אירועי חברה בחוף בננה ביץ' מכמורת

בשנים האחרונות מועדון גלישה סאפאווי בחוף בננה ביץ' מכמורת מפיק אירועי חוף לחברות, כאשר יש דגש ענק לגבי התוכן הימי שמשולב אצלנו באירועי חוף לחברות.
אצלנו בחוף בננה ביץ' במכמורת אנחנו מציעים לאירועי חברה בחוף פעילות ימית לא מוטורית הכוללת הדרכת גלישת סאפ וחתירה על קייאקים. השילוב של פעילות ימית כזו באירועי חברה על חוף הים מאפשרת לבנות תוכן איכותי שמאפשר אינטראקציה ייחודית בין העובדים בחברה. ניתן גם לבנות תוכן תחרותי בין עובדי החברה ועל ידי זה לבנות תוכן מקצועי נרחב.
מעבר לפעילות הימית אנחנו מציעים לכל אירוע חברה בחוף הים כמובן גם פינת זולה מוצלת שבה ניתן לקבל גם ריהוט אלטרנטיבי.
בכל אירוע חברה בחוף הים ניתן לשלב גם אפשרות למוסיקה על פי רצון הלקוח.

נושא האוכל באירועי חברה בחוף הים בחוף בננה ביץ' נקבע לפי רצון ותקציב הלקוח, כאשר אנחנו עובדים עם סוגים שונים של ספקים ובכל הקשור לאוכל כשר באירועי חברה בחוף בננה ביץ' במכמורת – אפשרות זו בהחלט קיימת.
בנוסף לתוכן ימי לא מוטורי באירועי חברה בחוף הים, ניתן לשלב גם פינות מסאז' לפי רצון הלקוח ומתקנים מתנפחים של מים.
באירועי חברה בחוף הים של מכמורת ניתן גם להקים מגרשי כדורגל חופים, מגרשי כדורעף חופים ועוד המון תוכן מקצועי שונה ומגוון וכל זה בהתאם לרצון הלקוח, כמובן.
הייחוד של חוף מכמורת לאירועי חברה על חוף הים הוא בעצם המבנה הטופוגרפי של חוף בננה ביץ' במכמורת. חוף זה בנוי בצורה טבעית כבריכה המוגנת על ידי ריף סלע ששומר על מים שקטים כל יום, ללא קשר למצב הים.
בין אם הוא גלי או לא, הים 'שטוח' בחוף מכמורת. תמיד תקבלו לאירוע חברה שלכם בחוף הים את תנאי הים הכי נוחים והכי בטוחים.
כמובן שאירוע חברה בחוף הים של מכמורת מתקיים באזור רחצה מוכרז ובחוף מכמורת יש שירותי הצלה במהלך העונה.
חוף בננה ביץ' מכמורת ממוקם במרכז הארץ – יתרון שמאפשר נוחות מלאה לאירוע חברה בחוף הים והגישה לחוף מכמורת היא נוחה מאוד. בחוף יש חניה מסודרת עד ל-1500 רכבים, דבר שמאוד מקל על הפקת אירוע חברה בחוף הים לאלפי אנשים, במידת הצורך.
הפקת אירוע חברה על חוף הים נכונה לחודשים מרץ עד סוף דצמבר. הפקת אירועי חוף לחברות נסגרת אצלנו במהלך חודשי החורף, במטרה למנוע מצב שמזג האוויר לא יאפשר הפקת אירוע חברה בחוף הים.
בכל אירוע חברה אצלנו במועדון סאפאווי בחוף בננה ביץ' מכמורת הלקוח הוא זה שבונה את תוכן ההפקה בהתאם לצרכים ולתקציב שלו.

אנחנו כמובן מנסים לסייע ללקוח בהפקת אירוע חברה מושלם בחוף הים.
לקבלת אירוע חברה מושלם בחוף הים חשוב לקבוע פגישה ראשונית להתרשמות מחוף הים המיוחד של מכמורת ולסגור את התוכן הרבה לפני התאריך של אירוע החברה בחוף וזאת בכדי שנוכל לתאם הכול מול ספקים חיצונים.

השאר תגובתך

HTMLine - בניית אתרים | קידום אתרים