבע, אתם ואנחנו יכולים ליהנות ממנו ביומיום אבל גם אפשר להעצים את החוויה, אם חוגגים במקום אירוע.(בר מצווה, חתונה, אירוע חברה, יום הולדת ועוד). אירוע חוף במכמורת הוא חוויה יוצאת דופן ומיוחדת וזאת בגלל הלוקיישן המדהים, ובזכות שלל האפשרויות שאנו מציעים לחוגגים.

באירועי חוף של Supaway ניתן להזמין כל מה שחפצה נפשכם: פינות ישיבה מפנקות, הצללה, מזנון אוכל עשיר, שתייה וגולת הכותרת שלנו: ספורט ימי – סאפ, גלשני גלים, קיאקים ועוד.

הניסיון העצום שלנו בהדרכת ספורט ימי, בראשותו של הגולש האולימפי לשעבר עמית ענבר, הופך את האירוע לחוויה שלא תישכח זמן רב. אנחנו נדריך את האורחים בהתנסות נעימה על הסאפ, נלמד לשוט ולחוש את הים הגלים והרוח באופן שטרם הכירו. הצוות המיומן שלנו ילווה את החוגגים וידריך אותם בחוויה מדהימה ומקורית המתאימה לכל הגילאים.

דילוג לתוכן